Skoči na vsebino

Testosteronski koticek


_OKI_

Priporočene objave

za povrh pa bi še lahko dobro zgledala O:-)

samo takih je bol malo ki dobro zgledajo pa nimajo črva v glavi :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa zacnem malo vjugat po cesti s punco odzadi pa se ze dere:)

pol pa me zacne zgeckat, lol, da komot pades:))

dostikrat pokazem sliko ko sem na skuterju, pa vedno mene opazijo prej:> pa barvo:) (pa nene se hvalim:D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za povrh pa bi še lahko dobro zgledala O:-)

ja sej ce ne zgleda dobr (poleg vsega ostalega), pol ni the one... :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če punca ni vredu po zunanjosti in notranjosti (tut to je zelo pomembno) ni vredu, res ne vem kaj bi z njo počel :hmm:

Pa jest punci, ki me (še) ne pozna, ne povem da mam skuterja (v kakršnem koli stanju že je ;) ) takoj, ampak šele čez nekaj časa ko se prepričam kakšna je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, mene pa je ze bivsa zacela kar naenkrat spet klicat... Ko sva bla skup nism se mel skute, zdaj bi pa kar naenkrat rada se pelala z mano, pa v mene sili.

SKUT-PRASICA :wacko: :cry: :naughty: :BUA: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno se bo treba odločit med skuterom in žensko :wacko: ;)

sicer pa bi blo zanimivo prebrat kakšen post, ki bi ga napisala ženska... da vidimo njihovo mnenje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa res, le kje je tista alja, k se je zdej prijavla, pa ona prejšna :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah da se še jes mal pokomentiram :D . Nikoli nism meu babe (ker se najbrž nism dost potrudu da bi kero dubu) in sm zmer študeru kok je bedn če si sam. Sam sm zmeri biu s kolegi pa žureru, se nč sekeru, delo vse posvoje, itd. Pol k sm pa pičko dubu (mi je kr mau žou da sm se u kej tazga spustu <_< ), je blo kul 2 mesca. V tem času je biu moj foxie zapostavljen (al pa je nosu dodatnih 50kg) :cry: :cry: ... pol mi je pa počas začel najedat... pa pejva vn :huh: , pa kaj druge gledaš <_< , pa greva v mcdonalds :angry: , pa greva v kino :blink: , pa dej to pa dej un :wacko: ... mah sm reku, grem na morje pa se en mesc ne vidva (počitnce), med tem časom sm ugotovu da je NE pogrešam in k sm pršu domov je blo po 14ih dneh konc. In biu sm prpravln za prvi letnik in 15 novih pičk :D :kva1: . Sej ne da bi kej resnga skuhu... hehe

Glede pleh pičk: "zakaj" me kolegi sprašujejo "greš u mesto s kolesom"?? - Zato da pičke ne bojo padle na skuter :devil: ! Čeprov se zadnje čase bl malkrat zgodi da km grem s kolesom :unsure: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh niste resni vi vsi :D

ce neja veta kak je to ql ce mas lepo resno deklino, pol pa si enkrat sam doma, al pa ona, pa lepo prije k tebi, al pa ti k njej, pa lepo tak naprej..... :D :yea2: :OK: :kva1: :wub: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pofukat?? :lol1:

ne ne ne :wacko:

jas ze mam punco !!! 1 leto pa 1 mesec !!!

in je nimam samo za repincl sejat (fukanje) :P

nismo mi ptujcani taki, je tak KKS ? :)

jas sn samo pac povejo da pac je to kul, ce pac prije ona k tebi, ti pa sam doma :) nihce ni nic govoro o kakem kozuhanji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jebi ga!!!

zaj nena študiram o kaki punci!!!Zaj sam čaga žur vse!!!!jebeš zaj resno zvezo!!!bo že po prišla ko bo cajt!!! :OK: :OK: :OK:

BTW:pleh Pi.ke so za samo eno stvar dobre!!!! :OK: :OK: (gili gili) :lol1: :lol1:

UŽIVAJ DOLKER SI MLAD!!!!!Ko boš star pa si najdi babo da ti bo stregla!!!!(kosilo, bajto pucala pa ta naprej!!) :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka tema :) Pa to te mine. Dobro je babo dobit čimprej, da pol ne iščeš nekih raštelanih Lad Njiv s 500.000km prevoženimi, ko pol poka po šraufih ko stari traktor. To ne pomeni, da bi zaj že pri 14-tih letih nekaj isko, samo do enega 18-tega je pa že fajn kaj najt. Ker pol ko to starost presežejo že vse skačejo okol pa si brusijo cilindre. Keri bi pa mel rabljeno robo? :D Skratka, baba in skuter. Še avto težko obvladajo. Že v sami zgodovini so ble ženske samo za nabiralništvo in za čuvanje otrok. Boknedaj kaki skuter :) No, jas sem ga moji punci tudi dal za pelat, samo sem vsaj zadaj sedo. Zaj, glede tega, da se vozi okol kot sovoznik je fajn, če nimaš kake take, ko samo gobezda poleg. Jas ko grem na skuter se sproščam, ne pa da zadi poslušam še eno vrsto svoje mame, ki mi pridiga, kak se vozi, sprašuje brezvezne stvari, recimo kaj bo danes za kosilo itd. (pri 100km/h še samo kimam ko neki Elvis na fedri, ker se itak nič ne čuje). No sej, vse niso take. Ene so prav fajn - moja recimo. Še posebno, ko se s svojima _______ (vstavi kaj hočeš) pristiska ob tvoj hrbet. Takrat je prednja bremza najboljša :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh niste resni vi vsi :D

