Skoči na vsebino

A je kdo tukaj starejši od 20 let...


Mojito

Priporočene objave

mislm da vsak drugi član na forumu sem in tja pogleda tud to temo se prav je kr precej starejših od 20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kle je dost folka, k so starejši od 20 let, pa od 30 tut, pa celo od 40... Zdej, če te moti da smo mladi, kaj nej zdej mi. Sej bomo zrasl, brez skrbi. Pa škoda da se ti smilimo, sam če ne bi blo tega foruma, jest sploh ne bi vedu kaj je možno iz skuterja narest. Tko da mene neko "napenjanje mišic" ne moti preveč, sej lahko kej tut zase koristno uporabim in pol "napenjam mišice" v svojem kraju itd. itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oziroma se ti nam smiliš, ker ne znaš poiskat primerne kategorije v kateri bi odprl svojo temo, je tu blo že 1001 bedasta tema, ampak ta je absolutni zmagovalec :wacko: :wacko: :angry: :hmm:

pa kaj te te sploh briga če si najstarejši, če pa to sploh ni važno, če si najbol nezrel. In ko govorimo o napenjanju mišic, si ti zdaj tu najbol napet, kr se postavlaš češ: kaj sn jaz tu najstarejši al kaj????

mislim.......no comment

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj je to čudno če vprašam za leta? In te najstniške reakcije, svašta. Očitno me pač to zanima iz določenega razloga, a ne?! Pa ne zaradi bujne domišljije vaših neizživetih seksualnih želja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa če hočeš to zvedet, obstaja zadeva ki se imenuje PROFIL uporabnika, in tisti ki mislijo majo tam napisano letnico rojstva, tisti ko nočejo da drugi vejo al pa iz bilokaterega drugega razloga, sej ni važno pač nimajo napisano, ne pa da take teme odpiraš.

LP

pa praviš da ne žicaš, potem pa že fantaziraš o seksualnih željah

pa kaj si ti nor.... :wacko: :wacko: :wacko:

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšne seksualne želje? Pa kaj je s tabo? Jebeš ti starost, če si po pameti star pol toliko. Za takšne teme obstaja "kr neki", sam tut tm je to že blo. Pa ciko ti je tut že povedu de mal klikn na profil pa preberi številko (upam da to znaš) pa boš zvedu vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je to forum SCOOTERJI. A si ti gdaj pomisliu, da lahko vozi skuter tudi gdo druk razen srednješolca? In ker sem ti jaz po letih lahko foter in navsezadnje nisem na tako niskem nivoju kot ti pač sprašujem, če je gdo meni leto primeren, da lahko z njim normalno komuniciram za razliko od tebe in še kakšen se bi našel. Očitno vas je takih tukaj res ogromno. Škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ma veze če ti je letno primeren, če ti njemu nisi mentalno, tud srednješolcu ne :doze:

pa z vsemi al pa večino tu se da čist lepo komunicirat, ampak ne s takim nadutim arogantnim pristopom, tu smo vsi enakovredni, če ti pa to ni všeč pa ti ne morem pomagat

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolko neumnih in neumestnih postov se nisem videl na enem mestu.........

vprasanje je bilo dano, odgovori ali ne (odlocitev je tvoja) ne pa neumnosti kvast.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti podpis, ki ga maš odspodaj: :lol1: tako starši stabo ravnajo :hmm: ? Pa si zato takšen :? ?

p.s.

Oprosti!

Hočem ti pokazat, da znam tudi jaz biti primitiven, kar pa sploh ni bil moj cilj. Pričakoval sem normalne odgovore ne pa pluvanje na moje vprašanje in stresanje neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem povedo svoje, sicer pa vsi znamo bit primitivni, vprašanje je kdo zna bit tud drugačen? dobro, jaz se bom neho prepirat ker se mi ne zdi smiselno

LP

No, končno nekaj s čem se tudi jaz strinjam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, prepir končan, vsi zadovolni :hmm: , zaj pa samo te še ti povej kolko si star?? evo, jaz sem 88 letnik torej sem star 15...

dobro, ti si 34, nebi mi mogo bit ata, bi mogo bit ene 5 let starejši :P :P

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sej če pomislim bi lahko bil no, samo sn tak napiso zato kr je moj ata star več ko 34, sicer pa sn dal tak na koncu :P , tak da je blo bol mišleno kot zajebancija, se opravičujem če sn nejasno povedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj sem ti pa dolžan povedati zakaj sem spraševal za leta.

Prevažam se z skuterjem meni primernim in to je Aprilia Mojito Custom :devil: . Zamisli si mene s kravato :lol1: na skuterju xy, ki je poln nalepk od Polinija, štarne št., predelani ZX , ki se dere ko sraka, neonkami pod podvozjem itd. Verjetno se razlikujemo vozniki skuterjev po letih in modelih ki jih voziš v določenm obdobju. Preprosto me zanima, če je še gdo na tem forumu, ki vozi skuter in je v mojih :yea2: letih. Pač me zanima kakšen model vozi itd.

Saj sem že napisal da sem iz Maribora.

p.s.

Tudi jaz mam Polini kit 70ccm, 17,5 fergazer, športni filter... :yea2:

Popravljeno . Popravil Mojito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tukaj starejši od dvajset (20) let? :hmm:

Zakaj je ta tema pod skuterji??? Loh bi bla saj pod "krneki" :unsure:

A si s tem mislu kuk je str najstarejši skuterist :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko in hitro:

Mojito - ce si zelis debatirat o dolocenih skuterjih (to leti na poste, napisane bolj na koncu teme), lahko zelo verjetno v iskalniku ze najdes teme posvecene njim. Vidim, da so ti ze drugi to povedali - gre pa predvsem za to, da ohranimo forum dovolj pregleden za nove obiskovalce.

Tvoje bolj nesramne poste sem zradiral (kot tudi off-topic poste drugih).

Na splosno - nisem zradiral teme, ker se mi zdi na nek nacin povsem OK - nekoga pac zanima, ce je kdo starejsi in ima skuter - sploh ni nujno, da gre za neko ponizevanje, obstaja precej cisto prijaznih razlag (pa da jih ne nastevam).

Zelo fajn se mi zdi, da nekateri izmed vas (_Roba_, PSI_Hunter in ostali - ocitno vas je vedno vec, kar se mi zdi sploh super) razmisljate o tem kako narediti forum boljsi za vse uporabnike. Ocitno tudi stekate, da bomo s tem, da se bomo drzali tem in da ne bomo pretirano nesramni drug drugim naredili ta prostor boljsi za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!