Skoči na vsebino

Vtisi iz ENDURO voženj (III.)


Noise

Priporočene objave

Še ena slika tankovskega poligona na Vrhniki!!!!!!!!V dežju! :P :D

Bilo je ludo i nezaboravno!!!

Ciao,by Pero

PS:Moderatorji .......to so moje prve slike (ne zadnje)..........če so prevelike jih plizzz pomanšejte in ne brisat!!! :D :P <_< :) Hvala!!!

post-6-1065431447.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kje je ta poligon? jst bi tut mal po blatu ril :kva1: O:-)

Na Vrhniki...kot si verjetno že ugotovil!!!!!!Iz smeri Ljubljane takoj za vrhniškim klancem na desni strani zaviješ z glavne ceste in nato še kak km in ga vidiš na desni strani....nimaš kej falit!!!!

Pojdi še s kom da te bo loh pomagu iz blata vleč!!! :D :D :D :)

Ciao,by Pero

PS:obilo užitkov in valda hočmo slike!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero, kaj pa avtorske pravice :naughty: :D

BC, do poligona prit maš 2 možnosti:

čez Vrhnko na vrhnškem klancu zaviješ desno tam, k je cesta prečno tlakovana (zarad prehoda tankov), nekaj makadama in si tam

ko se natreniraš, pa samo nadaljuješ po makadamu in si po 300 m na sredi Vrhnike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav DJ!!!!!!!!!! :D :wacko: :( :unsure: :P :o :devil: :devil: O:-)

Bova mogla enkrat v kratkem kako pivo na moj račun spit aneda!!!!!!Sam ne po sodni poti prosim prosim!! :D :D :D :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ciao,by Pero

PS:Ja ja seveda to so od DJ-a fotke jest sem si sam pravico vzel da jih objavim!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm se po tem poligonu s tankom vozu.... jz se spomnim na toneeeee blata in RES razgiban teren :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:Moderatorji .......to so moje prve slike (ne zadnje)..........če so prevelike jih plizzz pomanšejte in ne brisat!!!

Torej, tele ti jaz uredim na primerno velikost.

NASLEDNJIČ (in to velja za vse nas) BI PROSIL, DA UPOŠTEVATE MAKSIMALNO ŠIRINO FOTK 800 pixlov!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm se po tem poligonu s tankom vozu.... jz se spomnim na toneeeee blata in RES razgiban teren :D

Hi, hi, jaz tudi! In če si se, potem veš, da se pride tja tudi čez Staro Vrhniko. Mimo oštarije in vojašnice dalje do blata.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, vas poslušam/gledam, se vozite točno pod mojim oknom :wacko: :lol: B) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, enduraš, jst pa mislim, da si ti tole bol doma sliku :hmm:

no, ena moja iz predzadnje po kajvasbriga kerih terenim

slika je mal modoficirana, odziva pa se na ime: <there's sth lurking in the darkness>

post-6-1065643251.jpg

Popravljeno . Popravil D.J.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, ker smo dobili odpoved parih sodelujočih, smo ostali le trio fantastikus (HEIDER loverji)

adventure, LC4 in "predator"

RSa, 7AK in D.J.

slikano na povsem legalno voznih Sviščakih

post-6-1065965592.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa v soboto malo na easy šel nove škornje sprobat... malo po cesticah za Savo, pa hop na Rašico in dol po makadamu v "mengeško zaledje" (pojma nimam kam sem prišel, vozil sem se pri eni skakalnici... in sem kakšnih 10 minut potem lutal da sem našel Mengeš) :D

V glavnem, lepo na easy.

Aja, srečal še D.J.a na poti na Rašico, je treniral z MTB :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda k dons nism mel fotiča sabo... sm ril po sneženem Molniku , kros progi , orlah, .... jojjjjj je blo fajn. Ene parkrat bil na tleh , parkrat sm se zakopu , itd.. Običajne hard (jap dons je blo res hard) enduro zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se pa dons mav po grofiji vozu pa je tok podrtih dreves da je use skup skorej neprevozno sam je pa dobr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je velik podrtih dreves... to naredi vse skup le še bolj zanimivo, saj je treba mimo če nočeš motorja obračat ...zdej pa... kje mimo? :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!