Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Slo-Tech velja baje za enega najboljših slovenskih forumov. Zanimivo, da forum tehnologije deluje kot da je obtičal v letu 2000. Totalno nepregleden, emotikoni neizrazni in še bi lahko naštevala. Administratorjem, moderatorjem, programerjem, upravljalcem strani sem ponudila žensko roko, a so moj predlog izbrisali, eden je celo pomislil na drk. :dry: Anbelivbl. Ob tej priliki naj pohvalim tegale. Pregleden, ozvočen, barvit, ima funkcijo reakcij, ki jo fura tudi FB (Zuckerberg je to ziher pobral od vas), emotikoni, ki so res cute pa še migajo :kva2: in z njimi lahko izraziš skoraj vsako čustvo, pritegne še tako nejevernega človeka. Potem je tu še čvekalnica za zdolgočasene ljudi. Pika na i.  Dajem 8 od 10, saj je to ene vrste droga, kot hudič ki skuša ljudi in zbuja človeški ego. Več dobrih stvari servirate, bolj lačni so. Drugače pa še 1x kudos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 10. 2017 ob 15:54, Cartman pravi:

 

Prej mi ni blo jasno, zakaj bi se tema arhivirala, ampak Si mi stvar osvetlil z druge strani, ja, imas prav. Po drugi strani, bi blo pa morda smiselno poscipat letnice z naslovov in imet za tradicionalno prireditev pac eno temo, Ampak kot receno, zdaj poplnoma razumem zakaj se teme arhivirajo.  Vseeno, za take primere, bi morda bil smiselen zastaralni rok 13mesecev? Ce se drugo leto nihce ne obregne pa naj gre v zgodovino...

Moram podrobneje pogledat nastavitve, če se da ščarati kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Codeine pravi:

Moram podrobneje pogledat nastavitve, če se da ščarati kaj takega.

 

Ob 18. 10. 2017 ob 14:42, DAMI34 pravi:

opcije: odarhiviraj nimam (sicer je ne rabim ampak povem)

@Codeine, a lahko pogledaš zakaj moderatorji nimamo tiste funkcije "odarhiviraj". To bi bilo uporabno pri kakšni temi, kot sem opisal par postov nazaj

... To pa zato, ker obstajajo dogodki, ki potekajo že par let (kot npr. Omiški gusari ali DGR...). In je zelo v redu, če se lahko vsakič (se pravi čez eno leto), ko se dogodek zopet zgodi, nadaljuje pisanje postov v tisti temi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Cartman pravi:

Spet jaz in moji problemi....zakaj je tema predsdniske volitve zaklenjena??..

Volilni molk :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Cartman pravi:

Spet jaz in moji problemi....zakaj je tema predsdniske volitve zaklenjena??..

ker je bil volilni molk verjetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem spreminjati mojega profila za male oglase, novih podatkov mi enostavno ne shrani, gumb posodobi profil ne prime... je trenutno kakšna težava al to po defaultu ne deluje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, theBill pravi:

Ne morem spreminjati mojega profila za male oglase, novih podatkov mi enostavno ne shrani, gumb posodobi profil ne prime... je trenutno kakšna težava al to po defaultu ne deluje?

Je zdaj kaj bolje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, amateur pravi:

Zraven slik sem dopisal še tekst, pa mi ga ni hotelo shraniti. Kaj je šlo na robe?

Ne vem, zakaj ti posamičnih tekstov med slikami ni shranilo. Probaj v temi Test še enkrat,. Pa vse slike si pred objavo "povleci", da jih vse vidiš, potem pa izmenično tekst pa fotko, pa tekst pa fotko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, izibajker pravi:

Ne vem, zakaj ti posamičnih tekstov med slikami ni shranilo. Probaj v temi Test še enkrat,. Pa vse slike si pred objavo "povleci", da jih vse vidiš, potem pa izmenično tekst pa fotko, pa tekst pa fotko...

Hvala za nasvet, sem dojel postopek vlečenja. Škoda, ker je bilo pri slikah kar nekaj komentarja, tako so pa slike obvisele v zraku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, amateur pravi:

Hvala za nasvet, sem dojel postopek vlečenja. Škoda, ker je bilo pri slikah kar nekaj komentarja, tako so pa slike obvisele v zraku.

daj mi tekst na pm označi s številkami in ti ga bom potem prilimal po vrsti pod fotke, kot si si zamislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, amateur pravi:

Hvala za nasvet, sem dojel postopek vlečenja. Škoda, ker je bilo pri slikah kar nekaj komentarja, tako so pa slike obvisele v zraku.

