Skoči na vsebino

Miss Slovenije 2003/2005


Lucky

Priporočene objave

Se mi zdi da bi lahko Nino Osenar dali iz miss nevemkajže za letošnjo miss Slovenije pa bi bilo vse OK :love1:

Gdo je Nina Osenar? :?

Pa kera je bwa najvišja po stasu?

Men na fotki v Oni zgleda tanarbulš Manca Zver, al pa Nataša Pinoza...Sam na TV pa nism gledu nič. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah meni je bila una s črnimi lasmi, ki je bila največja daleč tudi najboljša.....

logiše, sej je z Nove Gorice a :OK: meni tudi, pa ne zato k je s tle, pač najbujš je bla :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih lepa, sam za pofu.... mi zgleda pa fantastična. Sam čakam kdaj se bodo kake fotografije pojavle na netu. :OK:

sej jo bo kdo ˝prisilu˝ v slikanje, tko da pomoje da bodo kmal kkšne slikce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih lepa, sam za pofu.... mi zgleda pa fantastična. Sam čakam kdaj se bodo kake fotografije pojavle na netu. :OK:

...pacek!...sam to ti hod po glavi :nono:

...no sej men tud :lol1: :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

logiše, sej je z Nove Gorice a :OK: meni tudi, pa ne zato k je s tle, pač najbujš je bla :grim

Ja, pa dobr no, a lohk že zvem katera je to?! <_< :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi samo šimfate po cele dneve.

Me prav zanima, če bi se kdo od vas znašel z aktualno misico na samotnem otočku, koliko časa bi trajalo.... :hmm:

Daj reci mi Advokat, kdaj bi pozabil na njeno majko, danes ali šele jutri :closedeyes:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi samo šimfate po cele dneve.

Me prav zanima, če bi se kdo od vas znašel z aktualno misico na samotnem otočku, koliko časa bi trajalo.... :hmm:

Daj reci mi Advokat, kdaj bi pozabil na njeno majko, danes ali šele jutri :closedeyes:

LP Cvetoo.

Ma jest ne bi zdržu niti minute. Sem jo vidu včer v beli oblekci :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem zamudil dogodek leta?!?!?!?!? :blink:

no ja, zgleda da blont ni inn, meni sta bile oni dve blont (glede na slike na linku tu) najbolj všeč. so pa imele končno dobre kopalke :blush:

kakorkoli, želim ji da bi končno rešila težave z lakoto in vojnami v svetu :grim

PS: kaj je pa to ze en band na sliki, saj vizualno se kvalificira za moj najljubši band :P

post-26-1127124559_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!