Skoči na vsebino

Videi


Zok

Priporočene objave

ce kdo rabi URL od Getaway in Stockholm II nej mi poslje PM al pa omeni to tuki gor, da pa mu bom js poslal PM z URLjem! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce kdo rabi URL od Getaway in Stockholm II nej mi poslje PM al pa omeni to tuki gor, da pa mu bom js poslal PM z URLjem! :ph34r:

Bi se priporočal :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

hehe a ste mel en popolne velik cajta pa nc za delat?

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil mzibert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse ceste so mi znane, razen ta prve... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva cesta je od poljcan proti slovenski bistrici - takoj za zelezniskim prehodom, pred katerim je oooster levi ovinek. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oktober poln velikih dogotkov v znamenju izidov 2 novih filmov

Getaway in Stockholm 5

&

Ghost Rider 3: Goes wild in Europe

videl oba teaserja za oba filma, ob obeh se slino zraven kot mastn, komaj čakam da prideta ven :afro1: :yea2:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva cesta je od poljcan proti slovenski bistrici - takoj za zelezniskim prehodom, pred katerim je oooster levi ovinek. .)

Je tako! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok :D Na Videžu pred Cigonco,.. sem začasa mojih 4 letnikov avtobusa v srednji šoli videl veliko lupljenja pločevin ter udov iz okoliških dreves,.. bodi kdaj pozoren na število bitumenskih zalivk na tistih lepih dolgih par ovinkih, da o policajih v Cigonci ne govorim... sicer pa se ve, zakaj una HIŠA (na levi) na lepem desnem ovinku, ima eno sobo popolnoma novo, lepo se vidi nova fasada,.. nekdo je pač tam pustil svojo ženo,... 3 leta nazaj...

Je lepa cesta,.. sam jebat ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz dobro poznam te ceste. Sploh tista od Zg. Polskave proti Sl. Bistrici mi je carska. Tam smo nekaj let nazaj (zelo mladi in čisto nori) preizkušali svoje vozniške sposobnosti in predvsem srečo. Še zdaj me večkrat zamika in malo bolj odpeljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav na tistem odcepu... kjer razlagaš... je včasih,. (ne vem če še danes) bila betonska ograja na mikro potočku, takoj za ovinkom pred vzponom na Slovensko Bistrico... tisti beton je tud bil svojga denarja vreden v krvnem davku.

Ampak je pa res turbo speed cona tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal off topic :topic: kašn programček uporabljaste za obdelavo filmčkou (kšn link za download bi bil zaželjen :P) rabu bi pa kej enostavnega lih tolk d utišam zvok posnetega filma, dodam zravn muziko itd. Win movie maker je :BUA: :SS

<zok> js sn uporablju win movie makerja. sicer pogresam neki funkcij, je pa za zacetek skor vredi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Rezultat takih in podobnih ''podvigov'' je pa bilanca prejšnjega vikenda. (Lokalni ''junak'' brez izpita vzel dve mladi življenji)

Ne odobravam take vožnje v nenadzorovanem okolju. Čisto drugo je če kaj takega počneš na dirkališču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Lokalni ''junak'' brez izpita vzel dve mladi življenji)

eno izmed teh dveh zivljenj je bilo zivljenje moje sosede. :BUA: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa se s Pervyjem lahko javiva, da Zoku pokaževa, kako se res da po teh cestah peljat. :ph34r: Strogo po omejitvah seveda. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa se s Pervyjem lahko javiva, da Zoku pokaževa, kako se res da po teh cestah peljat.  :ph34r: Strogo po omejitvah seveda.  :naughty:

ampak res strogo PO omejitvah, pa spomladi, mam že zimske gume gor pa so premehke, zvija robove tak da.....

no tak ko ti na videu se še vedno lahko peljem :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

na www.podzemlje.com sta 2 nova torrenta in sicer ghostrider 3 (Amstredam-Rotterdam - 192 MB) in Drift Bible - biblija učenja driftanja kjer inštruktor razlaga kako pravilno driftat z različnimi vrstami avtov, kamere pa kažejo njegove roke, noge, avto,.......... vglavnem videl trailer in zgleda zelo poučno, kmalu pa bom vedel kako zgleda cel film - se že vleče dol :OK:

PS: ne spodbujam nikogar k temu, a če že delaš to, je fajn če se učiš pravilno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!