Skoči na vsebino

Vtisi iz ENDURO voženj (III.)


Noise

Priporočene objave

jest sm šu okol enga drevesa po potoku poj je pa potok na en stran ene 20cm globok na drugi strani pa 1m pa zelo stmo se spušča in mi je zadn konc motorja potegnil v tagloboko vodo in sm mogu stopt v tagloboko vodo mi je čez škornje pršla :blink: kok je bla mrzla :xx: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je na kros progi pol metra globoka voda presentila ,da bi skor padu , strm klanec takoj za njo me je pa dotolkel. ;)

Se peljem po enem travniku pojma nimam kje.... in kr naenkrat začne kopat k pr norcih in se ustavm... pogledam za sabo... nedolžna travca je bla ubistvu 15cm zeloooo mehkega blata. Spredni konec motorja sm komi ubrnu in se po lastni kolesnici odpeljal ven... sm se že kar zamislil kako bom ven pršu... jebeno

Pa po eni vlaki sm v hrib lezel. Najprej sm pelu bolj ob robu in sm se takoj zakopu... pol sm pa pogruntu ,da bi blo mogoče bolš ,da bi po kanalu (ki je bil po sredini) gor šel...jihhhhaaaaa... k tank sm šu... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tud že mislu da ne bom več pršu iz gmajne :hmm:

sm šu po enmu hribu strmmu zasneženmu dol čez par dreves k so natleh ležal... pa sm se pelov še ene 2km čez drevesa po lužah po snegu... pa pridem do drevesa čez stezo k je biv prbližn 1m visok nad tlem pa ful velik vej je mev na eno stran steze je ene 20m spusta skoz drevesa tok strmo da se ni dal dol it na drugi stran pa skor navpična stena in sm mogu obrnt pa po tistmu strmmu zasneženmu klancu čez drevesa nazaj gor. zateptan sneg da guma skor nč ni prjela in sm tišov čez tiste veje v hrib ene pov ure :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tud že mislu da ne bom več pršu iz gmajne :hmm:

sm šu po enmu hribu strmmu zasneženmu dol čez par dreves k so natleh ležal... pa sm se pelov še ene 2km čez drevesa po lužah po snegu... pa pridem do drevesa čez stezo k je biv prbližn 1m visok nad tlem pa ful velik vej je mev na eno stran steze je ene 20m spusta skoz drevesa tok strmo da se ni dal dol it na drugi stran pa skor navpična stena in sm mogu obrnt pa po tistmu strmmu zasneženmu klancu čez drevesa nazaj gor. zateptan sneg da guma skor nč ni prjela in sm tišov čez tiste veje v hrib ene pov ure :wacko:

Ja kva se pa spravlaš u gmajno z lizikam!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vceraj hotel motor konzervirat, snel sem tank da sem prisel do kapice svecke, jo snel, nato pa sem ugotovil (kljuc sem komaj spravil mimo kablov <_< ) da brez ustrezno velikega imbusa ne morem odviti svecke ...

Ni blo druge ko da se grem danes mal pelat :D Obcutek je bil podoben kepanju - v roke me je zeblo k pr norcih, nimam zimskih rokavic ... pa ustrezno podkapo tudi se nucam, drugace bo pa se zelo zanimivo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- v roke me je zeblo k kr norcih, nimam zimskih rokavic ...

Jst se vozm kr z smučarskmi rokovicami, vsaj zebe me ne več v roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNEŽNE RADOSTI

endurosnow_001.sized.jpg

en kanalček

endurosnow_003.sized.jpg

tuki sm se en malček zakopal... 5min jebanja.. nč takega

endurosnow_005.sized.jpg

še z drugega kota

endurosnow_007.sized.jpg

snežne radosti :lol1:

endurosnow_008.sized.jpg

tud tuki mem sm pršu :)

endurosnow_010.sized.jpg

tud tuki sm se malček zakopal... ;)

endurosnow_011.sized.jpg

i love this shit... :cry: :kva1:

endurosnow_015.sized.jpg

ambient :yea2:

endurosnow_026.sized.jpg

moja pohlevna kobilca... :notworthy: :yea2:

endurosnow_031.sized.jpg

zanimiv teren

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se vozm kr  z  smučarskmi rokovicami,  vsaj zebe me ne več v  roke.

