Skoči na vsebino

Miss Slovenije 2003/2005


Lucky

Priporočene objave

a sem zamudil dogodek leta?!?!?!?!?  :blink:

no ja, zgleda da blont ni inn, meni sta bile oni dve blont (glede na slike na linku tu) najbolj všeč. so pa imele končno dobre kopalke  :blush:

kakorkoli, želim ji da bi končno rešila težave z lakoto in vojnami v svetu  :grim

PS: kaj je pa to ze en band na sliki, saj vizualno se kvalificira za moj najljubši band  :P

po hitri oceni kakšen Make up 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sam djte no sj ni slaba nasa miss...prov lusna je :D sam tok k moja pa se zmer ne :closedeyes: Aja poreklo? pa majka k vidm da neki komplicirate okol tega....ni vazn s kje je vazn d je lusna pa d ma slovensko drzavljanstvo :whistle:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislm, de bi mogla Živa V. dobit podaljšan mandat. Tale nov asortiman misic je za moje pojme pretemen. Me mal spominja na kakšne miss Turčije al pa kej podobnga... Ampak, sej ne mormo met vsi isti okus. Skratka Živa je tabul bejba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ti pa potem zgleda :?  :eek:

Mal bolj graciozno, damsko...

Tale Sanja je bolj primerna za pevko ;)

Miša Novak je bila tipična Miss - nekej je izžarevala (poleg pameti)... Pa mi je npr. Živa Vadnov bolj luštna, samo.. Miša se mi zdi prava za Miss..

Samo ne mi sanjat o kaki Rebeki... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva ravno z mojim debatirala o tej novi misici, pa sem mu razložila takole: Saj punca je res luštna, saj nč ne rečem (sploh postavca je res zelo privlačna), ampak meni se zdijo te nove misice take punčke; jaz bi jo dala za kakšno Miss Smrklja, ne pa za Miss Slovenije. Nobene prave ženstvenosti ne oddajajo.

Me pa prav zanima kako poje :hmm: ; saj slabše kot kakšna Saška Lendero že skoraj ne more :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva ravno z mojim debatirala o tej novi misici, pa sem mu razložila takole:  Saj punca je res luštna, saj nč ne rečem (sploh postavca je res zelo privlačna), ampak meni se zdijo te nove misice take punčke; jaz bi jo dala za kakšno Miss Smrklja, ne pa za Miss Slovenije. Nobene prave ženstvenosti ne oddajajo.

Me pa prav zanima kako poje  :hmm: ; saj slabše kot kakšna Saška Lendero že skoraj ne more  :devil:

:OK: Slabše zagotovo ne more ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMG_3944-m.jpg

:wub:  :wub:  :wub:  CUTE  :D  nc mn k miss... :closedeyes:

ja ja ta je tudi meni najbolj všeč :blush:

drugače me pa ta misica ful na verono feldbush spominja :hmm: , ko pa gledam one slike z avtom pa si ne morem da si je nebi predstavljal v wobijevem peskovniku v teen kategoriji in kakšni seriji "sweet teens & monster cocks"! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene prave ženstvenosti ne oddajajo.

se popolnoma strinjam, za ženstvenost rabiš joške in boke in več kot 18. let, v nekaj letih bežnega spremljanja miss SLO pa še nisem videl konkretne B košarice kaj šele več (no lani je bila menda ena ampak je hitro ven letela :BUA: ).

mislim da bi lahko vse te miss tekmovanja preimenovali v miss anoreksik international :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se mi samo zdi....al se za to "ženstvenostjo" skriva kak kilogram preveč...kaki joški v malo bol ...racing pozi  :afro1: ?

Saj ti je že Pervy razložu kam bi jo vtaknu .) ; sweet teens pa to :whistle:

Ti pa tut nč ne štekaš :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!