Skoči na vsebino

Ma Kr Neki


bubamara

Priporočene objave

Greha in pekla ni, ljudje so si ga v človeški zgodovini enkrat enostavno lepo izmislili, da bi lažje manipulirali z drugimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kot sem že enkrat napisala:

Življenje je zame enostavno preveč dragoceno in mnogo prekratko, da bi delal kompromise na račun lastne sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kot sem že enkrat napisala:

Življenje je zame enostavno preveč dragoceno in mnogo prekratko, da bi delal kompromise na račun lastne sreče.

In ko tkeš lastno srečo ter ob predpostavki da nisi sama sebi zadostna, kako uskladiš prepletanje teh niti, da se ti izdelek ne sfiži?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubim lahko samo tiste, ki so mojo ljubezen sposobni sprejeti in jo v enaki meri vračati nazaj. Prijatelj sem lahko samo s tistimi, ki so moje prijateljstvo pripravljeni sprejeti in ga v enaki meri vračajo nazaj. Če to ni zagotovljeno, je taka zveza, prijateljstvo, ... brezpredmetno.

Osnovna stvar, ki jo v resnici imam je moja pozornost. Samo iz svoje pozornosti lahko dajem sebe in to je edino, iz česar lahko tudi sprejmem - pozornost. Vse ostalo so samo okraski, oziroma kulise za mojo nepozornost. Vse ostalo je nakopičena praznina brez vsebine. Pozornost pa je vsebina, ki jo zaznavajo in potrebujejo vsi ... otroci, odrasli, tudi živali ...

Ran to je samo zate ... ker vem, da boš razumel ... vse ostale zelo lepo prosim, da se ne spotikajo ob zgornje besede ... in zelo vam bom hvaležna ...

Pa še to:

Če imaš količkaj zdrave pameti, kaj hitro lahko že na začetku ugotoviš, kje si v svojem odnosu s svojo ljubljeno osebo, koliko je iskrena tvoja zveza, kaj si pripravljen storiti za njeno ohranitev, oziroma kaj je ona pripravljena storiti zato in kakšne bodo posledice, ki bodo iz tega izšle.

Lahko pa se začne pot kompromisov, saj ni tako slaba oseba, saj ima tudi veliko lepih lastnosti, mnogi so še veliko slabši itd itd.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!