Skoči na vsebino

Kako Naj Odšravfam Levi Kolut Variomata


[rain]

Priporočene objave

Dones sem probal odšravfat levi kolut variomata (če gledaš od strani na kateri je variomat). Problem pa je, da stvar nisem mogel odšravfati, ker ga ni sem imel kje prijeti, ker so oni zobniki na robu. Potem sem poskušal s tem, da je frend držal desni kolut, pa se jazst sem zadnjo bremzo stisnil, pa ni slo. :\. Na avspuhu so pa tudi eni gnili imbus ključi, ,ki imajo na sredi luknjo.

Kakšen nasvet ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe boš že blokade ven dal :P

Če maš kje v bližini kakšnega kleparja, ki ima tako pnevmatsko pištolo na kompresor, je narbul enostavno, da si pomagaš s tem. Drgač sm si pa jst pomagal tako- dubu sm si enga bl močnga prjatla, ki je s papagajkami objel variomat, da se ni mogel rotirat, jaz sem pa samo odvil tisti šrauf na sredini. Ko je to opravljeno, snameš dol obroček, zašraufaš vse nazaj pa se greš pelat :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzami kljuc za oljne filtre daj okrog variatora izvijac nasloni na pokrov in odtegni in to je to... :)

Ne wem če bo šlo k so okol zobci in nebo dost zagrabil de bi odtegnu!!

S pnewmatsko pištolo je najlažji pa še brez stranskih učinkow!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je manj zategnjen, bos lohk tud z kljucem za oljne filtre odtegnil (nujno usnjenim), sam tega ne prevec pogosto prakticerat, ker se zna zgodit polomljena&kriva verternica, drgac pa se najbolj je pa z pnevmatsko pistolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne wem če bo šlo k so okol zobci in nebo dost zagrabil de bi odtegnu!!

Ves kolko skuterov sem ze jaz na ta nacin odprl pa zaprl......Gre gre samo znat mores pa tehniko met....vprasaj aeroxa,KKSa,gregeja da deluje to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tehnika pa se nic nebo zvilo pa zlomlo

Al pa moja tehnika, šraufenciger zatakneš v špranjo za valjčke in potem z občutkom odviješ. Ampak povdarjam! Z občutkom. Ne pa tak ko Golob, ko vse zlomi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='28 Sep 2003 @ 17:08'] Dones sem probal odšravfat levi kolut variomata (če gledaš od strani na kateri je variomat). Problem pa je, da stvar nisem mogel odšravfati, ker ga ni sem imel kje prijeti, ker so oni zobniki na robu. Potem sem poskušal s tem, da je frend držal desni kolut, pa se jazst sem zadnjo bremzo stisnil, pa ni slo. :\. Na avspuhu so pa tudi eni gnili imbus ključi, ,ki imajo na sredi luknjo.

Kakšen nasvet ?

Z rokavico prim pa z pnevmatsko šravbarco odšravbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pnevmatske pistole imajo tut vulkanizerji, jelda ?

Al pa bi blo pomoje najbolje, da pelem skuter do enga mehanika, pa mu recem, ce mi lohk blokade vun pobere.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaš odgovor je pravilen! Dobili ste 10.000 tolarjev :lol1:

Daš enemu serviserju 3 jurje pa ne bo več blokad :P

ce si iz lj dej 3 jurje men.......pa ti jih dam jst vn........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa kaj preverjajo na prvem servisu, če je bil že kaj šravfan ?

Če ga pelješ k mehaniku, pol garancija še velja, jelda ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!