Skoči na vsebino

Bajk bejba dneva


.T.

Priporočene objave

Jaz pa mislim, da bi lahko nardil kakšne dobre fotke z lušnimi bejbami na naših motorjih, ko se bodo začele tradicionalne SREDE na 3m (Prešerc). Tam bi se verjetn dal marsikatero tudi mimoidočo posadit na oz. polg motorja in nardit kakšno simpatično fotko. Je pa res-najprej mora bit TOPLOO!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da bi lahko nardil kakšne dobre fotke z lušnimi bejbami na naših motorjih, ko se bodo začele tradicionalne SREDE na 3m (Prešerc). Tam bi se verjetn dal marsikatero tudi mimoidočo posadit na oz. polg motorja in nardit kakšno simpatično fotko. Je pa res-najprej mora bit TOPLOO!! :OK:

lahko pa vsak od ms fantov svojo deklico lepo sleče, posadi na svoj motorček in slika...

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa vsak od ms fantov svojo deklico lepo sleče, posadi na svoj motorček in slika...

Lahko bi se vi same sebe poslikal pa pokazal :OK: :devil: :grim :yea1: ;) :naughty:

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se vi same sebe poslikal pa pokazal :OK: :devil: :grim :yea1: ;) :naughty:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se vi same sebe poslikal pa pokazal :OK: :devil: :grim :yea1: ;) :naughty:

kolikor sem zasledila pobude s strani deklic ms, da se želijo slikat, ni bilo...poleg tega je potreben nekdo na oni strani aparata, da pritisne na sprožilec....ker ne dvomim da ste s svojimi deklicami uigrane ekipe, predlagam da kar začnete :photo:

vidva z Sym. začnita :D

to čast prepuščem tebi....ne vem če bi koga zanimali symovi akti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!