Skoči na vsebino

Bajk bejba dneva


.T.

Priporočene objave

IPB Slika

pa še tole za tanjuškin profil, da se ne bo spet kdo po nesreči označil za plavolasko. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa še tole za tanjuškin profil, da je ne bo spet kdo po nesreči označil za plavolasko. :)

Hočeš rečt, da je Tanjuška ipaq ogromen kosmat dedec? :blink: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šment! :o

Še malo pa bo vesoljni motomars izvedel, da se pod nickom Tanjuška skriva stosedemdesetkilski hibrid. Ki še nikoli v lajfu ni stal na smučeh, sovraži vse, kar je v zvezi z mopedizmom, ob sami omembi sexa mu gre pa na kozlanje. Erozija vrednot... :ninja:

Pepe maš res ni kej, si me najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ducatiste

in za une druge..

....

:wacko:

post-368-1144085813_thumb.jpg

post-368-1144085826_thumb.jpg

post-368-1144085841_thumb.jpg

post-368-1144085859_thumb.jpg

post-368-1144085885_thumb.jpg

post-368-1144086234_thumb.jpg

post-368-1144086294_thumb.jpg

post-368-1144086424_thumb.jpg

post-368-1144086439_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš rečt, da je Tanjuška ipaq ogromen kosmat dedec? :blink: :(

Pepe ne me tko zafrkavat, jz sm občutljiva punčka :lol: no bom prpopala eno slikco da boš vidu da nism kosmatin, no en del mene je ful kosmadga, boš vidu.

post-10107-1144087870_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe ne me tko zafrkavat, jz sm občutljiva punčka :lol: no bom prpopala eno slikco da boš vidu da nism kosmatin, no en del mene je ful kosmadga, boš vidu.

hmmmm, tale Tanjuška bo kr taprava,....se je prov dobr spominjam iz hotela Larix v Kranjski Gori (kjer je tudi narejen posnetek, na vhodu v savno in bazen). Smo jo cel teden gledal. Namest da bi smučal, pa smo se potili v savni zaradi dežja.......

pa Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm, tale Tanjuška bo kr taprava,....se je prov dobr spominjam iz hotela Larix v Kranjski Gori (kjer je tudi narejen posnetek, na vhodu v savno in bazen). Smo jo cel teden gledal. Namest da bi smučal, pa smo se potili v savni zaradi dežja.......

pa Lp

sam res js se jo tut spomnem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe ne me tko zafrkavat, jz sm občutljiva punčka :lol: no bom prpopala eno slikco da boš vidu da nism kosmatin, no en del mene je ful kosmadga, boš vidu.

Ma s'm, da pod pajsko nisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma s'm, da pod pajsko nisi.

nč bat je tm tud kozmetičn salon in smo babe čist spedenane :OK: , pa svaka čast ženski če bi premogla tko dolge kocine met pod pajsko. gines ne uide :)

mene od zadi spominja na Fato iz Tv Dober Dan :hmm:

ja tastar čist si me zadeu, še govorim tko, pa obnašam se tud, pa skoz sam pometam tm, pa še pičkarm zravn.

nč bat je tm tud kozmetičn salon in smo babe čist spedenane :OK: , pa svaka čast ženski če bi premogla tko dolge kocine met pod pajsko. gines ne uide :)

ja tastar čist si me zadeu, še govorim tko, pa obnašam se tud, pa skoz sam pometam tm, pa še pičkarm zravn.

aja pa brez zob sm tud :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa brez zob sm tud :kva2:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

to bi znal bit pa prav prijetna izkušnja.......al pa mal dolgočasna......k me nebi blo strah, d mi ga odgrizneš :blush: :blush: :blush:

Jebi ga.........brez adrenalina............ma nima veze........važn, d mi ....khmmmmmm :blush: :blush: :blush: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

to bi znal bit pa prav prijetna izkušnja.......al pa mal dolgočasna......k me nebi blo strah, d mi ga odgrizneš :blush: :blush: :blush:

Jebi ga.........brez adrenalina............ma nima veze........važn, d mi ....khmmmmmm :blush: :blush: :blush: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

o fak kako je en potrebn :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš vitamina S? :hmm:

Ja ne vem, če on to golta pol mal liči na toplovodarja, ampak pomoje je potrebn izliva vitamina S :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak pomoje je potrebn izliva vitamina S :naughty:

Imaš vse možnosti, da to preveriš. Glede na tvoje izjave celo interes. Torej... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o fak kako je en potrebn :kva2:

Oh....k bi ti vedla....česa vse

- nove posode.....da bodo kosila še boljša

- novih hlač.....da bom še lepši

- nove zavese.......da se ne dolgočasiš med maratonskim sexom

- novega avtomobila.....da sem hitreje pri tebi

- novih dohodkov......da bom laže častil večerje

- novega mobitela......da te med pogovorom lahko gledam

-

-

-----

:devil: :devil: :devil: :devil:

Sej sem kar skromen......priznaj :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh....k bi ti vedla....česa vse

- nove posode.....da bodo kosila še boljša

- novih hlač.....da bom še lepši

- nove zavese.......da se ne dolgočasiš med maratonskim sexom

- novega avtomobila.....da sem hitreje pri tebi

- novih dohodkov......da bom laže častil večerje

- novega mobitela......da te med pogovorom lahko gledam

-

-

-----

:devil: :devil: :devil: :devil:

Sej sem kar skromen......priznaj :blush:

Ne verjamem, da bi me z vsem tem zadovoljil, jz rabm sam vitamin S, pol pa kokr kol že,.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveri jajčka, da niso pokvarjena :grim , da nauš vitaminčka S(almonela) fasala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da bi me z vsem tem zadovoljil, jz rabm sam vitamin S, pol pa kokr kol že,.... :lol:

Ohhhhhhhhhhhhhhhhh.......redka dobra ženska lastnost..........spoštovanja vredna skromnost.

Vitamina na zalogi........če potrebuješ večje količine.....ga pričnem že sedaj globoko zamrzovati :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede. Vitamin S jaz uporabljam za leplenje kuvert. Drži k p's. Ma kdo bo še slinu tisto lepilo.

Če ne verjemate, povonjajte pismo, ki sem vam ga poslal (napr. dohodnino na DURS).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :glare: dejte se že zment no.... <_<

this is getting really stale really fast....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!