Skoči na vsebino

Giannelli N.r.x.


Jack_ass

Priporočene objave

Kok akrapovicevih avpuhov za skuter si pa ze videl/testiral? :lol1:

Hehe, še noben ni nikol vidu akrapovičevga avspuha za skuter. Škoda, ker bi ziher kraljeval :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, še noben ni nikol vidu akrapovičevga avspuha za skuter. Škoda, ker bi ziher kraljeval :OK:

ja pa dost drago bi to prslo... sej drgac ni problem nardit nacrt za auspuh pa to (sploh ce mal kopiras od malossi mhr...tko k sm jst :D ), problem je pol najdt enga cloveka, k bo vse to tocn tko naredu, natancno zavaru pa vse. pa seveda za zmerno ceno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, še noben ni nikol vidu akrapovičevga avspuha za skuter. Škoda, ker bi ziher kraljeval

Ne resno obstaja. En kolega ga je dal delat k živi v Ivančni Gorici za svojga speedfighta. Sam ne pride vn tko zavit k zx ampak je ravn tko kt za cestake. Ma pa fi50 se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akapovič bi mogo zacet delaz ta skute avspuhe ja :OK: :OK: Jaz sem mu ze pred tremi leti pisal pa mu dal predlog da naj zace pa se danes nisem dobil nazaj odgovora zakaj jih nena :cry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on ma pomoje ze tolk dnarja...da se mu jebe za skuterje...

Pa se vec bi lahko mel :OK: :) Pa se en kup testnih voznikov bi lahko mel na razpolago :P :) :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje če bi delov za skuterje bi biv avspuh ful drag sam nebi pa biv med najbolšim :hmm:

tko da bi blo slabo za negov imige :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne resno obstaja. En kolega ga je dal delat k živi v Ivančni Gorici za svojga speedfighta. Sam ne pride vn tko zavit k zx ampak je ravn tko kt za cestake. Ma pa fi50 se mi zdi.

To p zelo teško ker akrapovič ne dela za dvotaktne mašine. Mogoče da mu je naredil dušilc al pa kej :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gresil sem :cry: :lol: ..

V moji garazi lezi nr-x, dobu sm ga za 5jurjev, sicer je rahlo sfafan, ker je enkrat lulcek z dusilca padu, pa un rorcek k ma lukne(v dusilcu) nekam postran stoji, jutr grem sprobat ta jajca, pa povem ce je zakej.. Drugace sm pa prov z uzitkom trgov uno nalepko dol k je na dusilcu.. :D

"We'll see" sad the blindman.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe to zadnje nedvomno... sam mi smo mejhne ribe... pa povej mi enga, k rd dela nekej za mularijo? hehe jest ga ne poznam :D

Debata je sicer og gianelliju in ne o akrapovicu. Samo tale komentar preden vse :topic: poste zradiram.

Mislim, da nihce od vas itaq nima denarja da bi si kupil akrapovicev auspuh, tudi ce bi jih delal. Za primerjavo - lonci za moj motor 200.000 SIT, skupaj s krivinami okrog 500.000 SIT. Torej ce bi imeli dovolj denarja za akrapovica, potem se verjetno ne bi vozili s skuterji. Ali se morda motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata je sicer og gianelliju in ne o akrapovicu. Samo tale komentar preden vse :topic: poste zradiram.

Mislim, da nihce od vas itaq nima denarja da bi si kupil akrapovicev auspuh, tudi ce bi jih delal. Za primerjavo - lonci za moj motor 200.000 SIT, skupaj s krivinami okrog 500.000 SIT. Torej ce bi imeli dovolj denarja za akrapovica, potem se verjetno ne bi vozili s skuterji. Ali se morda motim?

S skuterji se nebi vozili, ce bi imel ispit za kej veciga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata je sicer og gianelliju in ne o akrapovicu. Samo tale komentar preden vse :topic: poste zradiram.

Mislim, da nihce od vas itaq nima denarja da bi si kupil akrapovicev auspuh, tudi ce bi jih delal. Za primerjavo - lonci za moj motor 200.000 SIT, skupaj s krivinami okrog 500.000 SIT.  Torej ce bi imeli dovolj denarja za akrapovica, potem se verjetno ne bi vozili s skuterji. Ali se morda motim?

S skuterji se nebi vozili, ce bi imel ispit za kej veciga!

Jest bi se. S težjim skuterjom :) kako dna 180 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!