Skoči na vsebino

Baterijski Vložki Duracell "alkaline"


Priporočene objave

Zadnjič sem mislil fotografirati pihanje svečk na torti, vendar pa fotoaparat ni odreagiral na pritisk sprožilca!

ok, verjetno so prazne baterije sem pomislil. Ko sem pa sem jih hotel zamenjati sem ugotovil da so se "razlile" in so poškodovani kontakti!

Ker so bile baterije alkalne in se naj ne bi "razlile" me zanima ali se lahko kam pritožim in zahtevam povračilo škode? Naj kontaktiram zastopnika oz. uvoznika baterij Duracell?

Ali ima sploh kakšen smisel, saj je bil aparat dve leti nazaj nekaj čez 200 bivših DEM!

Ali je imel kdo podobno izkušnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce so alkalne se ne pomeni, da so neunicljive. aparat razdri, kontakte obrusi s finim brusnim papirjem, in kupi nove baterije! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce so alkalne se ne pomeni, da so neunicljive. aparat razdri, kontakte obrusi s finim brusnim papirjem, in kupi nove baterije! .)

Ja sej tiste kontakte bom že zrihtal. Samo jezi me pa vseeno!

Itak da niso neuničljive, vendar bi pa morale zdržati normalno uporabo! In aparat je normalno delal še en mesec nazaj- se pravi da niso bile ne vem koliko stare!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka baterija lahko steče. Za to ti ne bo nihče povrnil škode. Očitno ti aparat tudi med neuporabo cuza nekaj napetosti in jo je pač spraznil. Pravilo je, da če ne uporabljaš, daj baterije ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče jih nisi prav uporabljal....meni v življenju še ni razlilo baterije....ko baterije ne rabim(aparat,kamera,cd) jih enostavno spravim izven aparatov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!