Skoči na vsebino

Skuteristi Na Referendum


Jason

Priporočene objave

Ker domnevam da vas večina ne bere forumske karegorije "Politiziranj", sem vas v vaš kotiček prišel spomnit da je v nedeljo referendum. Več si lahko preberete v omenjenem "Politiziranju", jaz pa bi vas le pozval, da se (vsi ki imate volilno pravico) udeležite referenduma in glasujejte po svoji izbiri. Mimogrede, če mene vprašate je izbira "PROTI" boljša. Važno je samo, da ne ostanete doma - tudi če vas politika in volitve sploh ne brigajo. Tisti, ki volilne pravice še nimate, si jo pa lahko "sposodite" od svojih staršev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ce je to to pol zihr proti........

kurc ponavad se vedno spomnem nabavt cike okol 3 zjutri, petrol je pa delc.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi glasujte PROTI zaprtju trgovin v nedeljo!!!!!!!!!

Drugače v nedeljo tudi bencina ne bomo mogl tankat razn če se bojo mal drugač zmenil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja naj delajo! saj tak al tak dobijo plačano.pa nekateri mislijo da bojo delali celi teden v resnici pa delajo v nedeljo pol pa majo druge dneve prosto. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm tut proti!!! pa itak mamo v nasi drzavi za VSAK drek "referendum", prevec dnarja ma drzava to je to, zato k mi 15% ddv-ja placujemo pa drag bencin!!!! :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cist neumesna tema, ampak dobr no.. :)

Itak mislm da smo v vecini proti.

Pr meni se najblizja bencinska zapre ob osmih, ob nedeljah itak zaprta, naslednja ki je mal delj, se zapre ob desetih, najboj oddaljena(5km) je pa na avtocesti in je itak odprta 24ur na dan.

(kr nej delajo strcnarji bojo vidl kuko je fajn nam gostincem ko mormo delat se za nov let, pa vsak vikend do poznih jutranjih ur) :P :rolleyes: :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ubistvu sm hodu kolegm po pjaco, ko nc druzga ni blo odprtga, pa so mi se mal za bencin dal, ampak zdj ze dolg casa nism biu, ker nas je dragi politik KEBR zajebov vse po vrst, ARGH.. :xx: :ph34r: :BUA: :cry: :angry: :nono:

We want beer! :beer2: :010

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom pa ta torek, 23ga polnopijanska oseba ratal, in bom pil pivo pred poukom, medtem ko bodo sosolci pili caj, saj razen dveh ni nihce polnoleten :lol: :lol: :lol1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom pa ta torek, 23ga polnopijanska oseba ratal, in bom pil pivo pred poukom, medtem ko bodo sosolci pili caj, saj razen dveh ni nihce polnoleten :lol: :lol: :lol1:

lp

nosenje alkoholnih pijac v vrtce sole in podobne javne ustanove je prepovedano in tudi sankcionerano....... :P :P :devil: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nosenje alkoholnih pijac v vrtce sole in podobne javne ustanove je prepovedano in tudi sankcionerano....... :P :P :devil: :P :P

Sankcionirano ja....za tiste na katere se vodilni na soli upajo spravljat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

more beer over here:)

jaz bom decembra polnopravni drzavljan slovenije:D

najprej bi pa tega kebra enkrat v rit nabrcal.

Moj foter skoraj vsaki tedn brca v rit tega Kebra, zato pa zdaj že tak čudno škili. Še dobro, da ma črni pas v karateju pa smrdljive štumfe 3-ji dan :) Drugače Keber še škilo nebi :D Glede referenduma ma pa Langus prav! Pizda smo bogata država, da se tak jajcamo. Vbistvu delajo ob nedeljah tudi zdravniki, policija, gasilci, novinarji in še bi lahko našteval. Je pa res, da je to nujno potrebno, trgovine pa niti ne (hladilnik pa ja!). Kak bo glasoval še zdaj nimam pojma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za zaprtje trgovin ob nedeljah.

Prodajalci/ke imajo vso pravico do prostega vikenda.

To je res, pa verjetno bi lahko imel prosti vikend tudi kakšen drug delavec v javnem sektorju :) Ti delajo tudi za božič in novo leto. Pri nas doma je že dolgo, ko smo bli vsi skupaj za božič ali pa novo leto. Skratka, strinjam se s tem, da je kupovanje futra v nedeljo ena slaba razvada (tak ko gripa), ker se ti pač v soboto neda. Po drugi strani pa so delavniki tudi drugih delavcev tako prenatrpani, da si le-ti redko ukradejo čas za nakupovanje. Okej, pustimo učitle (ker bi lahko nakupovali skoraj 24-ur na dan, če bi želeli). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne veste za kaj je referendum, pa zakaj se spoloh gre, pa zakaj bi glasovali, raj doma ostante, al se pa en krog zapeljite.

Vam na koncu ne bo noben mogu rečt za tak rezultat si pa ti kriv, pa še vozu si se :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!