Skoči na vsebino

Sezona..


Thundercat

Priporočene objave

Dokler prvih 5 cm šudra ne namečejo naši vrli kumunalci po cesti se bo še kar fajn dalo vozit -> naslednji teden bom dal gor nove gume.

Temperature so čisto v redu, le voziti bo treba z malo večjo rezervo, sploh dopoldan in v senci.

Popravljeno . Popravil Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene in mojo lepotičko se je za letos sezona končala!!!!!!!!!!! :( :( :( :(

Po drugi strani pa sem izredno zadovoljen da sem videl zopet velik del zame še neodkritega sveta, naredil 17.000km, neizmerno užival, porabil nekaj goriva, večkrat pretiraval, velikokrat užival v počasni uživaški vožnji, se pokazal pred kako mačkico, prvi speljal iz semaforja in..........................ob vsem tem ostal živ in zdrav!!!!!!!!!!!!!Torej še ena uspešna sezona.........drugo tako ni pomembno!!!!!!! :D :P :o :) :) :) :OK: :OK:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene in mojo lepotičko se je za letos sezona končala!!!!!!!!!!! :( :( :( :(

Po drugi strani pa sem izredno zadovoljen da sem videl zopet velik del zame še neodkritega sveta, naredil 17.000km, neizmerno užival, porabil nekaj goriva, večkrat pretiraval, velikokrat užival v počasni uživaški vožnji, se pokazal pred kako mačkico, prvi speljal iz semaforja in..........................ob vsem tem ostal živ in zdrav!!!!!!!!!!!!!Torej še ena uspešna sezona.........drugo tako ni pomembno!!!!!!! :D :P :o :) :) :) :OK: :OK:

Ciao,by Pero

:OK: :notworthy: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekej drobiža je še ostalo za ga zagonit na petrolu.........pa dejmo ga :naughty:

sicer pa jst motorja ne odjavim čez zimo k me pogosto kej piči, d grem tudi sred januarja al pa decembra na en giro, če je lepa sobota in vsaj 0.1 nad ničlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako kot je Lucky napisal ... zdej če mam zaprt vizit se mi tut špegle ne rosijo več  :D

Kako :?

Meni pa v teh zgodnjih jesenskih dneh obilo težav povzroča prav rosenje očal...

Na moji Shubertki Concept je antifog vizir, ki sicer ni 100% učinkovit, vendar se mi očala zarosijo že bistveno prej :cry: . Ni glih fino, ko je pol treba pri 10 stopinj C odpirat vizir ali zračenje. No, lahko tudi držim sapo, a se do sedaj ni obneslo... <_<

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele sedaj vidim,da vas je ogromno,ki nase navlečete kožuh polarnega medveda,na gume namontirate verige in tako potegnete sezono do 31. decembra.Ko pa takole pozimi pogledujem po cestah,pa nobenega nikjer...Hmm,čudno.Verjetno zaradi bele varovalne barve...

Kakorkoli,zame je jeseni veselja konec.Vožnje so sicer še vedno nore,vendar pa bolj poslovilne narave.Poleg mraza in hladnega asfalta,te jeseni na cesti pozdravi tudi gnoj.Tisti uživači,ki držite motor bolj pokonci,to niti ne moti pretirano.Jaz jeseni več nimam takšnega filinga in mi to ne 'dogaja',zato čakam na boljše čase.Nič ne de,moji časi še pridejo...Matr,komi čakam... :)

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Natas: tocno tako, se strinjam.

