Skoči na vsebino

gilera runner replica poggialli letnik 2002


poggy

Priporočene objave

če ste že pri agregatih vam morem povedat svežo novico, da bojo aprilie sr in sr ditech po novem mele piaggio hiper 2 oz. purejet agregat :)

torej sr-->hiper 2

ditech --> purejet

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki sm razmišlu o airsal kitu 70, pa so mi rekl, da če maš hi.per pro mašino ni treba menjat kolena pa sesalnega sistema

Sesalni sistem???To mislis fergazer&Co??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker /me nima frgazarja..se o tem ni nikoli pretirano zanimal:

kaj pomeni, če je frgazar 17.5?

Da ma vhodno luknjo ki pride na koleno gor priterjeno premera 17,5mm....ce seveda razumes kaj mislim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakj raj meni motorno gred :? :hmm: ??? Al hočš rečt da s kitom tut motorno gred zameni :rolleyes: ??

Lej jaz mam 70-ko pa sn mislo prvo menjat motorno gred pa sn reko nebom strosek..... :hmm: Zdaj sn naredo 2700km pa mi jo je vstran odsekalo :cry: :angry: cilinder uniclo,variator ostruzlo,elektro starter uniclo,skoraj pumpo za olje............pa tak dalje tak da sn zaj dal ven okol 400evrov za popravilo kaj bi se le blo da bi dal na servis to delat jojoj :) Zaj pa sn tak cilinder predelo ap 19-ka pride gor pa strom ...bla bla bla :) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavn cez hi-per2 masino ga ni :yea2: :yea2:

men je zou da nism kupu Piaggio Zip sp, bi ga dau enmum auto lucarju dab mi ga u barve malossija prebarvu bi dau 70ko not pa bi un Zipk letu k s pi.de, pa se lahk je k pi.da :P :P

Ampk sm tut z runnerco zlo zadovoln :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nimas fergazera

Ti mas pumpico. Delovanje le-te pa stimas s gameboy-em.

ka misliš da ne vem? ;)

še neki me zanima..pri frgazarjih moraš recimo štimat kej ko daš športni filter gor..ka pa pri tem..k je vse elektronsko upravljano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!