Skoči na vsebino

Predelava Tomasakija (nitro)


sime77

Priporočene objave

:D

prosu bi za kakrsen koli podatek o doziranju agresivnih plinov in tekočin za namestitev v moped!

pa veliko varnih ter lepih kilometrov.

pa čelado na glavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal na netu... SE dobijo neki NOS kiti za skuterje za okrog 100€... Lahko gres pa zobarju in popalis N2O, kar je isto kot nos, pa maš turbo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si v avtomatika naredo nekoc to....v koleno 2mm vlko lukno zvrtal cevko noter pa start sperj naredo an ventil pa mi je potegno bolse za kolko pa je sel bol pa nevem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P*zda ste norci. NOS na skuter? Za 100EU? Kaj pa ojacitve delov motorja ki bolj trpijo? Sej vam bojo razpadl mopedi no. Sej ni da bi govoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, skuterji ravno ne bojo razpadl, mopedi pa bi, ker skuter praktično drži tut hitrosti krepko čez 130km/h. sam problem je obraba motorja in s NOS-om slej ko prej enkrat naredi bum, pa je usega konc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej roba a vkoleno od frgazarja si naredu al kam a tm k pride frgazar v cilinder pa kaksen start sprej si to uporabu a z wd 40 bi deloval kej ves dj mal vec povej o tem tvojem kao NOSu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kolk casa si ga not filu a dokler si dobivu pospeske al tut pol k ti je koncno razvijal?ej kolk casa toi je to delal al ti je pol kej zaribal k bi jst na svoji gileri probu sam me mal skrbbi?a pol si sam ventil odpru in je ze delval? sori ce sm zoprn sam bi si res rt to naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P*zda ste norci. NOS na skuter? Za 100EU? Kaj pa ojacitve delov motorja ki bolj trpijo? Sej vam bojo razpadl mopedi no. Sej ni da bi govoru.

Ja 100 € za NOS pol pa se ene 5x tolk za pojačanje vseh delov, k čene je loh samo... !!!BUM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem na mopbisuxu dobil informacijo da so na strojnem faksu v lj nekoč naredili diplomsko nalogo natemo NOS v tomosakija. Ni dolgo to nazaj (kakšne 3 mesce) pejte zja iskat ali pakar direkt na strojnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a se da teb to poiskat?k men ce povem se ne da s temi brskalniki drkat

LOL :lol:

Nekje se mi zdi da se mslišal ali prebral da se brez muje še čevelj ne obuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje to pa je menda logicno da je potrebno pojacat vse dele. zanima me pa tut ce ker ve kje bi se dal dat cilinder pohonat. pa če mogoce ker ve karkoli o drugih gorivih kot je bencin (metanol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje se mi zdi da se mslišal ali prebral da se brez muje še čevelj ne obuje.

kjer osel lezi, se se cevelj ne obuje, al pa brez muje se ne gleda v zobe. ne prirejaj ponarodelih zadev. :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilinder konajo v lj nasproti gostilne lovse

Erih v sladkem vrhu brusi tak kot treba jaz sem mel od nejga vse cilindre na tomosih pa je slo ko raketa pa nikol nic zajebavalo...pa se bol poceni vse dobis ker je invalid pa ma ceneje pac :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!