Skoči na vsebino

Giannelli N.r.x.


Jack_ass

Priporočene objave

hmm giannelli...nism lih prov navdusen, ucash sm mu zx-a pa sm bil ful zadovoljen (pomoje je best buy), drgac pa kr folk prav je zx bolsi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma gianelli je boljš, jz ga mam na ditechu, pa mi je čist kul

Če je bolši, zakaj je potem pri testih bolj pri zadnjih mestih? Pa kokr js vem si enkrat napisu da bi mel raje ZX-a gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kao bol izivaln

torej to ni zate. Ti ze tako izzivas, ko se zvok tvojega skuterja slisi 500m stran. Vsak retardiran kaps bi vedel, da tukaj nekaj ne stima. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='12 Oct 2003 @ 12:54'] Ti ze tako izzivas, ko se zvok tvojega skuterja slisi 500m stran.

Enmu mojmu sošolcu skut tko prdi da se sliš skor 2km stran... :wacko:

Kolk pa sploh stane ta đaneli?

Popravljeno . Popravil Kremšnitar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O avspuhih smo ze marsiakaj napisali...iskalnik!!!!O N.R.X pa bom tak reko v testih ga ni zakaj?ker je preslabi ce pa se ze prebije pa ravno piko od ih dobi....skoda denarja za nrxa rajsi kupi ZX-a pa bos vsaj nekaj dobil iz njega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem reku da bi ga mel raje, oz bi probal če je kej boljši, potem ja, če pa ni razlike (ker je to pač ditech je stvar tle druga) potem mam pa raj giannellija, ker pač vsaki froc ma leovinchija, jz pa giannellija, ki ga ma manj ljudi

drgač pa...ne moreš primerjat ditech sistemov in navadnih, glede izpuhov namreč, ko sem bil na servisu enkrat smo gledal kaki je original auspuff od sr50 in kaki je od sr50ditech..sta različna, dost

tak da ni rečeno da je leovinchi boljši od nrxa pri ditechu, večino testov je itaq na navadnih skuterjev

to je tak kot pri formuli, michelin ma boljše gume za suho stezo, bridgestone pa za mokro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma gianelli je boljš, jz ga mam na ditechu, pa mi je čist kul

ma pust ti tega tvojga ditecha, k je cist drgac use kokr pa pr navadnih skutrjih. pomoje gre tale ditech bols v breg kokr pa iz brega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kolk se je poznalo, ker jz nisem novega kupu ampak 6mescov starega, z 1500km narejenimi, pa odblokiranega

je pa takrat šel 100 po števcu, sm takrat je bla ne vem, men se zdi da ful ful mehka fedra notr, pa potem ko sem v hrib prletu ni nikamor šel, polj je pa kr naenkrat speed začela padat, na ene 90kmh se jae pa ustavla, in zdej gre pa lepo 90

je pa tak ; poznam enga k mu gre 80 po števcu, pa ma originaln auspuff pa odblokiran, poznam enga k ma pa samo odblokiranga pa 2003 letnik, pa mu gre z original auspuffom skorej tolk ko men..glih da se mim pelem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh spet smo pr đianelijh??

Zame velik leps kot pa zx, AMPAK ta jajc ti nabije sam obrate, ti mas pa se 70kot jst, prhajal ti bo do samodetonacij(al kuko ze), bat bo mu na vrhu lukno, zvok ma tak kot da bi en scau po plehu, sm ga imel tudi sam, ne nrx-a ampak black swana, na 3k km mi je zaribov(oz mnj)..

Res pa je da ma dons ze vsak tadrug skuter zx gor. Ampak potem se vprasas zakaj-najbrz je dobr ne??

Ampak morm se napisat da od Benota fotr dela home made auspuhe, za ugodno ceno, brez homologacije.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam 50 :D

je pa tut res, da mam na konc ful obratov, gre pa samo 90...bom probal še mal težje valjčke..

še tak btw..če dam težje valjčke, potemtakem dam mehkejšo al močnejšo glavno fedro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam 50 :D

je pa tut res, da mam na konc ful obratov, gre pa samo 90...bom probal še mal težje valjčke..

še tak btw..če dam težje valjčke, potemtakem dam mehkejšo al močnejšo glavno fedro?

bdw:

ce das tezje valjcke not das svohnej glavno fedro, oz. ce das lazje valjcke not das mocnej glavno fedro......

glede gianellia, mel kolega na naviti 50cc pa je bil zakon, k se bl vrti, na orig. 50cc, ga pa cez ZX-a ni........je da best........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh spet smo pr đianelijh??

Zame velik leps kot pa zx, AMPAK ta jajc ti nabije sam obrate, ti mas pa se 70kot jst, prhajal ti bo do samodetonacij(al kuko ze), bat bo mu na vrhu lukno, zvok ma tak kot da bi en scau po plehu, sm ga imel tudi sam, ne nrx-a ampak black swana, na 3k km mi je zaribov(oz mnj)..

Res pa je da ma dons ze vsak tadrug skuter zx gor. Ampak potem se vprasas zakaj-najbrz je dobr ne??

Ampak morm se napisat da od Benota fotr dela home made auspuhe, za ugodno ceno, brez homologacije.

lp

ce ma bt luknjo zgorej ne pomen, da je to zarad auspuha, ampak pomen, da ma motor prevec zraka, premal bencina... to se seveda stopnjuje...bolj ko je skuter navit, vecja je ta moznost...sploh pri racing skuterjih. ce bi ti mu tapravo dizo notr, do tega nebi prislo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!