Skoči na vsebino

Sezona..


Thundercat

Priporočene objave

Ne vem zakaj taka filozofija okoli vsega. Zaradi mene lahko kdo montira na svojo mofo tudi plug in z njim pluži. Pa kaj me briga.

Sploh se mi pa zdi najbolj bezveze doseči določeno število km, ki bi si jih v začetku sezone zadal. Žal smo nekateri v službi po cele dneve in pridemo domov pozno in kljub lepemu vremenu se ti vedno tudi ne ljubi na motorina. Res, da včasih prav zavidam nekaterim, da imajo toliko časa za vožnjo. Nikakor pa nisem nobenemu fauš. Vsem tem samo dobre želje in vse dobro.

Kar se pa odjave motorina tiče ali pa tudi ne, ter kdaj in kako pa se mi res ne da razpredat. Vsak po svoje. Vendar tukaj večina krepko pretirava. Kaj ne "vročekrvni junaki".

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj taka filozofija okoli vsega. Zaradi mene lahko kdo montira na svojo mofo tudi plug in z njim pluži. Pa kaj me briga.

Sploh se mi pa zdi najbolj bezveze doseči določeno število km, ki bi si jih v začetku sezone zadal. Žal smo nekateri v službi po cele dneve in pridemo domov pozno in kljub lepemu vremenu se ti vedno tudi ne ljubi na motorina. Res, da včasih prav zavidam nekaterim, da imajo toliko časa za vožnjo. Nikakor pa nisem nobenemu fauš. Vsem tem samo dobre želje in vse dobro.

Kar se pa odjave motorina tiče ali pa tudi ne, ter kdaj in kako pa se mi res ne da razpredat. Vsak po svoje. Vendar tukaj večina krepko pretirava. Kaj ne "vročekrvni junaki".

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

kdo je kaj govoru o kaki filozofiji....citiraj ljudi da vemo komu govoriš...nepreverjena dejstva niso dobrodošla...

Kar se pa odjave motorina tiče ali pa tudi ne, ter kdaj in kako pa se mi res ne da razpredat

če se ti ne da pisat potem ne piši....ma mislim resno da ne piši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino kar pa ni dobro pri takem hladnem vremenu - gume nimajo več takega oprijema, kot pri 30°C.

Take it from the bright side... manjša je tudi obraba... menda... mogoče... al pa tudi ne... :hmm: :lol1:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In bo trajal saj do druge polovice tedna, ko bo spet 25 stopinj. :OK:

Dost časa, da še ispit na hitrco nardim :D :rolleyes:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj taka filozofija okoli vsega. Zaradi mene lahko kdo montira na svojo mofo tudi plug in z njim pluži. Pa kaj me briga.

Sploh se mi pa zdi najbolj bezveze doseči določeno število km, ki bi si jih v začetku sezone zadal. Žal smo nekateri v službi po cele dneve in pridemo domov pozno in kljub lepemu vremenu se ti vedno tudi ne ljubi na motorina. Res, da včasih prav zavidam nekaterim, da imajo toliko časa za vožnjo. Nikakor pa nisem nobenemu fauš. Vsem tem samo dobre želje in vse dobro.

Kar se pa odjave motorina tiče ali pa tudi ne, ter kdaj in kako pa se mi res ne da razpredat. Vsak po svoje. Vendar tukaj večina krepko pretirava. Kaj ne "vročekrvni junaki".

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY  B)

kdo je kaj govoru o kaki filozofiji....citiraj ljudi da vemo komu govoriš...nepreverjena dejstva niso dobrodošla...

če se ti ne da pisat potem ne piši....ma mislim resno da ne piši...

Ja, ja Thundercat. Je hudič, če vstane človek na levo nogo, kaj. :P

En lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta sezona,...se je zame že končala :( . Moj železni prjatu, je našel novega lastnika (naj bosta srečna tako, kot sva bila midva B) ).

...in že gledam proti novi sezoni... :rolleyes: ... in sanjam o novem železnem prijatelju :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam še na zadnjo poslovilno vožnjo, ki bo čez dva tedna s klubom motoguzzi. Za plan imamo štajerski in prekmurski konec, ogled muzeja Pucha in ogled Radgonske kleti. Potem pa vrnem tablice. Škoda samo, da letos ni zbora v Brdih. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zame sezona nikakor še ni končana. Sončni jesenski in pomladanski dnevi so zame precej boljše obdobje kot pa poletna 30+ vročina. Letošnje poletje mi je šlo kar nekako na živce! Sezone bo verjetno še cca1 do 2 meseca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi z uzitkom pozimi zapeljem kaksen kilometercek, ce je le sonce. :D

Zato tudi motorinota ne odjavim, ker me je ze enkrat ze to oskubilo za 15.000,00 sit. :angry:

Drugace pa vsak ve zase kako mu pase. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Fifty sej maš za zimo druge prijatelje ... VSE NAS ...  :004

:wub:

...RES JE B)

:o ...a boste VSI pr men u garaži čez zimo?

:P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js morm še neki napisat, čeprav ni konc sezone:

Hvala vsem Motomarsovcem za letošnje prijetne trenutke ob vikendih ... :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi takoj jutri zapadlo 20 cm snega, bi bil najbolj zadovoljen človek na svetu, kljub temu,da snega ne maram...

Glede na to,da se po precej letih prvo sezono brez kakršnekoli s konji oplemenitene prasice si ne želim čisto nič drugega, kot pa mrzlo vreme, dež in spolzke ceste...lahko tudi sneg.

fuck it...egoizem me preveva ampak čisto prvinski in iskren. Ne želim vam niti kilometra užitka več.... :devil: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi takoj jutri zapadlo 20 cm snega, bi bil najbolj zadovoljen človek na svetu, kljub temu,da snega ne maram...

Poskusi z indijanskim plesom, mogoče ti rata, pa še kdo se bo fino zabaval zraven :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi takoj jutri zapadlo 20 cm snega, bi bil najbolj zadovoljen človek na svetu, kljub temu,da snega ne maram...

Glede na to,da se po precej letih prvo sezono brez kakršnekoli s konji oplemenitene prasice si ne želim čisto nič drugega, kot pa mrzlo vreme, dež in spolzke ceste...lahko tudi sneg.

fuck it...egoizem me preveva ampak čisto prvinski in iskren. Ne želim vam niti kilometra užitka več.... :devil: :rolleyes:

Anubis, samo predlog, da bodo tvoje črne misli izginile. Kupi si motor! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da vam definitivno povem kako je........ zame je letos vec ali manj konec sezone,razen ce bo se kaksen dan v oktobru (do 24.10.).naslednjih 14 dni bo vec ali manj motor tabu :cry: (razen sraufanje v garazi :) ).

uzivajte maksimalno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!