Skoči na vsebino

Garancija


[rain]

Priporočene objave

Torej, kot ze gotovo veste, imam SF2 LC, ki sem ga kupil pri kavčiču v kranju. Z jackassom sva šla davi k vombergerju in sem tam vprasal, ce se garancija prekine, ce pooblascen servis odstrani blokade. Tam mi je ona zenska rekla da ne in da VSEM oz. VELIKI VECINI skuterjem odstranijo blokade in da garancija potem se vedno traja. Oki, jazst se veselo napotim k KAvčiču, tam pa mi taglavni mehanik reče, da se GARANCIJA z odstranitvijo blokad s strani pooblaščenega servisa PREKINE !

A kdo ve, kako je s tem ? Kdo koga zajebava ? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pejt tm k si motor kupu, pa ti nej tm blokade vn dajo ; če ti bo pa vseeno tm rekel, da če dajo ven blokade da si ob garancijo, potem ti nimam pa kej pomagat

v bistvu je to tvoja krivda (v primeru da ti reče da če daš blokade ven da garancija ne velja več), ker tega nisi prašal ob nakupu motorja, če bi men to rekel, bi jim reku lepo adijo pa šeu k sosedovim kupt!

men, ko se mi je sklopka sf00kala, me je najprej prašal če mam še garancijo (pa je nisem mel več ;((

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti dajo blokade ven na uradnem serivisu garancija velja!

To je tko, k da peleš nov avto na servis pa ti dajo gor zadi spojler in zdej garancija več nebi velala...

Skuterji so itak narejeni brez blokad. notr jih dajo potem zato, ker jih omejuje zakon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, jazst sem sel tja, ker mam najblizji servis (dobre pol ure od mene).

morm na Class v LJ povprasat, kako je s tem. Ker ce je tam kaj drugace, se bom pa do tja zategnil. :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA kje ti bo garancija veljala če narediš poseg v skuter, ki je proti zakonu. Meni jih je pooblaščeni serviser dal ven in je šla garancija pa-pa, ker pač skuter ni več v orginalnem stanju :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tko, k da peleš nov avto na servis pa ti dajo gor zadi spojler in zdej garancija več nebi velala...

To je tak primer kokr da montiraš kufer na skuter k je mišlen kot dodatna oprema...

Z posegom na motor ki je proti zakonu ti pa 100% neha veljati garancija. Pa če žviš v Mariboru, Ljubljani al pa bogu za leđima. K blokade fukneš v smeti lahk zravn fukneš tud garancijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo......

Ja ful...

Sicer pa v navodilih za uporabo piše da vsaka predelava ki je proti zakonu, povzroči prenehanje garancije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, garancija se prekine, bilokdo jih da ven, samo eni pooblaščeni servisi ti jo pustijo, koda mas blokade noter, eni pa takoj uničijo garancijo ko jih daš ven :) kak ki, najbolše da na več servisih ko ti lahko dajo ven vprašaš :)

jaz sn jih dal pri šerbineku, pa je veljalo, samo sn serviserju dal 2k al kolko v roko pa je blo :) kr sem dal blokade ven ob rednem servisu na 1k km.

aja, pa na koncu sn ugotovil da je blo vredi da sn jo mel, ker mi je na sprednem amortizeru počlo tesnilo, in je bil že prazn skoro pa se mi je čudno zdelo, kak to da vedno ruknem tud na malih luknah, pa sn v zadnem tednu garancije šol na servis, pa sn dobo lepo novi amortizer :)

o blokadah me sploh vprašo ni :) pa sn mel tud zx-a gor odblokiranega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud če fuzbal igraš al si pa sam water-boy :lol1: :lol1:

Pusti ti film, to so resne stvari :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt do zivca pa ti bo dav blokado ven pa se garancija ti bo -baje -veljala :lol1:

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt do zivca pa ti bo dav blokado ven pa se garancija ti bo -baje -veljala 

Ja sam kok cajta ti bo pa motor delu je pa tud vprašanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm, a pa lahko tezijo zarad mal okrusenih sravfov na variomatu (sem odsravfval preč, pa sem samo nazaj zašrafval), ker se vidi, da je blo razšravfano, ker se je barva na glavah vijakov mal okrusla od kluca. Al lahko kaj tezijo zarad tega, ceprav ni na motorju bilo narejene nobene spremembe ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah lej tak je, če is že odšraufau, dej blokade ven, jzst niti spraševau ne bi, če se misliš pa večno vozt z zablokiranim skuterjem, potem pa kar daj, sm še v tem primeru je boljš, da daš blokade ven, pa se lepo 50 skoz vozš, saj motorje ne boš tak zgonu

drgač pa, jz, če mi reče fotr da moram blokade notr dat, skuter prec prodam :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ti nebodo. Če pa ti pa reč da so ti na kšnmu srvisu to naredl.

ka pa ce mal s kakim alkoholcem poštriham ? Sam je problem, kolk bo alkoholc prjel :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jaz lepo s penzeljckom stvar postrihal s crno barvo....... pa mal se bom po dreku fural, da bo ful umazan.... :cry: Sam upam, da se ne bo vidl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!