Jaz ze dolgo ne smucam vec, tako da tudi smucarskih nimam, bom pa pac ustrezne motoristicne si omislil. :) Pa kake dolge gate :lol1: Danes sem imel pod cross hlacami se trenerke, sem jih komaj cez spravil, tam okoli scitnikov jih pa tako ali tako nisem do konca spravil (mi jih je nazaj gor potegnilo <_< ). Bomo ze :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da brez ustrezno velikega imbusa ne morem odviti svecke ...

imbus za svečko :unsure: , nč čudnga da ti ni ratal :lol:

sej si zravn dubu prou kluč za svečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imbus za svečko :unsure: , nč čudnga da ti ni ratal :lol:

sej si zravn dubu prou kluč za svečo

Itaq, in tisti kljuc gre skoraj do konca not v glavo masine. Par centimetrov samo zadeva ven gleda in tistega se na roko ne da odvit. Je pa na oni drugi strani kljuca sestkotna odprtina, kar pomeni da bi se s pomocjo imbus kljuca to dalo ...?

Jaz sem tudi mislil sprva, da je tisti clen zato da imas moment za odvijanje, pa sem potem videl da je to samo za to, da lahko kljuc sploh notri das mimo gestela in kablov v odprtino ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moja ni lih enduro voznja ampak vseeno. To je brniska kros proga. Imel sem se bolje kot odlicno. :OK: :yea2:

zadnja%20skakalnica.jpg

najljubsa.jpg

En je mel atvja pa sem se mal v tem preizkusil. Kaj kmal sem ugotovil da to ni zame. Sploh mi ni bil dobr obcutek. No ampak nova izkusnja pa je. BTW to je 650ccm tekmovalen atv k ma sam na zadnje pogon.

atv.jpg

Sreca, ki se je ne da opisati.

jaz.jpg

Umazanija, ki se je ne da opisati :naughty:

konec.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem mel spet eno "gozdna cesta, vozite na lastno odgovornost" furo, kakih 60km, lustno :) Vecinoma srednje dobri makadami, enkrat sem pa zalutal oz. prisel do podrtega drevesa cez potko ... sem probal okoli pa se na videz ni dalo, da bi pa pes se okoli sprehodil da bi videl kje bi prisel okoli se mi pa ni dalo. Aja, pa prevrnil sem se tam ko sem cez eno mokro deblo/vejo rinil. :) Lustno blo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bil tud dons na brniški progi,smo šli gledat če se kdo vozi pa je blo prazno... :naughty: no sej ni čudn da nobenga ni blo-vse razmočeno,blato,luže...dost zajeban.sicr pa nism pretiraval ker nočem da mi motor razpade.edino zadnjo ciljno 'teraso' sem celo preskočil,drugače mam prešvoh fedre :BUA:

drugač sm mel pa od srede naprej precej hard dneve-sva šla s frendam na kofce v snegu(v dolini je bil dež),kr mal problemov da sva gor pršla.nasledn dan smo mel snow-hill-climbing,res fajn da sm mel dost nove gume in sm pršu najdl.enkrat sm se tolk zabrskal v sneg da sm lahko stopil na motor in mahal ostalim da so me pršli ven povlečt.sneg je bil namreč napihan v eno luknjo in ga je blo za slab meter... <_<

čez noč je padlo dobrih 20cm snega in jst sm šel domov-jeb... je blo zaj....!

škoda da nism mel digitalca,bi bla sigurn kšna huda fotka! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se tud dons mav vozu :OK:

teli gozdarji pa lovci so res leni šekr niso nič pospravl po gozdovih <_< upam da še dovg navjo :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja vseeno naredil enih 200 km ta vikend, pa gledam tuki ne duha ne sluha o challenge-u na Rakeku. V glavnem, pohvala korajžnim ! :OK:

aja sej res, je ostal ta forum sam še za .....!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je fotka od vceraj .... ena blatna grapa s traktorskim kolovozom, malo klanca. Drselo ko prasica :blink: Danes je bilo ko noc pa dan - ali je malo vaje pomagalo ali pa je bil po enem dnevu teren full bolj suh, ker danes je kljub nekaj drsenja slo v oni klanec 40km/h B)

Zakon tole ... ;)

post-6-1069016885.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa spet danes za Savo se gnal... najprej pri nemški, nato še pri brnčičevi. Big fun... :yea2:

PS: pri nemški so ob tisti potki čisto za Savo, nekje na sredini, podrli eno drevo in je preko steze v višini telesa... okrog in okrog pa čisto žbunje...

v glavnem, shit. še dobro da me je en sprehajalec kao umiril s potezo roke in sem čisto upočasnil... drugače bi morda še noter priletel :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh izkušn z drevesi kolkr čš...pa sej k smo mel še avtomatika pa APN smo kr dvignl strojčk čez kšn hlod :OK: Na žalost tko iz mojo endurco k vaga 130kg ne gre tko lahko :cry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!