Skoči na vsebino

Testosteronski koticek


_OKI_

Priporočene objave

Čuj ni boljše kombinacije od lušne punce pa skuterja  :OK:  :OK:

Ni lepse kombinacije ko lep in hiter motor :)Pa dobro sug tudi nena smemo pozabit :) :P

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba_ Objavljeno 6 Oct 2003 @ 09:02

--------------------------------------------------------------------------------

QUOTE (M|t3k @ 6 Oct 2003 @ 00:55)

Čuj ni boljše kombinacije od lušne punce pa skuterja     

Ni lepse kombinacije ko lep in hiter motor :)Pa dobro sug tudi nena smemo pozabit   

...

se prav tak...kaj te bomo v prihodnosti...če nebomo imeli deklin...

...sam še vedno pazim na mojo mašino... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najhitrejš motor, najbolša suga+ najbolš voznk!!! :OK: :yea2: :notworthy:

če to skup spravte ste LEGENDE KI HODIJO!!!!! :lol1: :OK: :OK: :yea2: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi da vas ženske čist zmešajo pol pa skuterji trpijo. A je to fer? Ne ni :lol1:

Pa ne bom preveč pameten ker sem dons tut jest frajerja špilu mimo gimnazije. Še dobr da se nism razlimu na avtobusu... <_<

Pravim vam ljudje, te ženske nas bojo vse pobile :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi mene me lahko jutri Šakira vpraša če jo peljem samo do avtobusne pa je nebom :hmm: sam mašina trpi, pa vzmetenje pa......sicer pa tak nima kam nog dat, ker nimam ene tačke zaradi moje hladilne turbine :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni pa tud dobra kombinacija skuter+ 2 lušni (blond) ženski gor :)

Sam jest ju nebi na cesto spustu... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grega---- a je s teboj vse u redu!? :D Šakire nebi peljov!??? :? A so ti bl fantki ušeč? :P

Hecam se. Itak da mora biti na motorju še dobra, pazi DOBRA punca gor! To je pikica na i! Če si sam ti je itak tk dolgčas, če imaš pa fanta gor pa ni zanimivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da mora biti na motorju še dobra, pazi DOBRA punca gor! To je pikica na i! Če si sam ti je itak tk dolgčas, če imaš pa fanta gor pa ni zanimivo!

Saj na motorju bi jo že pelal, če bi ga mel :004 samo na skuterju pa jo nena, ker se že tak prase pregreva :D :wacko: :D Škoda brušenja cilindra pol pa bat novi pa to, ker jo bom tak zahaklo prej ali slej :devil: O:-) :010 :010 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas tud ti malce prov. Pol pičk k sedi uzadi je pleharc! Mogoce se kaka najde da ni. Moja sploh ni vedla da imam skuter. :devil:

AMPAK ZAJEBANCIJA MORA BIT!!!!!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj na motorju bi jo že pelal, če bi ga mel :004 samo na skuterju pa jo nena, ker se že tak prase pregreva :D :wacko: :D Škoda brušenja cilindra pol pa bat novi pa to, ker jo bom tak zahaklo prej ali slej :devil: O:-) :010 :010 :kva2:

Zato pa si najdi tako s svojim skuterom, tak ko jaz :naughty: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa si najdi tako s svojim skuterom, tak ko jaz :naughty: :wub:

kva pa na meetingu je pa ni blo a, shame on u........ :P :P :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bla, je... to je njen skuter.. Samo ni to ona gor :) :) :P :P

BWT: LEDice sem jaz gor naredo!! :yea2: :afro1:

post-18-1065475116.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro da vem ga bom juter za krvatl :)

Stric oki nebo tebe čakal veš :naughty: :naughty: prvo bom tebe pol pa barado :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vse pičke tut niso tko slabe voznice. Jest jih poznam ene par. Clo enkrat je ena za mano vozila pa sam jo mal sprobu kok zalaga ;) Obstajajo pa tut take, k lahko samo ploskaš in se čudiš, ko ovink spele brez padca... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso ampak so vse bl prestrasene:"joj kaj nej pa zdj nardim" pa tut jst eno poznam k dobr fura sam una bi skoz sam gonila k se pa ti uzadi pels za njo pa se k je lusna pa bi blo bols da bi pocas vozila:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, čeprav pa mislim da, kakor sm opazil, punce v ljubljani veliko drznejše vozijo kakor naše. Verjetno tut dost pomeni s kje so doma in kakšen imajo zgled :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!