Skoči na vsebino

Čiščenje Jekleno-plastičnih Konjičev


PSI_Hunter

Priporočene objave

glede na to da je blo v tej kategoriji ze govora o marsicem pa se ni noben omenu čiscenja nasih predragih sesalcev........

predusem me zanima kasna sredstva uporabljate in vase izkusnje z njimi (kaj je GOOD in kaj je BAD)

lp. bodite v cvetju, in ko vam pade morala vedite..........papez ma vas rad....... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA SE JE O TEM ŽE VELIKO PISALO....

osebno pa samo vodo, pa nafto za drek od ketne dol spucat.

Sm mu Motulov motowash, pa mi je naredu pizdarijo po gištelu..nč več kemije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest skutr kr lepo operem (ucash sm sam z vlazno cudo pucov, sam je brezzveze), ponavad oprem skutr pr kolesih, maski, pr straneh, samo tm pr masini ne, k je magnet notr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tm pr masini ne

Jaz ga tudi nebom vec z vodo pral ker mam v deklu od variatora luknje navrtane pa ventilator na kilerju pa vse gor odprto pa filtr bi spet mogo dat v vrecko.....tak da ponovem samo vlazna krpa pa gremo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA SE JE O TEM ŽE VELIKO PISALO....

osebno pa samo vodo, pa nafto za drek od ketne dol spucat.

Sm mu Motulov motowash, pa mi je naredu pizdarijo po gištelu..nč več kemije...

ja jst sm dal srč pa ni nc pametnga vn vrgu, tko da sm novo temo odpru......

ce je pa temu drugace se op. modernatorjem.....

u bistvu me bl zanima za ciscenje skuterjev (beri plastike) tko da se pol tud lepo sveti.....

btw: jst uporabljam Wix za poliranje tal(marmor, parket, plastika) in je to po mojih izkusnjah da best..... :OK: :OK: ceprov se mal cudn slis........... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm isto sam s mokro cuno pucu k je bil motor čist nov

zdej pa kr šlavf, avtošampon, poler pasta, sprej za diske, sprej za gume

sicr sm zapravu ful dnarja :wacko: za to čiščenje pa priznam da mi ga ni treba zdej vsak dan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vlazna cunja, pol pa polir pasta al pa cistilo za steklo v spreju (odvisn kaj mam trenutno pri roki), za ketno ko se spravim zravn posodica bencina, pa copic, ko je pa ocisceno pa se kettenspray castrol chainwax. za kake mastne stvari pucat pa WD pa krpica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ponavadi samo prah dol zbrišem s suho coto

ko je pa bol umazan pa z šlauhom pa krpo pa to, (včasih tudi z miniwashom)... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sam vsakič preden se grem furat spucam plastiko pa vizir. Drgač če se pa spravm pomivat pa še spoliram pa našpricam z raznimi spreji za armaturko pa te pizdarije. Sam nikdar več zica pa plastike tm k so noge, ker k sem prvič to naredu je drsel k po ledu če si zabremzu :lol1:

Pa vi k špricate gume s spreji, ker del gume pa špricate? Da ne bo enkrat ker odletu k bo preveč špricu, jest glih zato nočm :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tut enkrat pošprical gume s sprejam, da b se bolj svetle :D Samo to ni zdravo, ker sm mogu najt eno prazno cesto in skos cikcak vozt, da so se mi gume spucale, ker drugač bi na vsakem ovinku pogrnu :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja treba pazt kje špricaš, pr straneh tm kr je napis, to je zarad tega da ne preparijo (sploh čez zimo) in pol zarad tega razpokajo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, bomo našprical čez zimo, k bo skuter zunaj obratovanja, med sezono pa na mir pustil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mami spizdim ono ko je za okne pucat - Steklas :D pa našpicam plasike potem pa s suho krpo pobrišem. Od tistega časa, ko mi je dvakrat navitje crknilo, ki pride 20k ne perem več s cevjo pa šamponom tako kot včasih. Voda vedno najde pot v tisti kurčov magnet pa magari ne špricaš po motori direktno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mami spizdim ono ko je za okne pucat - Steklas :D pa našpicam plasike potem pa s suho krpo pobrišem. Od tistega časa, ko mi je dvakrat navitje crknilo, ki pride 20k ne perem več s cevjo pa šamponom tako kot včasih. Voda vedno najde pot v tisti kurčov magnet pa magari ne špricaš po motori direktno

Zato raje uporabljas cistila, ki so bazirana na amonijaku... tsk, tsk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!