Skoči na vsebino

Nos Za Skuterje


bOnZy

Priporočene objave

Sicer off topic(NOS za skuterje)ampak vseen...

z neta sm zloudu posnetek z naslovom:F-16 fighter vs. Viper 2003 in je prikazval kako je na pisti Viper šu tekmovt z F-16(s polno bojno opremo)na 1/4 in 1/2 milje...no na 1/4 ga je Viper nascou na punim sam na 1/2 je pa F-16 zmagu za par stotink sekunde...na posnetku je biu fotofiniš in se je vidl kako je na 1/2 F-16 zmagu tko za ene 1,5-2m letala!Obadva sta pa seveda pospešvala kokr se da!

P.S.:

Škoda da tega posnetka nimam več na kompjuteru pa vm bi ga obesu tle d ga še vi pogledate :naughty: B)

sej vem da je off topic ... samo si ti zacev :P

neki me zanima--> a to sta tko štartala ... obadva z mesta? to pomen da je biv f16 na tleh?ni su po luftu?a se je pol kasnej dvignu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, bil je na tleh.

glede NOS: baje je en frik golfa enkico dizla (1.6 D), cist serijskega pripravu do tega, da je iz sebe iztisnu 160 konjev! B)

sem pa poskusal neki s start sprayem na E90, kao ce bi bil kaksn boost. JA, boost JE, AMPAK nisem prisel visje kot do srednjega obmocja vrtljajev, ker ma motor ene probleme, ne vem al je kej na elektriki (iskra sicer je, masina zalaufa, ampak cez neki sekund jo zamori), al je kaj z uplinjacem, vglavnem, masina je bla se hladna, tak da se mi je res ni dalo gonit v visoke obrate, pa se fizicno bi bilo to tezko izvedljivo (masina je ugasala, vozit z eno roko, obenem pa z drugo spricat start spray po filtru ni nevemkok udobno, sploh pa ne v javnem cestnem prometu).

ko si bom vzel cas in se poglobil v vso zadevo, in jo popravu, da bo delala tk k mora, pa bom zacel delat mal poskuse s start sprayem - to bi lahk bil en poceni nadomestek nitrous oxide system-a!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fajn bi blo da bi mel start sprej enak učinek kot nitro......sam en gumb bi še mogl na bilanco zmontirat, da nebi rabu z eno roko voziti......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej si podalsas cevko od start spreja do frgazarja pa mas start na balanci sam ne vem kolk bi mel to kej se pritiska

verjetn bi se pritisk mal zmanjšal, mogoč pa bi poleg tega delovalo....poleti bom probal na frčiju, pa bom vidl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da je off topic ... samo si ti zacev :P

neki me zanima--> a to sta tko štartala ... obadva z mesta? to pomen da je biv f16 na tleh?ni su po luftu?a se je pol kasnej dvignu?

Ja valda...oba z mesta, oba na tleh pa noben ni poletu :P

Sorry Dave O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislte d če bi šu k zobozdravniku z enim balonom pa da bi ga lepo prosu če ga nafila s smejalnim plinom pa mu kej nabasov d je za kšno seminarsko o nečem k se N2O lahk sproba...a mislte d bi dav en balon smejalnga plina :naughty: B)

No če bi dav pol bi takoj u flčija od uzadi v frgazar eno cevkico zabasu pa na balon napelu tko d bi biu balon zamašen pr končni bi pa sam sprostiu use poti d frgazarja...KER BOOST BI TO BIU :OK: :OK: :OK: :devil: :devil: :devil: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noh ajnmal: N2O je OKSIDANT!!! sam oksidant brez goriva ni NIC! zka pa mislte da so vse tiste pumpe pa servomotorji pa ventili pa cevi?? pri boostu se N2O vpihava kao oksidant, ker pa mora bit razmerje goriva in oksidanta primerno, se istocasno se vbrizgava DODATEN BENCIN, da se ustvari vec moci! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj avto bo mel nekje okol 250-350 konjev, pa zadnji pogon al pa 4x4, pa je to to. ko se mi bo sfukal bom pa ga na enih 800 konjev vrgu. :D

sorry za off topic, ampak mislim da sm najdu svoj dream car:

vciri sm okol Viatorja v LJ mal pelu atijevga safrana (Phase II '97 2.5,, 5 cyl, 20V, 170 hp, volvotova masina, FWD), pa sm na mokrem saltui v tretjo, pa je kr neki kopat hotl (je traction control pol ukrepal)... :naughty: tk daaa... ...ko bom bil velik, bogat in mocan bom mel Safrana Phase II 3.0 V6 24V Biturbo 4x4 - 270 konjev!! :kva2: :kva2: :kva2: ...pa mal se turbince ofnes... ...pa mal se chip preprogramiras... ...pa mas 350 HP+... :OK: pol pa pozivam na Drag vse s skuterji, z NOSom al pa brez!! :naughty: :naughty: :naughty:

