Skoči na vsebino

Testosteronski koticek


_OKI_

Priporočene objave

ne razlika je med nasim puncam pa vasim da nase se znajdejo v guzvi vsak dan vase se pa bl po hribih vozjo oz manjsih mestih

Ti bom jest dal hribe :P Je pa res, da pri nas ni tko k v lj, k se vsi neki drenajo pa tko dalje. K sem prvič šel s skuterjem v lj sem bil ne malo presenečen zdej se pa že nekako znajdem v tisti množici :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja so, ja. K sam gledaš s kerga konca ti bo ker pripizdil :D

Vam bi se pri nas zdelo kot da ste na nedeljski vožnji :lol: Joke, tut pri nas ni vse tolk nedolžno čeprav smo 10x manjši :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi prepovedal reklame ob bolj prevoznih cestah, kot so Labod, Lisca, Palmers itd.........

Ja ker pol oke nesejo na plakat :) :)

sm ze parkrat cez robnik zapelu.........enkrat skor pogrnu k zmaj........

Ja, bo treba punce izpred monitorja zamenjat za prave, pa še kej narest z njimi, pa neboš več rabu posterjev pa reklam gledat!!!! :P

VRJEM; DELUJE! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zenska na scooterju kot sovoznik.............hmmmmmmm...........brezvezna iguba moči......... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ce ta punca kej da od sebe je kr kul sej je ne vozs skoz sabo ampak obcasno ker ce bi jo skoz je tko kt ce bi prikolo vleku za sabo!mors si najdt tut tako da je za motor zagreta ce ne je vse bl kurc pa ne pleharco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ce ta punca kej da od sebe je kr kul sej je ne vozs skoz sabo ampak obcasno ker ce bi jo skoz je tko kt ce bi prikolo vleku za sabo!mors si najdt tut tako da je za motor zagreta ce ne je vse bl kurc pa ne pleharco

hja..........se strinjam popolnoma s tabo........ :OK: sam nazalost je taksnih zensk zeloooooo malo :xx: :xx: :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil PSI_Hunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak se najdejo

KDOR ISCE TA NAJDE

:D

res nism nevemkolk iskal.......hja mal mi je zal.........prevec casa porabim za tuning inpodobno..... :P sam pa prsparas krneki kesa/mira/zivcev............ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res nism nevemkolk iskal.......hja mal mi je zal.........prevec casa porabim za tuning inpodobno..... :P sam pa prsparas krneki kesa/mira/zivcev............ :OK:

Sma ze dva :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jst tut do zdj se nism hotu met babe pa sm 18 str ja mira pa zivcev pa res tolk prsparas da res ni!denarja pa glih ne ker je tuning draga stvar ampak je pa bols v tuning k pa v babe tuning ostane baba pa gre k se te navelica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhh babnce...pri nas vse ki majo scooterje vozijo tak, da sam gledaš kdaj bo pala <_<

Pa vse majo aprillie di-tech, pa gilere runner a še karole ne znajo vozit :lol1:

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr ns majo pa naše deklce kr prerihtane skuterje- pred našo šolo vidš same gianelije gor :grim

sm pa pogruntou d skor use sedijo cist na špici :)

le zakaj :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhh babnce...pri nas vse ki majo scooterje vozijo tak, da sam gledaš kdaj bo pala <_<

Pa vse majo aprillie di-tech, pa gilere runner a še karole ne znajo vozit :lol1:

ti morm pa rect da se popolnoma strinjam z tem..........z parimi izjemami........jih poznam vsaj ene 3....... :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se neki je vecina zensk se tezko sprijazni da bo vedno na 2.mestu.........(na prvem je motor)..............no vsaj pri meni je tako................

Popravljeno . Popravil PSI_Hunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se neki je vecina zensk se tezko sprijazni da bo vedno na 2.mestu.........(na prvem je motor)..............no vsaj pri meni je tako................

Poznam te tezave in to zelo dobro zato pa sem free :) :OK: Samo bo treba spet nekaj najt :P :) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam te tezave in to zelo dobro zato pa sem free :) :OK: Samo bo treba spet nekaj najt :P :) :hmm:

a ti tud tko pravs....... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti tud tko pravs....... :naughty:

Ja ves kaj cas bi bil ne :) :) Samo ves kak je zima prihaja pa spet se bo delalo v delavnici :) Bmo vidli.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz najdem za vse cas:)

motor friziram, racunalnik friziram in olepsujem, punco mam zraven pa vse gre:)

noja, sola je pol bolj postranskega pomena:D ampak gre, sem odlicen bil lani;) letos pa morem maturo naret se s kako lepo oceno, dammit:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!