Skoči na vsebino

Giannelli N.r.x.


Jack_ass

Priporočene objave

no js mam tut nrx-a na mojmu runnerju, pa sm zadovoln z njem, končno mam pa 106 po števcu, v uaveterju sm se pa pelau okrog 120-125 po števcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, no tist 120 mi je sam 1x šou k je blo mal bol hladn, pa za enim kombijem sm se pelau, drgač mam pa sam auspuh menjan, sam so valčki zdej u nulo tapravi tak da je to tak ko more bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se en cudezni runner:D

jaz mam na mojmu skuterju pospesek 10m/s^2 :). to pomeni, vsako sekudno se mi hitrost poveca za 10m/s kar znese 36km/h. mam samo 3s do 100:P

seveda je to ce se z bloka dol zapelam al pa v prepad skocim... :rolleyes:

vi pa s temi runnerji res dosegate fajn hitrosti, morem priznat:)

samo izpuh zamenjan pa ze gre 120:) bonzy, mislim da mas dostojnega tekmeca:D

pa ne mi z 95 realnimi zacet:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bOnZy verjamem jaz da mu gre res tolko :)

Nevem Runnerce delajo cudeze...samo jaz sem jo mel doma od sosolca pa sem da gor avspuh pa 20 parov valckov pa sn jo najvec na 93 spravo...tak da kak gre ta 120 mi ni jasno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede NRXa je tak.. ne vem zakaj ma tolk ljudi nekaj proti njemu.. Jaz vem, da sosošolec moj ma NRXa na Speedyju pa je ZXa tut gor mel, pa mu NRX baje dosti bolj ustreza... Drugi pa spet pravijo da je ZX boljši.. POmojem so to jajca in sta izpuha isti shit. Pač valjcne morš lepo nastavit.

Glede DiTecha nemo spet debatirali, ker ma blokado obratov in ne more it do solidnih hitrosti. Jebediah, če tebi pride v obrate pa maš nekiga super-duper odblokiranega DiTecha :) ker meni še nikol ni. niti po bregu navzdol.

Razmišljam, da bi si kr na avto dve runnerci z ZXom gor navezal, če to tok leti. Pa še malo bi porabo :) :) ne vem no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebediah, če tebi pride v obrate pa maš nekiga super-duper odblokiranega DiTecha  ker meni še nikol ni. niti po bregu navzdol

zak pa to napisau zdele? vem da ma blokado :doze:

drgač pa..vsi skuterji majo nekje blokado končnih obratov! ker drgač bi mashino v bistvu...uničilo ...pač ma ditech elektronsko kar je kurac :BUA:

POmojem so to jajca in sta izpuha isti shit. Pač valjcne morš lepo nastavit.

:OK: i always like you da best from everyone here :D

ker meni še nikol ni. niti po bregu navzdol

sej men tut ne..edin če je res kaki daljši hrib, pa da grem dol z njega, potem se dvigne iz ene 90 na solidnih 100...

po števcu, da me ne boste prec si tepli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se en cudezni runner:D

jaz mam na mojmu skuterju pospesek 10m/s^2 :). to pomeni, vsako sekudno se mi hitrost poveca za 10m/s kar znese 36km/h. mam samo 3s do 100:P

seveda je to ce se z bloka dol zapelam al pa v prepad skocim... :rolleyes:

vi pa s temi runnerji res dosegate fajn hitrosti, morem priznat:)

samo izpuh zamenjan pa ze gre 120:) bonzy, mislim da mas dostojnega tekmeca:D

pa ne mi z 95 realnimi zacet:)

jrk0.... a sem lahko tvoj prjatu? :hmm: :notworthy: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zj ga dobim od modela k je sosed Akrapoviču :notworthy:

No uglavnem je gor dušilc iz kevlarja ki mu ga je Akrapovič naredu(brez zajebancije) pa je čist kul avspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!