Skoči na vsebino

Bajk bejba dneva


.T.

Priporočene objave

:)

kak bi jo napodil dol, bo ves tank spraskala s temi čevlji.... :P

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa če bi počas dal še kerga mišičastga tipa gor? A mislte, da sam tipi radi gledate slike? A mislte, da ste sam tipi kle gor? Djte se mal še za ns bajkerke potrudt no, PROSM!!!!!!!!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa če bi počas dal še kerga mišičastga tipa gor? A mislte, da sam tipi radi gledate slike? A mislte, da ste sam tipi kle gor? Djte se mal še za ns bajkerke potrudt no, PROSM!!!!!!!!!

Lp

pokliči, pa se zmeniva, ni problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa če bi počas dal še kerga mišičastga tipa gor? A mislte, da sam tipi radi gledate slike? A mislte, da ste sam tipi kle gor? Djte se mal še za ns bajkerke potrudt no, PROSM!!!!!!!!!

Ne vem koga boš prepričala, da bi mu rekla bejba ali pa miss... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokliči, pa se zmeniva, ni problema

Zj je pa dost :D Zgleda da se mormo babe same znajdt!

[attachmentid=66695]

Mam še robe če hočte, in to še celo breda pitta čist nazga, a ga hočte vidt? :eek: Trga gate, joooj!!!!!!1

koledar.ppt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojih že ne. :P

Tvojih :? kaj tvojih ne?

Aja gat, sj če tangice nosiš pol je kriza ja k se zravn ne pride - joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi nacga šon konrija :blush:

Ah je Pitt kr mau bol, ma saj mišice :closedeyes: No pa si ga oglejte, lepoto, če bi pa na motorju sedu, bi bil pa še boljši, vredn greha, se neb šparala, ga pojem, UuuuuUUUUUUUUUUFFFFFFFfffffffffffffffffaaaaaaaaa

Ah je Pitt kr mau bol, ma saj mišice :closedeyes: No pa si ga oglejte, lepoto, če bi pa na motorju sedu, bi bil pa še boljši, vredn greha, se neb šparala, ga pojem, UuuuuUUUUUUUUUUFFFFFFFfffffffffffffffffaaaaaaaaa

No sicer bi meu loh mau večga!!!!!!! :yes:

brad_pitt.ppt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, Tanjuška, preberi še enkrat naslov teme: Bajk BEJBA in MISS Motosvet. Se ti zdi, da je Brad Pitt punčka? :doze:

Raje uporabi iskalnik in popaj fantke v prmernejšo temo. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brat pit je pussy

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Mislm, pa tko ga punce hvaljo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, Tanjuška, preberi še enkrat naslov teme: Bajk BEJBA in MISS Motosvet. Se ti zdi, da je Brad Pitt punčka? :doze:

Raje uporabi iskalnik in popaj fantke v prmernejšo temo. :glare:

A su fauš k tebe ni gor na sliki? Jz hočm sam ns bjbe razveselit, če si pa ti tko malenkosten/na ti pa nemorm pomagat. No pol če smo pa že na temi pa izber naj bejbo motosveta če loh :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška je blond :yes:

Ne vem po čem sklepaš, vse kar je sm sam mau pjana to je pa vse :P Men se ta let dogajajo čudne stvari, tko da nč čudnga da mislš da sm blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nč čudnga da mislš da sm blond...

:grrr Yst sploh ne mislim. Sem se odvadil, na srečo. Pač pa:

- sem prebral par tvojih postov (zanimivih, res :yes: )

- firbčen kot sem, vtaknil riwc še v tvoj profil (zanimiv, res :yes: )

- naletel v profilu na slikco, namreč tole slikco:

[attachmentid=66709]

pa mi je nekaj šepnilo:

Tanjuška je blond :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tale današnja Bike baba je pa hudo nevarna... če bi na morju plavala mrtvaka, bi vsi kopalci pobegnil iz vode, k bi mislil, da je morski pes, ima pa samo tko OGROMN nos :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tale današnja Bike baba je pa hudo nevarna... če bi na morju plavala mrtvaka, bi vsi kopalci pobegnil iz vode, k bi mislil, da je morski pes, ima pa samo tko OGROMN nos :alien1:

:lol1: napaka, men je samo ta motor ušeč (AGUSTA) k je pod njeno ritko, tko da fantje ne mene primerjat z mojmu profilm. Čist druga, bl divja B)

Pa taprava bajkerka se nikol ne usede na motor tkole, to bi pa loh že vedl :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... fantje ne mene primerjat z mojmu profilm...

Šment! :o

Še malo pa bo vesoljni motomars izvedel, da se pod nickom Tanjuška skriva stosedemdesetkilski hibrid. Ki še nikoli v lajfu ni stal na smučeh, sovraži vse, kar je v zvezi z mopedizmom, ob sami omembi sexa mu gre pa na kozlanje. Erozija vrednot... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!