Skoči na vsebino

Ura foruma ni točna


Priporočene objave

predlagam inštalacijo SNTP programčka, ki se sinhronizira z ntp1.arnes.si ali ntp2.arnes.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz gledam minuto drugače...to je čas, v katerem nekajkrat, v res dobrih trenutkih pa še malo večkrat udari srce za moje dekle

Popravljeno . Popravil D.J.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa ob postanju ura za eno uro zaostaja...recimo tole sem postal ob prbližn 8:37

In meni tudi piše, da si to objavil ob 8:37.

Fantje, če vas kaj ura muči: v KONTROLNI CENTER, kjer se v nastavitvah skriva tudi nastavitev časovnega pasu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In meni tudi piše, da si to objavil ob 8:37.

Fantje, če vas kaj ura muči: v KONTROLNI CENTER, kjer se v nastavitvah skriva tudi nastavitev časovnega pasu!

...mam naštiman na Bruselj, Ljubljana,...

post-3-1065598641.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa ob postanju ura za eno uro zaostaja...recimo tole sem postal ob prbližn 8:37

Meni piše, da si objavil ob 8:37... (kot pravi symru, nastavite si časovni pas)...

Kar se tiče pa Hotschkovega predloga pa je zanimiv :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....zdej sm dal pa na "GMT+2 Kaliningrad, SouthAfrica,..." pa kaže prav :blink:

Kaj pa takole...

post-3-1065599474.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
PS: tistim, ki objave kažejo eno uro preveč, svetujem ,da zato, ker smo ure premaknili nazaj, v Kontrolnem centru v podopciji "Nastavitve foruma" izbrišejo kljukico zraven nastavitve "Is daylight savings time in effect?"....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte no poštimat sistemsko uro, da bo kazala točen čas in ne poletni čas, ki je veljal do nedelje do 3. ure zjutraj. :rolleyes: :P B)

Pa lahko zaklenete temo. :P ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, si moraš doma sam nastaviti uro, če želiš, da ti kaže prav, ne?

In enako moraš storiti tudi tukaj -- kako naj jaz vem, da si ti recimo v istem časovnem pasu kot jaz???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte no poštimat sistemsko uro, da bo kazala točen čas in ne poletni čas, ki je veljal do nedelje do 3. ure zjutraj. :rolleyes: :P B)

Pa lahko zaklenete temo. :P ;) B)

Da bo enkrat za vselej mir s temi urami.

Ura se na serverju avtomatsko nastavlja preko http://kanin.arnes.si/ntp/sinhronizacija.htm oz. je sinhronizirana s prej omenjenim strežnikom.

Ura na motosvetu je zagotovo bolj točna od vseh ur v vaših računalnikih (razen, če ne uporabljate kakšnega izmed sinhronizacijskih strežnikov, potem bi morala biti ista).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!