Saj ne da se tudi v mrazu ne bi dalo voziti, sam ni več gušta. A se mi potem sploh splača voziti, če ni veselja? No, meni ne. Tko da bom enkrat konec tegale meseca kar odjavil Suziko in jo pospravil v garažo na zimsko spanje, do toplejših časov... pa mogoče kak prav lep dan še skočil nanjo tako, za dušo... Letos je bilo treba čakat le do marca, upajmo da bo tako tudi drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen konec glede na včerajšni,današnji in jutrišni dan še nič ne kaže na konec :OK: Kaj je to konec,to zame ne obstaja :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tundercat pa sem mislila da bova še kakšno furo letos skup nardila,jo bom pa sama.

glej da ne zmrzneš.....pa pazi na rodilne organe ker te še družina čaka..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej da ne zmrzneš.....pa pazi na rodilne organe ker te še družina čaka..... :D

Ta je pa dobra :OK: bom pazila obljubim.Sicer dam pa troje hlač gor tako da ni panike,morem samo še na tank tisto nalepko gor dar da me ne hladi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne da se tudi v mrazu ne bi dalo voziti, sam ni več gušta. A se mi potem sploh splača voziti, če ni veselja?

hja mojster če bi jaz imel letos toliko lepih km kot ti potem bi verjetno razmišljal isto, se mi pa sedaj še vedno prekleto lušta motorja, vreme se končuje jaz pa sem še vedno s tistim praznim občutkom, kot da se še letos nisem nič vozil :? :cry:

saj ne gre za x km, gre za kvaliteto km in teh je pri meni bilo letos malo, pri tebi pa vem da dosti (slovenskafaušijapress :devil: ).

zato se bomo pa še malo trudli, windstopper perilo že čaka v omari ampak zaenkrat je še pretoplo za njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja mojster če bi jaz imel letos toliko lepih km kot ti potem bi verjetno razmišljal isto, se mi pa sedaj še vedno prekleto lušta motorja, vreme se končuje jaz pa sem še vedno s tistim praznim občutkom, kot da se še letos nisem nič vozil  :?  :cry:

saj ne gre za x km, gre za kvaliteto km in teh je pri meni bilo letos malo, pri tebi pa vem da dosti (slovenskafaušijapress :devil: ).

zato se bomo pa še malo trudli, windstopper perilo že čaka v omari ampak zaenkrat je še pretoplo za njega.

Hola Pervy,

ja, letos se res lahko pohvalim s samo kvalitetnimi kmji (19 kkm), npr v celi sezoni sem se samo enkrat peljal s Suziko v službo :OK:

Ampak tak zasvojenec kot sem mi še vedno ni dovolj... jest bi še... pa še... pa še pa še... tko da sem že premaknil oddajo tablice na konec novembra... Ampak takrat pa zares!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa šel danes odjavt motor. Potem se odpeljem še na zavarovalnico po denar, pa poglej ga hudiča, za mano se pripeljejo še policaji :? ( jest pa seveda brez tablice), malo je bilo vroče, a se je dobro isšlo, Malo sem se naredil O:-) pa je blo. Rekel je, da če me še enkrat sreča bo napisal položnico, pa sem mu obljubil, da ga bom domov tišal, motor seveda. Potem pa samo za prvi ovinek porivanje motorja, pol pa gaaaaassssaaaaa :yea2: :notworthy: :OK:

Kar zanimiv zaključek letošnje sezone, :yea2:

Naredil sem pa malo čez 20.000 km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je lepo živeti na Primorskem :P Tle ponavadi največ tri mesece traja ledena doba :lol: Pa še takrat je vmes kakšna otoplitev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem se pa tudi jaz "odlogiral" iz evidence prijavljenih motornih vozil.

Mi je pa tipo v Trzinu na zavarovalnici dejal, da je danes verjetno pol Domžal "spakiralo" motorje. Jep, malo počitka ne bo škodilo, saj letos je bilo zelo krasno poletje :OK: .

Se mi je pa kar milo storilo, ko sem videl pobot v visini 65kSIT. Hvala zavarovalnici, ker sem jo lahko kreditiral (boga, boga) :devil: . Spomladi pa jovo-na-novo :hmm: .

P.S. Bomo pa tisti, ki ne ljubimo ravno mrzlega asfalta, tukaj na forumu bolj aktivni.

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj motor dobil iz servisa, pa sem moral testirat, če je vse v redu.

30 km pri 10 stopinj Celzija. Me je kar malo zeblo. :wacko:

Očitno bo res treba pospravit :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!