Skoči na vsebino

Piaggio/gilera Servis


psyho

Priporočene objave

pa zakaj rabiš servis

za kaka res težka dela že pelam tja, ampak drgač pa bom od zaj naprej vse šrufo sam doma

prej mi je roba vse pomago, zaj pa mi je foter narejo orodje in veselo na delo

3000 sit se mi zdi malce preveč za 1 uro dela, al ne?

za variomat mam modificiran 26mm ring kluč ki prime ono zvezdico pri vetrnici in potem samo odtegnem z gedoro

za kuplongo pa mam kluč za oljni filter + gedora in papagajke :)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni se zdej tut po tanovem vse doma dela skup s fotrom. Tiste stvari k znava že poštimava, če pa je kej novga pa sam na net po informacije pa hitr šravfat. Najbližji servis mi je 35 km v smer proti lj al pa proti ce, tko da če gre kej narobe ne mormo prec skuterja dobit na servis.

Za variomat je zvedza+šravfencigar, za kuplengo gedora+home made držalo :)

Sicer pa ni glih važn kem peleš na servis, sej garancija itaq velja samo 1 let, tko da greš lahko praktično kamor koli, sej takih razlik med skuterji pa tut ni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mat teži, da morm na redne servise pelat.

Pa olje v bremzah pa to sranje se men ne da menjat.

Moj je samo 1x vido servis in to po treh dneh ko sem ga dobil samo da so blokade sle ven....od takrat pa vse sam delam....od vgradnje 70-ke do menjave motoren gredi......bla bla bla pol pa se kaki pero pride pa se nejmu malo :) :)

Ce te pa skrbi zaradi stemplov k knjizici pa si jih sam naredi oz.stemplaj vsaj jaz si bom zdaj vse naredo :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zdej sm se zmenu doma in ga nebom pelu na servis :rolleyes:

mam 4000km.

a je treba kej posebnga narest?

mogoče svečka, zavorne ploščice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K smo že glih okol servisov... psyho, na rudniku pri strelišču je eden. Če vzameš brez računa te pride 2k SIT na uro. Mislm da je najcenej v lj, pa še dobr.

Pa da še jes lonček prstavm O:-) , a je treba po 2k kilometrih že peljat na servis?? A je opcija da mi je po 5k km šou jermen (original) in če se performesi kej spremenijo če kupm onga polini racing za 7.5k SIT?? Pa po kokih km se uničjo valčki (približno)?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če se performesi kej spremenijo če kupm onga polini racing za 7.5k SIT?? Pa po kokih km se uničjo valčki (približno)?? :hmm:

Ce nimas 70-ke ti bo z kewlar belt samo majn so ker je pretrdi za 50-ko tak da ga nena kopuj.Valcki...meni jih na 2500-2700 unici pri orginalni masini pa zdrzijo ce lepo vozis tud po 6-8k :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm do zej menov 2x oz. 3x valcke. 1x ksm blokade pa auspuh dol oz. gor ruknu pa 2x se kso se mi sfakal, pa do zej sm zamenov 4x svecko pa 1x jermen, pa 1x zavorne ploščice pa 1x gume pa mal hladilne tekocine sm doliu pa mi gre zmerj bol, sploh pa zej ksm naliu not olje Motul Scooter Power (res je olje tekoce skorj tko k voda :yea2: ) in mi gre po stevcu se mejckn vec, med 110 pa 115 pokaze, s klanca dol pa brez problema cez 120km/h :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisda! Pa js sm že tko brez obratov (smo zanč ugotovl) :cry: . Ej Roba, sej kaj, a pol morm jes čim mehkejš jermn dobit?? Pa okol motornih vrtljajev, kaj se še da narediti da se jih zviša (poleg variomata in kita)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonzy: a zarad olja ti gre tok hitrejs??

pa kakšne valče maš notr?

men bi mogu tud tolk jt, sej mava VSE isto, no razn jst mam športn filter.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonzy: a zarad olja ti gre tok hitrejs??

pa kakšne valče maš notr?

men bi mogu tud tolk jt, sej mava VSE isto, no razn jst mam športn filter.

:hmm:

psyho, tut jest nism mogu vrjet da mi gre zarat olja tok bol, prvic ksm tankov enga Agipa mij su med 100-105 po stevcu, pol sm tanku castrola paj su mal cez 110 zej zarat motula gre pa 115 sm ga uzadno natisov ksm su u solo :D :D, aja pa tlele so se posegi - servis (kvalitetn :P :P) na servisu zmerj k ga odpelem mam full dobr nastelanga an :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To z oljem je res, mi je zdej kolega razlagu. Odvisn je, kolk je olje gost, sam baje ti težko prodajo un ta redek olje, pač zato ker nej ne bi bil primeren :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manijak: meni to use na servisu proda an :)

Manijak, pa ko je ovaj manijak :lol1:

Ja lepo da ti to proda, kolkr sem jest slišu to ne gre tko zlahka. sej bom itaq mogu jest kmal zamenat olje pa bomo šli preverjat situacijo :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znam mam tut orodje sam priznam ksne stvari se se pa ucim sam tiste osnovne ni blema bl me jebejo semeringi ce jih je treba presat al pa pogret sicer ma pa vsak svoj mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisda! Pa js sm že tko brez obratov (smo zanč ugotovl) :cry: . Ej Roba, sej kaj, a pol morm jes čim mehkejš jermn dobit?? Pa okol motornih vrtljajev, kaj se še da narediti da se jih zviša (poleg variomata in kita)???

Od RMS-a jermen je dober meni se je na 70-ke se kar dobro drzal

Ja elektrika se zamenja pa mas vrtlajov 1x vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa zej ksm naliu not olje Motul Scooter Power (res je olje tekoce skorj tko k voda :yea2: ) in mi gre po stevcu se mejckn vec, med 110 pa 115 pokaze, s klanca dol pa brez problema cez 120km/h  :yea2:

To gre zaradi tega Power npisa na olju tolko......Jojoj pubeci vi se sploh ne zavedate kaj pisete jeba baba cula baba rekla :)

Se bol se teraj dol po bregu......Som3d4y pa bo samo kabum v masini naredlo.....

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znam mam tut orodje sam priznam ksne stvari se se pa ucim sam tiste osnovne ni blema bl me jebejo semeringi ce jih je treba presat al pa pogret sicer ma pa vsak svoj mnenje

Lepega dne bos vse zanal......samo vadi :) :) pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!