Skoči na vsebino

Sezona..


Thundercat

Priporočene objave

Ja, pomojem je rs, de se sezona bliža koncu, ampak pomojem še ne smemo obupat. Verjetno se bo našlo še nekaj dni, ko bo lepo sonček sijal in si bomo lahko privoščili nekaj kilometrov poti. Ko pa bo sezone definitivno konec, jo pa pač bo. Ampak komaj čakam na novo sezono, ko bodo naši jekleni konjički spet zapeli po asfaltnih cestah.

Lp bLaŽeK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam še na zadnjo poslovilno vožnjo, ki bo čez dva tedna s klubom motoguzzi. Za plan imamo štajerski in prekmurski konec, ogled muzeja Pucha in ogled Radgonske kleti. Potem pa vrnem tablice. Škoda samo, da letos ni zbora v Brdih. :(

:D

ahhhh ...... letošnja sezona ...... malo smo se vozili.......malo se še bomo........

:D

:D

Damijan - obvezno sporoči, kdaj boste imeli to zaključno vožnjo proti krajem kjer sem jaz doma, kajti z veseljem bi se vam pridružila - (če bi se našel kaki,ki bi me vzel kot sopotnico :D )

Pa še tole - obvezno naj pride iz vašega kluba Mateja,ki sem jo spoznala na Red Eye srečanju v Ankaranu - pa sem pozabla vzet njeno telefonsko - ful fajn dekle za žur! ZMENJENO???

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. že tri tedne pametujete o koncu sezone, zunaj pa 30 stopinj :lol1:

Še vsa leta sem se oktobra veselo vozil. Pa nisem eden tistih, ki bi uživali na mrzlem drsečem asfaltu...

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pišejo tisti ki so se že vsega naeličali saj so že 1456km letos prevozili. Tisti ki pa imajo š ekakšno nulo na koncu pa verjemi da se bodo še kak mesec vozili, kajne lojzi. Nekateri se skoraj po snegu vozijo v službo z motorjem, če pa ni snega jim pa megla zmrzuje ma vizirju(še dobro da dihamo in jo sproti odtaljujemo) O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Nekateri se skoraj po snegu vozijo v službo z motorjem, če pa ni snega jim pa megla zmrzuje ma vizirju(še dobro da dihamo in jo sproti odtaljujemo) O:-) .

Meni je ta megla na vizirju ful zoprna zadeva. Pa pri brzini še ni frke, pin lock kar deluje, po mestu pa vizir dvignem, potlej imam pa ivje na brkih. Kot dedek mraz, saj še verjamete vanj, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa na notranji strani vizirja še en anti-fog vizir in nimam nikoli problemov z rosenjem.

Zdej boš reku, da se ti ne rosi, tudi kadar na križišču čakaš na zeleno luč :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa na notranji strani vizirja še en anti-fog vizir in nimam nikoli problemov z rosenjem.

Vložek misliš? Ma te stvari bolj slabo poznam, razen tega kar imam sam na moji Nolanki. Pa o nekih folijah je ponavadi govora. Moram se malo pozanimati, preden grem v nabavo nove kible, ali karkoli bom že naredil.... zamenjal vložek...nalepil folijo.... ne vem, ob priliki mi boš pokazal, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo mislim, da je najboljše, da si kupiš "antifog" vizir ... meni zelo pomaga, še spljoh, ker nosim očala ...

Zakaj če nosiš očala ?

A ima že kar mal dioptrije ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj če nosiš očala ?

A ima že kar mal dioptrije ??

Ne, pač pa zato, ker se ji rosijo samo očala, ne pa tudi vizir. :lol1:

Mislim, da Horjo in Matic govorita o isti stvari - Pinlocku. Kolikor vem, ima Matic nolanko.

A ja, mimogrede, sezone zame še vsaj mesec in pol ne bo konec, ker sem si v nedeljo nabavu podložene hlače. Zakon!

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.... Konec sezone je takrat, ko pri nas takšna burja piha, da ne moreš niti stati.... kaj šele da bi se z motorjem vozil.... Takrat ne vidiš v našem koncu nobenega motorja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen konec sezone neki ! Še dobre tri mesece jo je !

Ta zagrizeni uživamo tudi v mrazu, snegu, in drsečemu asvaltu !

ta "zagrizeni" :lol1: :lol1: ........v kaj le vgrizujes?! :lol1:

"another one bites the dust"

"bite the bullet"

"ins gras beissen"

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen konec sezone neki ! Še dobre tri mesece jo je !

Ta zagrizeni uživamo tudi v mrazu, snegu, in drsečemu asvaltu !

ta "zagrizeni" :lol1: :lol1: ........v kaj le vgrizujes?! :lol1:

"another one bites the dust"

"bite the bullet"

"ins gras beissen"

:lol1:

V drseč asvalt valjda !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je ta megla na vizirju ful zoprna zadeva. Pa pri brzini še ni frke, pin lock kar deluje, po mestu pa vizir dvignem, potlej imam pa ivje na brkih. Kot dedek mraz, saj še verjamete vanj, kajne?

Pol mam jaz rešitev, hitro vozi in se ne ustavljaj :D

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug tedn grem odjavt, :cry:

po drugi strani je pa v bistvu dobr da bo mal predaha tko da si bom lohk mal dnarja nabral za nasledno sezono <_<

pa še motor bom končno do konca lohk zrihtu čez zimo :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!