ce neja veta kak je to ql ce mas lepo resno deklino, pol pa si enkrat sam doma, al pa ona, pa lepo prije k tebi, al pa ti k njej, pa lepo tak naprej..... :D  :yea2:  :OK:  :kva1:  :wub:  B)

Pero smo resni vsaj jaz :)

Za to kak si pa ti sam doma pa ona pa tak vsi vemo kak je na stvari... :)

Pol pa malo en cajt leo en cajt pa nino ne?? :) :D :P :lol1: :lol1:

Nevemnevem pero kaj bo z tabo..... :lol1: :lol1:

Pa jrk0 se je tudi zresno to ni dobro :hmm: :hmm: :)

Eh...niste resni... :P

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sej je res cist fajn da pride do tebe se mal stisneta, te mal pogrje, ti njo...... itd.

AMPAK...........ce zenska nima niti 2 možganskih celic, da bi znjo kej bl pametnga pocel kot se samo grel,...........to ne pelje nikamor.......!!!

me spominja na mojo bivso....... :BUA: :BUA: :BUA: :fight2:

tko da se enkrat fantje ....... notranja lepota je tisto...... :OK: :OK: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh niste resni vi vsi :D

ce neja veta kak je to ql ce mas lepo resno deklino, pol pa si enkrat sam doma, al pa ona, pa lepo prije k tebi, al pa ti k njej, pa lepo tak naprej..... :D  :yea2:  :OK:  :kva1:  :wub:  B)

Pero smo resni vsaj jaz :)

Za to kak si pa ti sam doma pa ona pa tak vsi vemo kak je na stvari... :)

Pol pa malo en cajt leo en cajt pa nino ne?? :) :D :P :lol1: :lol1:

Nevemnevem pero kaj bo z tabo..... :lol1: :lol1:

Pa jrk0 se je tudi zresno to ni dobro :hmm: :hmm: :)

Eh...niste resni... :P

pa daj roba nehaj mi ze s toto nino pilingerco brusilko gnjavit :angry:

se vem da se ti dopade, samo meni se neja vec, od te ko sn leo spoznal :P

btw. ke ti jo zritham?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh niste resni vi vsi :D

ce neja veta kak je to ql ce mas lepo resno deklino, pol pa si enkrat sam doma, al pa ona, pa lepo prije k tebi, al pa ti k njej, pa lepo tak naprej..... :D  :yea2:  :OK:  :kva1:  :wub:  B)

Za to kak si pa ti sam doma pa ona pa tak vsi vemo kak je na stvari... :)

tako tako.... :zzz: :zzz: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlaga, da se odpre nova tema pa notr si pol punce ponujamo pa rihtamo pa tko... :P

Sej če maš punco samo zato da se greta henki-penki igrce iz tega ne bo nič in taka zveza bo zelo kmalu razpadla. Na začetku ti je všeč samo pol pa rata beda :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domače naloge dela pa skuter pere B) :P

...ka pa tanka?!? :yea2: :D

no, pjebeki, ste odkril, da zna bit hudo fajn, ce mas punco, ki ti je vsec kot oseba (kot bi reku Pepe: USTANOVA B) :notworthy: ), une pleh/kes/plastikfantastik/aluminij/karbon/kevlar (in kar je se podobnega :D ) - picke so pa sam za one night stand, pa se tizga ene niso vredne. jebiga, tud take morjo zvet. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlaga, da se odpre nova tema pa notr si pol punce ponujamo pa rihtamo pa tko...

Lahk pa odprete novo temo pa limate slikce svojih punc notr pol jih pa ocenmo :naughty: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj bomo te brezveze odpriali novo temo :) Tu not kar zacnimo :) :) Ayde gremo rihtat suge grug drugemu :) :OK:

Pa pero bo lejo gor prilimo je reko :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če maš punco samo zato da se greta henki-penki igrce iz tega ne bo nič in taka zveza bo zelo kmalu razpadla. Na začetku ti je všeč samo pol pa rata beda

enim to kr ratuje ves........(sicer se cudim kako to, ampak vendarle) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj bomo te brezveze odpriali novo temo :) Tu not kar zacnimo :) :) Ayde gremo rihtat suge grug drugemu :) :OK:

Pa pero bo lejo gor prilimo je reko :naughty:

No ajde, kar začnite s predlogi :naughty:

Pa tisto slikco od leje čakomo že dolgo časa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!