Skoči na vsebino

Testosteronski koticek


_OKI_

Priporočene objave

Jaz najdem za vse cas:)

motor friziram, racunalnik friziram in olepsujem, punco mam zraven pa vse gre:)

noja, sola je pol bolj postranskega pomena:D ampak gre, sem odlicen bil lani;) letos pa morem maturo naret se s kako lepo oceno, dammit:)

ja pr meni tudi tak :)

samo v racunalnik neja nix vlozim, pa lani nisn bil odlicen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah z zenskam je kurac..

Ampak sj veste kuko pravjo-z njimi je tezko, brez njih pa se tezje.

Samo en primer je bil ko se je pleharca zaljubila v mojo takrat se rumeno skuto.. Sm jo zavrnu, pol se je pa zacela jokat, sm se jo pa usmilu, revco. Drugac sva bla pa kot dan in noc, nc skupnga, ampak samo na vsako uro "a me peles". Mah dj skoda bencina, se bl pa cajta za take. :BUA:

Najbol je da te punca spostuje za to kar si, ne pa zato kar imas, ce ne pa:see ya when you grow up! :doze: :D

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sporti, skejtam:D pa pinkponk sem treniral:) pa hamonike 6 let koncal:>

drugace pa mam rad vse sporte skoraj, pa dovolj dober sem v vseh da nisem najbolj levi:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa čuj moja vozi 1000000000x bol divje kot jaz... Da bi ona počakala na kiri rdeči.. neeee pogleda če je cesta prazna pa gremo dalje :) Isto prek polne črte... c-c-c

Zadnič pa sem ji jaz mojga skutera posodo, ker sem njenega nekaj prerihtaval.. pa kaj mislite kaj je šla delat??? Dirkat z njenimi sošolci :) :) :) In to z mojim skuterom... jao :) :)

Sej pa se najde cajt za vse... Dnara pa tut ni tolko, če greš ob vikendih pa še parkrat med tednom ven.. pa gsm pa to.. Sploh če maš štipendijo :naughty:

Sicer pa sma skup že eno leto pa še ni blo problemov do zdaj.. oziroma vedno ko s kolegom kaj šraufama al pa ko sma LEDice gor delal, je klicala pa mi rekla, da vedno nekaj šraufam na svojem skuteru, zakaj nebi rajši na njenem še kaj naredo :) :)

Pleh pička pa zihr ni, ker je mela skuta 1,5 leti pred mano.. (kr malo sram me je :>>) Plehpičke pa vidiš v petek&soboto pred Štukom ko se peleš ob 01.00 domov z lučkami pa kr vse gledajo pa ti nekaj mahajo ... jao jao :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto, da vse sedijo na špici sedeža je 100% res :hmm:

Vesete takih bab (pleharc) je povsod. Če greš v LJ al pa v najmanšo vas. Razlikuje se samo število

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa čuj moja vozi 1000000000x bol divje kot jaz... Da bi ona počakala na kiri rdeči.. neeee pogleda če je cesta prazna pa gremo dalje :) Isto prek polne črte... c-c-c

Zadnič pa sem ji jaz mojga skutera posodo, ker sem njenega nekaj prerihtaval.. pa kaj mislite kaj je šla delat??? Dirkat z njenimi sošolci :) :) :) In to z mojim skuterom... jao :) :)

Sej pa se najde cajt za vse... Dnara pa tut ni tolko, če greš ob vikendih pa še parkrat med tednom ven.. pa gsm pa to.. Sploh če maš štipendijo :naughty:

Sicer pa sma skup že eno leto pa še ni blo problemov do zdaj.. oziroma vedno ko s kolegom kaj šraufama al pa ko sma LEDice gor delal, je klicala pa mi rekla, da vedno nekaj šraufam na svojem skuteru, zakaj nebi rajši na njenem še kaj naredo :) :)

Pleh pička pa zihr ni, ker je mela skuta 1,5 leti pred mano.. (kr malo sram me je :>>) Plehpičke pa vidiš v petek&soboto pred Štukom ko se peleš ob 01.00 domov z lučkami pa kr vse gledajo pa ti nekaj mahajo ... jao jao :) :)

hehehe jest bi tut eno tako :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič pa sem ji jaz mojga skutera posodo, ker sem njenega nekaj prerihtaval.. pa kaj mislite kaj je šla delat??? Dirkat z njenimi sošolci :) :) :) In to z mojim skuterom... jao :) :)

C-C-C-C-C-C :) :) jaz ji mojega posodim pa naj gre dirkat samo ce je kak skoda krije ona stroske :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto, da vse sedijo na špici sedeža je 100% res :hmm:

Vesete takih bab (pleharc) je povsod. Če greš v LJ al pa v najmanšo vas. Razlikuje se samo število

To je res. Jest jih dost poznam k so se za mene zanimale zarad skuterja. Pol ti pa teži če jo peleš pa skos te kliče v šoli te pa še pogleda ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje morte loct babe od motorja k se gons z motorjem si sam k gres pa z babo pa hods skoz brez motorja pa vids a je pleharca al ni! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest jih dost poznam k so se za mene zanimale zarad skuterja. Pol ti pa teži če jo peleš pa skos te kliče v šoli te pa še pogleda ne...

Ja ne j**** take suge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V resnici sploh niso pleh picke, ker je na skuteru bol malo pleha vidnega in vec plastike :) Prej Plastikpicke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi mamo plastik-pičke :lol1:

Sej lahko rečeš punci da boš skuterja prodal in da ga ne boš več imel. Pol boš pa vidu če bo še s tabo al ne bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnja. tak je : mam jz recimo eno sliko, k sem ob skuterju slikan, pa ko jo pokažem mi dost punc reče, u skuter maš? :unsure:

dobr no, nisem glih najlepš ( :lol1: ) ampak da so pa take punce...;|

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nc ne mors pomagat ampak se vedno k se nm nastav ksna picka dobra zagrabmo priloznost

eni mamo svoj ponos................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm vi ste pa kr nesrečni. Jst mam srečo da ne dobivam keš pičke ker najprej jo spoznam, pol greva na kšno pijačo, pol pa če hodva pač enkrat omenm da mam skuter. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jst tut do zdj se nism hotu met babe pa sm 18 str ja mira pa zivcev pa res tolk prsparas da res ni!denarja pa glih ne ker je tuning draga stvar ampak je pa bols v tuning k pa v babe tuning ostane baba pa gre k se te navelica

dej da me ne raznese od smeha!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

to sn tud js pravu ko sn bil sam, pa ne zato da bi se fakerja pa đeka delu pred drugimi tak k zdle vi tuki, ampak kr sm (za spremembo od vas) samga sebe prepricvau da je bols bit sam! BULLSHIT!!! ce najdes "the one" ti tud do motorja ne bo vec, sam da bos lahk z njo!! :wub: :OK:

BTW, js vem, da moja miska ni kes/plastikfantastikpicka. kako? k je se niti enkrat nisn pelu z motorjem! :) :D niti ne vem ce bi se hotla. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!