Skoči na vsebino

Giannelli N.r.x.


Jack_ass

Priporočene objave

ispit sploh ni talk problem...problem je bl denar. mam rajs skutr, pa avto, kokr pa samo motor.

Jes mam pa raj slb avto pa hud motor :OK: samo po drug stran sm se pa na skutr kr navezov <_< :wub: pomoje da bo skutrck skos u garazi

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej odvisn kaj ti smatras kot slb avto... mors pa vedt da ce mas avto+motor je to tolk registracije da te kap..pol nej pa se ket kej crkne si pa direkt bankrot, ce sam vse to kupis pa vzdrzujes. sicer smo pa offtopic, tko da bols da spremenimo temo, predn nm use zbrisejo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons si pa zlo zagret za to da bo use on topic :D glih prejle si nek prijazno opozarjov da je neki off topic.

No sej tko je prov, samo useen se je treba tut kksne take stvari zment k so mal off, samo da ne zaidemo predelc pa bo dobr :rolleyes: .

Moj mnene O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vcerj sm reku da bom dons napisal mal od đianelija nr-x..

Pa da kr zacnem- pelov sm se z mjhnga klancka, kjer se mi z original izpuhom po stevcu zvrti 100+, no uglavnem z đianelijem se mi je pa dons 90 pa crtico in pol cez????? :cry:

Auspuh za zjokat!!! Glasu nbenga, kksn decibel vec kot pa pr original.. Nc od NC!! Sm mislu da je ta izpuh kj bl tko, hud an, ma ja, kje vse prej kot to, k sm mu zx-a gor je MAajka prot nrx-u, zx ma res hud zvok iz moje masine, tole pa zalost najvecja, skoda dnarja za tak auspuh, se mi zdi skoda unih 5ih jurjev za ta auspuh, se 2jurja ne bi dal..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne valjckov res nism menov, ampak kako mi pa lahko zx skor normaln dela, ta pa ne? :hmm: Pa pr zx-u so pospeski pa koncna veeeeeeelik boljsa..

Sj sem mu let nazaj đianeli black swana gor brez nastimanih valjckov pa se nr-x se vseen skrije na podn kante za smeti pred njim..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj sem mu let nazaj đianeli black swana gor brez nastimanih valjckov pa se nr-x se vseen skrije na podn kante za smeti pred njim..

lp

:BUA: :BUA: đianeli :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nj bi bli.. ampak jst sm kupu rabljenga. Mah sicer gre pa itak v prodajo tko da se ne obremenjujem, pa ce je se tko zanc, motorju pa koj cena naraste za 10k sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jes sm o gianelliju velik kritizirana ze slisov, pa zlo mal hvale :hmm:

Teoretičnh izkusn se nimam ... slisov sm ga pa ze, pa se mi zvok zdi tak ko dab en po plehu scav :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, men itaq zdej rjavi, pa grem dans itaq po unu proti rji, pa toplotno odporen sprej, črn, pa volno za v denfer sem dubu prejšnji teden,pa ko ga bom mel glih dol, bom probal še z unih auspuffom..originalnim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej lahko na scooter-freaks.nl iščeš po bazi glede na tip predelave (tip izpuha, cilindra,..) mogoče je$kak komentar gor

ufffffff tole gre pa kr hit po zadnji... more bit en taprav tale tipo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

hmz... gianelli ROX vam bom reko :) zakon je mam runera pa mi re 110 - 115

samo še mam špotni filter pa gianeli silenrces pa se nena kaj preveč dere je čisto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='27 Nov 2003 @ 18:24'] hmz... gianelli ROX vam bom reko :) zakon je mam runera pa mi re 110 - 115

samo še mam špotni filter pa gianeli silenrces pa se nena kaj preveč dere je čisto :OK:

to ti gre pa odlicno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!