Skoči na vsebino

Miss Slovenije 2003/2005


Lucky

Priporočene objave

katera je najlepsa?! ......a ne bi bilo bolj pristno "katera je najmanj grda"..... :?

....but hey,who am I to interfere....

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A finala košarke ni pa nihče gledal? :rolleyes:  :notworthy:

:kva1:

Baje so Litvanci zmagal :naughty:

Francozi so osvojili drugo mesto :hmm:

Tretji pa so bili nasi sosedi Italjani :OK:

Spanci pusnili in zasedli cetrto mesto :lol1:

O:-)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem obrnila in vidla neke čudne srebrne zadeve sem mislila da je to kaka oddaja kako priklicati vesoljce- kad tamo so me razsvetlilči da so to večerne obleke :lol: . Te pa že :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obup, a nima noben več okusa??? :o

Zanimivo je pa to, da res znamo Slovenci sam kritizirat - svoje stvari. :?

A sm jest tut kle zravn??? :hmm: Zgleda :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A finala košarke ni pa nihče gledal? :rolleyes:  :notworthy:

A z motorjem se ni nihče vozu?

Res da je blo mal mraz, ampak... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi te teme sem sel na i-netu iskat sliko nove miss in kaj na recem,grda, grda in se enkrat u iber grda. Na nasem faksu mas ziher 50 lepsih zensk. Pa se smeji se takooo prisiljeno,bljak, ne vem no, jaz je nebi spustil na izbor za miss sveta, vec nebo nobenega v SLO, si bodo tujci mislili kak so sele ostali Slovenci grdi ko majo tak grdo miss.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... si bodo tujci mislili kak so sele ostali Slovenci grdi ko majo tak grdo miss.

Odkar smo Sestre poslali na Evrovizijo, pa je voditelj pozabu povedat, da niso čisto prave ženske... , itak vsi tko mislijo! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija od kod lepote tvoje?????

Zgleda da bo treba "ukrajinke" spet začet uvažat, pa mal naših "južnih" sosed ap bi kvaliteto dvignil.... :ph34r:

Sam je pa res kar je king rekel: Če se u petek zvečer malo sprehodiš po mestu vidiš sigurno kako MISS :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- vse punce na Miss bile luštne (sicer gledal slikce v Oni), nikakor pa niso bile grdobe

- ok, kot ne-strokovnjak verjetno obstajajo lepša dekleta, vprašanje pa je zakaj se ne prijavijo - mogoče zato, ker se morajo prisiljeno smejati, ker morajo paradirati okoli in se kazati? - ma pa sej to niti ni važno

-> ampak bistveno pa je, da definitivno ni med 12 bilo nobene grdobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne grdobe, sej so fletna dekleta, ampak na taki prireditvi pa postanejo meso (po Brrrmu), ki ga drugi ocenjujejo. To meso kdaj pa kdaj tudi spregovori, ampak na slaboumna vprašanja lahko samo še bolj trapasto odgovarja. Vse skupaj pa je narejeno tako, da ti zagabi vse po vrsti in tudi ubogo meso. Ne vem no, sej če bi katero videl na ulici, bi ziher pogledal za njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi te teme sem sel na i-netu iskat sliko nove miss in kaj na recem,grda, grda in se enkrat u iber grda. Na nasem faksu mas ziher 50 lepsih zensk. Pa se smeji se takooo prisiljeno,bljak, ne vem no, jaz je nebi spustil na izbor za miss sveta, vec nebo nobenega v SLO, si bodo tujci mislili kak so sele ostali Slovenci grdi ko majo tak grdo miss.

Sej tista k je res lepa in ma kej v glavi se ne bo šla kazat na televizjo <_<

tm so pač take "koze" k majo 16 :cry: oz 18 let in še nevejo kaj sploh čjo met, pa se zdijo same sebi nevemkaj, v resnici pa roko na srce so bljak :BUA: sej kar verjamem d je mela režija težko odločitev: pa sej niso meli nč pametnga za zbrat vn iz tistega "kupa mesa"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- mogoče zato, ker se morajo prisiljeno smejati,

Ti pa res ne kapiras! Zmagala je tista, ki se je nazgala z zirijo. In ona potem ze en dan v naprej ve, da bo zmagala. Pol, ko jo v oddaji v zivo preberejo kot zmagovalko, mora pa glumit, kako je presenecena, kao: Oh zmagala sem, kdo bi si mislil....

Zato se tako glupo smeje, ker ne zna dobro glumit.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo je druga spremnjevalka je pa že lepša od naše miss Zajc. Tiste vesolske obleke pa so itak morali vklučit - če je že blo v stilu matrice ... (nevem od kod njim ideja da miss in matrica sodita skup, ampak dobro... :rolleyes: ) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet so zbrali eno čudno :angry:

Naredila 30 km z scooterčkom ... mrzlooo  :wacko:  :OK:

Bravo, sam pazi da se ne boš prehladila. Jest sem prehlad nekje na cesti pobral :wacko: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, sam pazi da se ne boš prehladila. Jest sem prehlad nekje na cesti pobral :wacko: :)

te mama ni nikoli ucila,da ne smes vsak drek na cesti pobrat?! :hmm:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se nem prehladila ne ... kaj pa te ... smrk smrk ... :cry: sej še samo kašlam ... sam ne od tega, že prej sem bla bol metulava, pa me je še folk okužo (sošolke so vse prehlajene pa mama pa ostali narod) in zaj sn še jaz ... tak je ... prehlad --> :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenke so že fajn.

Misice pa če bi jih malo drugače oblekli, malo boljše pripravili, da bi bile bolj sproščene, malo drugače (LEPŠE) uredili make-up,khm...precej drugače priredili sceno, bi celotna zadeva izgledala nekaj bolje. Če bi potem odstranili še Cavazzo in določene osebke, ki pišejo scenarije in režijo bi še nekaj pridobili. Dekleta so pač taka kakršna so...nič posebnega...meni osebno :BUA: . Mogoče, če bi popravili make up in sproščenost deklet...khm...mogoče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnja, zgleda, da imamo že tradicijo za misice v Sloveniji... Me prav čudi, zakaj niso izbral kr Marlene ... :?

Se strinjam. Mislm, lahko bi kakšno lepšo zbral.... Kar se pa Gejm over tiče - no comment :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te mama ni nikoli ucila,da ne smes vsak drek na cesti pobrat?! :hmm:

;)

Jebi ga, če pa ne vidš tega dreka, pol ga pa nagaziš :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...naša miss je zelo ambicijozna...

Tina Zajc: Želim si napovedovati vreme

:lol1:

...par vprašanj...

Kako ste preživeli prvih 24 ur kot nova miss Slovenije?

Spala sem samo štiri ure, tako da sem zaspana. Danes pa sem imela snemanja in intervjuje.

Ob podelitvi ste bili zelo umirjeni in samozavestni, ste pričakovali zmago?

Nisem je pričakovala, sem pa upala in si je zelo želela.

Radi imate naravo, študirate geologijo. Slišali smo, da si želite preučevati vulkane, da radi opazujete vremenske pojave, najraje strele. Si želite postati napovedovalka vremena?

Res je, to si želim že dve leti, mogoče mi bo sedaj, ko sem miss Slovenije, to tudi uspelo.

Tudi pojete, kaj boste pripravili za talent show na svetovnem izboru?

O tem se še nismo pogovarjali, mogoče pa bom res tudi kaj zapela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!