Skoči na vsebino

Miss Slovenije 2003/2005


Lucky

Priporočene objave

Hm, spet mamo novo miss. Katero že? A ja, eno Zajčevo!

Bedna prireditev, se prav norca delajo iz matrice. A res nimajo več naši televizijci nič domišljije, da se morajo stvari lotevati po hollywoodski predlogi? za kva so že Bonda uporabili? Danes matrica, jutri upam, da bo Hulk. Itak pa da bo Terminator. Ampak Cavazza pa še kar zgleda takle, lohk bi si le lase pofarbal.

Vse kar si bom zapomnu od miss 2003 pa je heavy metal predelava Game Over. Totalno mega kul špon, sam zakaj niso pustili do konca, pol bi jim pa lahko mulci gameoverci šli še po čike.

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, spet mamo novo miss. Katero že? A ja, eno Zajčevo!

Bedna prireditev, se prav norca delajo iz matrice...

jao ku je mene uvod zajebu... že vs veseu da bom matrix gledu pol pa logotip miss slovenije :hmm: :nono: :BUA: :fight2: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sploh ni bilo za gledati.

Ker tudi česa drugega ni bilo za gledati, sem malo pritiskal in na RAI 1 ob istem času naletel na podobno prireditev, izbor Miss Italia.

Tam so imeli 50 kosov mesa, večinoma blond pobarvanega in skorajda brez izjeme dolgolasega.

In, kolikor sem videl, niso kaj dosti komplicirali. Vsaka pupa je imela svojo pštevilko, kamera se je sprehodila po vsaki od nog do glave in voditelj je povedal, kdo je ta kos mesa in od kod je in kaj bi rada bila, ko bo velika. In tako za vseh petdeset.

Potem so odprli telefon in narod se je igral telefonskega glasovanja.

Potem nisem gledal več in tudi na POPtv nisem gledal, ker tako ali tako ni bilo kaj dosti videti.

Od tistih petdesetih italijanskih kosov mesa sta bila uporabna dva.

Od naših pa ne vem koliko, ker jih sploh nisem videl, so skozi nekaj peli ali pa se igrali reklame.

Naj kdo prilepi kakšno sliko našega naj kosa mesa. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da pristojno časopisje ne bo zopet sralo, da si zasluži, da se uvrsti med 10 naj na svetu.

Če bo predzadnja, bo to velik uspeh. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šov brezveze...lepotice pa mojim očem nobebe vredne tega imena....da ne omenim da so bile nekatere visoke 165 cm....vsaj včasih so bile prave manekenke nekaj višje....se časi spreminjajo...no mogoče je pa tako prav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnja, zgleda, da imamo že tradicijo za misice v Sloveniji... Me prav čudi, zakaj niso izbral kr Marlene ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh bivših misic bi se mogu prav potrudit, da bi izbral najgršo :D

Sicer je pa res - ni vse v "lepoti". Samo jebat ga, če na miss_world izbirajo prav "lepoto"... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako bedne prireditve pa ze dolgo ne. Game over so bili ultra cefurski (obleke ijn frizure), pa se une bejbe za njimi. Se pred TV PINKOM se lahko skrijejo.

Cavazza je itak ze za odpis. S kometarji kao: prihajamo v drugi svet in ostalo znanstveno fantastiko so sli ful na zivce. Sploh ne vem, kako je bilo potem naprej, ger sem po nastopu Game over nehal gledat.

V glavnem: FUUUUUUUUUUUUJ

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas pa res nič ne izuči.....ste optimisti mislili, da bo letos kaj bolje od prejšnjih let???? :blink: ........ :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga spremljevalka dolgonoga črnolaska mi je bla kr kuul, pa kick-Šehić-boxarka B) .

Mi je pa hecn, k gledate vsak let znova, pol pa spet udri po njih! :D

No, yst sm letos prvič v zgodovini mojega dolgega živlenja gledal tako promenado kao lepega mesa, pa sm se prav zabaval, malce kozlal in se družbeno sramoval... :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem gledala.

Take in podobne oddaje so itak podn od podna.

Želijo izpast frajersko in kul, izpadejo pa :BUA: .

Zanimivo le, da še vztrajajo pri takšni organizaciji in koreografiji..iz leta v leto je slabše in nikoli izvirno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da niso v TV sporedu napisali- v nedeljo zvečer oddaja zapojmo in zaigrajmo po domače.. :grrr

Meni osebno sta obe spremljevalki bolše zgledali.. :huh: Konec koncev pa.. nič vrednega omembe. :BUA: ..kot ponavadi.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minutka je bla vrh kape zadost! :? :cry: :angry: Prešaltal drugam in gledal King Kong Joe-ja. Rajši otroški film, kot da mi še tisto nekaj mozga zakuha!

Meska je pa na netu na tone mnogo boljšega! :D :D :D

(VčerajOstalBrezJageGrrrrrPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas pa res nič ne izuči.....ste optimisti mislili, da bo letos kaj bolje od prejšnjih let???? :blink: ........ :lol1:

Hecno a ne :D Jaz ne pomnim, kdaj sem nazadnje sploh videl del prireditve po TV. Po navadi sele v casopisu vidim, to ne more povzrocati takih glavobolov, kot jih imajo zgleda oni, ki ta jajca gledajo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledala sva celih 30 sekund..po kao "krožnih itd.." sva ugotovila "o šit, to je izbor za našo mis....daj, hitro preklopi..." in že nisva več gledala. Verjamem pa, da je bil podn podna...beda bede...itd.

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!