Skoči na vsebino

Vtisi iz ENDURO voženj (III.)


Noise

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Jest sem se pa mal v nedeljo po rakitni vozu 'kao enduro' !Mal skokov in čez kak travnik mal slajdat sam takih luž pa pač ni blo!!! :D :P <_< :)

Ciao,by Pero

PS:A pol k pridete z take fure se kr pod tuš postavte v obleki? :P <_< :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes sem se sel malo peljat po gozdnih cestah ... ampak bolj na easy, ker sem kmalu ugotovil, da so gozdovi takorekoc polni gozdarjev ... hlode nalagajo :)

No, ampak so pa prav face! V nasprotju z gorenjskim koncem, kjer so kmetje in gozdarji - tako pripovedujejo - zagovedni in tezijo, je tu ravno nasprotno.

Najprej sem srecal enega gozdarja, ki je gledal vstran cez cesto. Sem ustavil in gledal ce bo z one strani kaj padlo, pa mi je pomahal, naj grem kar naprej. Sem se pripeljal k njemu, vprasal ce se je tu nevarno vozit, pa je prijazen mozakar povedal da ne :) Nekaj kilometrov naprej sem srecal traktor in dva kmeta, ocitno sta bila na svojem posestvu, tako da sem spet ustavil in vprasal ce se smem tu vozit. "Komot, komot" :D

Je bilo kar lustno, 30km narejenih, vsaj tretjina od tega asfalta - je pac treba priti do onih gozdnih poti ;)

Vmes je kmalu zacelo dezevati, ampak ni motilo, samo gsm sem dal v zep, kjer ga voda ni mogla doseci. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

He, he ... danes sem ugotovil da imam gamsa namesto mopeda ... sem sel v sosednjo vas, k enemu, ki ima home made MX progo. Me je ze dolgo vabil ... jaz sem imel pa neprijetne spomine na prvi obisk, kjer nisem upal it, po 100km voznje po asfaltu :D

No, danes sem sel ... najprej nekajkrat en del proge z manj strmimi klanci - izogibal sem se enemu kar visokemu (vsaj tak mi je deloval) vzponu. No, po nekaj progih sem se tja sel. Ni blema, pride moped kamor ces, samo gas odpres :OK: :D

Tja bom definitivno prihajal se vozit ... je lep terencek za vadit in se privajat na klance, celo skakalnici sta tam (vecji izmed njiju sem se se izogibal).

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Je blo že nekaj tega...

na Brniški progi še s tastaro hondico...

Morm rečt de mi je ob vsakem skoku zabil amortizerje :angry:

post-2105-1100545360_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mihz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

evo,če noise že neki teži... :)

kšno urco nekje na gorenjskem :photo:

urco NAZAJ,sm mislu djat

post-1275-1132247789_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kranj z okolico, škoda ker je tko moker cevc se ne moreš prov daleč peljat ker motor skoz 3 do konca, ampak za kakšen krog narest je pa noro!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...danes bil lepi dan....imel dosti snega....v glavo hladno - ostalo zakuhalo = finska savna :D ...

post-2263-1133965852_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

A mi lahko kdo kaj napiše/svetuje?!

Razmišljam...

Kako prevažate motorje od lokacije do lokacije?

Razmišljam o prikolci, verjetno celo za dva(kot varianta) motorja.

A kupit prav prikolco za motorje prevažat al navadno

in kje dobit pri nas kaj takšnega za normalni denar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Račah pri MB izdeluje en stric prikolice. Cena z "rampo" je cca. 130 tisoč. Za 2 motorja. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!