glede NOS-a: ce mas dost velko masino ga ne rabis... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za off topic, ampak mislim da sm najdu svoj dream car:

vciri sm okol Viatorja v LJ mal pelu atijevga safrana (Phase II '97 2.5,, 5 cyl, 20V, 170 hp, volvotova masina, FWD), pa sm na mokrem saltui v tretjo, pa je kr neki kopat hotl (je traction control pol ukrepal)... :naughty: tk daaa... ...ko bom bil velik, bogat in mocan bom mel Safrana Phase II 3.0 V6 24V Biturbo 4x4 - 270 konjev!! :kva2: :kva2: :kva2: ...pa mal se turbince ofnes... ...pa mal se chip preprogramiras... ...pa mas 350 HP+... :OK: pol pa pozivam na Drag vse s skuterji, z NOSom al pa brez!! :naughty: :naughty: :naughty:

glede NOS-a: ce mas dost velko masino ga ne rabis... :lol1:

evo jes sm tapru k grem z zipkm probat :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, glede NOS je veliko bilo napisanega ze na avtomobilizem.com, en je celo poskusal dobit boost z vpihavanjem propana in butana v dizel agregat (sicer ni NOS, je pa PBS...:D ), smo pa tud gledal ze slike kok je zgledal ko je enmu avto raznesl k je v kuferanu mel jeklenko nitrooksida, pa je grelec cez noc pustil prizgan... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za off topic, ampak mislim da sm najdu svoj dream car:

vciri sm okol Viatorja v LJ mal pelu atijevga safrana (Phase II '97 2.5,, 5 cyl, 20V, 170 hp, volvotova masina, FWD), pa sm na mokrem saltui v tretjo, pa je kr neki kopat hotl (je traction control pol ukrepal)... :naughty: tk daaa... ...ko bom bil velik, bogat in mocan bom mel Safrana Phase II 3.0 V6 24V Biturbo 4x4 - 270 konjev!! :kva2: :kva2: :kva2: ...pa mal se turbince ofnes... ...pa mal se chip preprogramiras... ...pa mas 350 HP+... :OK: pol pa pozivam na Drag vse s skuterji, z NOSom al pa brez!! :naughty: :naughty: :naughty:

glede NOS-a: ce mas dost velko masino ga ne rabis... :lol1:

no jest tem pa prsu izzivat, z mojo bogočo HONDO CIVIC TYPE-R (2.0 200KM) :wub:

še predelave naštejem :P

to pa so:

-športni bati

-znižat glavo

-športn univerzaln auspuh od kolena do lonca

-odstrant katalizator

-TURBINO :naughty: :naughty:

-chip tuning

-športn filtr

-hm.... (če bo še kej potrebn menat, bom pa povedu!

tko da bova sla en drag, sam to bo lahko čez 2,5let :(

drgac mi pa fotr neki predava, da kbom 18, dam koj od sestre bodočga Golfa V (2.0TDI 140KM + chip tuning) dobu, samo jest nočm golfa, bi raj hondo!!!! :hmm: sploh je pa Golf dizl, jest bi pa raj bencinarja! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej jst bi to za foro naredu...kuštal me nebi nč zakaj pa ne če se da :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

startspray?

ja ce bo delal, si bom se na aprilio gor to dal. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej jst bi to za foro naredu...kuštal me nebi nč zakaj pa ne če se da :naughty: :OK:

Ta moja izjava je letela na moj izum :devil: ...NOS baloon :lol1: :lol1: :lol1:

P.S.:

Da ne bo pomote ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nea ti morš tisto z balonom nikol izvest!!Kam ga boš te dal??Pa to more bit pod pritiskom!!

eh pa nea neka pravite ko tak nea vete v čem je finta!!Jaz priznam da tut nea vem samo če mal logično poštodiraš kaj vse ste napisali pol.......

glede NITRO pogona in vse ostalo!Je to za vse SANJE AND CO......

lp!

B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi kr sprobavite z vsem živim :blink: sam k bo pa motor crknu :BUA: se ne čudt zakaj :P (upam da bo vse vredu :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pa sej je v balonu kot samem že mal pritiska...sej bi spihal tist vn :hmm:

Meu bi ga pa mogoče u naročju pol k bi biu cajt pa sam sprostiu pa bi po cevki butnl ta N2O in mogoče bi kej blo...pa sej tud če mi ribne al pa kej podobnga se nebi sekiru preveč.................

če bi pa kej resn boost biu bi pa valda sam gas spustu in to je to :D

Bomo enkat probal :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!