Skoči na vsebino

Scoot Pro Riders


firefox f-15

Priporočene objave

En lep dobr dan vsem (čeprov je zuni dež) :D :D ! Včeraj, 3.oct.2003, smo PSYHO, ZIVIJO, ROMANS1, GAPI in moja malenkost ustanovili skuterski klub SCOOT PRO RIDERS. Zaenkrat smo člani le mi, klub pa nelegaln. Prva stvar se bo spremenila 18.10.2003, na lj. meetingu, ko bomo popisali člane. Druga pa bo prišla na vrsto kasneje. Vse ki se bodo zanimali za vpis, bomo seznanili z določenimi stvarmi, pravili, itd. Te "stvari" pa bomo zdajšni člani določali na sestanku 10.10.2003 (naslednji petek) - s tem tudi poziv na udeležbo :rolleyes: !!

To je nekaj malenkosti, kasneje pa še kaj več. Ta tema je mišlena kot nekakšna začasna spletna stran, kjer bomo obljavlali pomembne info. o klubu, itd. Upam da so to začetki, ki bodo vsem nam prinesli veliko veselja, novih spoznanstev, prijatelstev in izmenjav izkušenj in sploh vsega lepega in... :rolleyes:

LP, jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede nalepk kakšne bomo mel?? :D

navadne tanke take k ma habat moto center se nam bojo saj pomoje hitr odlimale

rabmo take k je od mikmehanika tko mal debelejša pa še vredu zgleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede nalepk kakšne bomo mel?? 

navadne tanke take k ma habat moto center se nam bojo saj pomoje hitr odlimale

rabmo take k je od mikmehanika tko mal debelejša pa še vredu zgleda

Ja ta debelejše bodo za na motor, tanjše pa za na kšno jakno če kšn ne bo hotu na motor limat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res da bo zdj lazi narest logo sam pomoje bi kr tko na splosn en skuter pa enga cudnga mozica gor dal pa bi blo cist kul ajde fantje zdj pa mal riste pa bomo 18 k je zbor zbral vase redloge pa mal objavl pol pa se logo zbral a se strinjate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18ga na zbor nosit predloge?? Nebi blo dobr pomojm... več jih je bol se bomo kregal ker logo <_< . Zato bomo rajš u petk na setank prnesl :D , vredu??

Roman, kolk časa pa bi rabu da nam nardiš nalepke, če jih zrišemo u petk?? Ker bi jih lahko nardil do 18ga, da bomo članu ob vpisu jo nalimal na motor :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da bomo članu ob vpisu jo nalimal na motor :D .

To bote kar vi limal? Jao jao...

Ma sej je ql, da je več predlogov da maš izbiro. Če je samo eden ga moreš pol sprejet, tut če ti ni všeč :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če mene uprašate bi blo fajn in lepo da bi dal nalepko na enotko mesto, tko da bi mel vsi na enem mestu jih, da bi se že takoj vidl kdo je jebo :P :yea2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če mene uprašate bi blo fajn in lepo da bi dal nalepko na enotko mesto, tko da bi mel vsi na enem mestu jih, da bi se že takoj vidl kdo je jebo :P :yea2:

lp

fajn bi blo ja da bi vsak mu na istem mestu B)

sam k bo vsak hotu met tm nalepko k se bo nemu zdel da bol zgleda :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na čelad se odlima, kr ni ravna površina, kr na masko od skutera, da vsi vidjo da si član Proridersov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bla v kombinaciji z modro bi na masko kamot, samo če bi bla pa kšna rdeča alpakej podobnega, pol pa ze prevec grdo zgleda.. :rolleyes: za celado mi je pa precej vseen koko zgleda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql da ste se zdej zmenil za ime! :yea2: Ful je dobr :notworthy: sam glede nalepk pa to kam bi jih limal pa se nej pumoje odloč vsak sam zato k naprimer pr men je že vs skuter poleplen pa bi jest jo dal lohk dau sam uspredi na masko! :OK: :OK: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je čist vseeno kakšn barve bo nalepka. Dal jo bom gor pa pika. Najbolš bi blo čez celo prednjo masko. Na blatnik pa žal ne bo šlo ker ga nimama :) Na čeladi se pa tut ne bi vidla, ker je cela prelimana že orginal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw...a sploh veste pomen besede "scoot"

no nam pa ti povej :P

ful ql ime ste se spomnl- mi boste kašno nalepko poslal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!