Predno začneš pisati tekst je dobro, da vse pripadajoče fotke "povlečeš" gor še iz naslednjega razloga. Ko jih imaš vse vidne pred sabo (res da so bolj majhnih dimenzij) se lahko tudi še takrat odločiš, ali boš mogoče spremenil vrstni red fotk, ali npr. katero izbrisal, ali pa še kakšno dopolnil... Pa tudi sam tekst je lažje pisat, ker se ob tem, ko vidiš vse fotke naenkrat, lahko še kakšnega detajla iz potopisa spomniš... 

Vidim, da se ti je že Dami javil, in ti bo tekste (ki so se nekam izgubili) naknadno vnesel...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, amateur pravi:

Hvala za nasvet, sem dojel postopek vlečenja. Škoda, ker je bilo pri slikah kar nekaj komentarja, tako so pa slike obvisele v zraku.

 

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

daj mi tekst na pm označi s številkami in ti ga bom potem prilimal po vrsti pod fotke, kot si si zamislil.

 

pred 17 minutami, izibajker pravi:

Predno začneš pisati tekst je dobro, da vse pripadajoče fotke "povlečeš" gor še iz naslednjega razloga. Ko jih imaš vse vidne pred sabo (res da so bolj majhnih dimenzij) se lahko tudi še takrat odločiš, ali boš mogoče spremenil vrstni red fotk, ali npr. katero izbrisal, ali pa še kakšno dopolnil... Pa tudi sam tekst je lažje pisat, ker se ob tem, ko vidiš vse fotke naenkrat, lahko še kakšnega detajla iz potopisa spomniš... 

Vidim, da se ti je že Dami javil, in ti bo tekste (ki so se nekam izgubili) naknadno vnesel...:OK:

Mislim, da se bo dalo TUKAJ to nadaljevati!

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bom kar sem napisal.

 

Več kot eno leto nazaj sem dobil opozorilo s strani @Codeine in to mi piše na moji profilni strani. Lahko bi počasi zbrisali to, če se da. Se počutim kot en mulc, kateremu na prometno na zadnji strani natipkajo, da si bil en mesec brez prometne zaradi kazni. Da ja vsak vidi to. Bom vsaj odgovora vesel, če se že uredit ne da.

Lp Arzen

 

p.s.: za ugled je treba skrbet :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Arzen pravi:

Bom kar sem napisal.

 

Več kot eno leto nazaj sem dobil opozorilo s strani @Codeine in to mi piše na moji profilni strani. Lahko bi počasi zbrisali to, če se da. Se počutim kot en mulc, kateremu na prometno na zadnji strani natipkajo, da si bil en mesec brez prometne zaradi kazni. Da ja vsak vidi to. Bom vsaj odgovora vesel, če se že uredit ne da.

Lp Arzen

 

p.s.: za ugled je treba skrbet :ras: 

Kolikor sem prebral, ti je Codeine lepo in argumentirano napisal, zakaj si takrat dobil opozorilo + 1 kazensko točko.  Pa itak to vidijo samo tisti, ki gredo konkretno pogledat v tvoj profil, ni pa to napisano tako, da bi se videlo npr. ob tvoji profilni sliki in vsakem tvojem postu...

Zato ne razumem, kaj te to tako skrbi, saj te sankcija ni finančno prizadela. Pa tudi facebook profil to ni, kjer bi bil prikazan s svojim privatnim profilom. Kdor te osebno pozna, ga pa tudi ne zanima kaj imaš označeno v svojem anonimnem profilu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, izibajker pravi:

Kolikor sem prebral, ti je Codeine lepo in argumentirano napisal, zakaj si takrat dobil opozorilo + 1 kazensko točko.  Pa itak to vidijo samo tisti, ki gredo konkretno pogledat v tvoj profil, ni pa to napisano tako, da bi se videlo npr. ob tvoji profilni sliki in vsakem tvojem postu...

Zato ne razumem, kaj te to tako skrbi, saj te sankcija ni finančno prizadela. Pa tudi facebook profil to ni, kjer bi bil prikazan s svojim privatnim profilom. Kdor te osebno pozna, ga pa tudi ne zanima kaj imaš označeno v svojem anonimnem profilu....

Saj vidim, da mi je. Samo vprašal sem in tudi lepo napisal, če se ne da uredit, sem vsaj odgovora vesel. Je pa res, da se sploh ne spomnim več, kaj točno je bilo. Bilo i prošlo, kar se mene tiče.

Hvala za odgovor in lep večer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Arzen pravi:

Saj vidim, da mi je. Samo vprašal sem in tudi lepo napisal, če se ne da uredit, sem vsaj odgovora vesel. Je pa res, da se sploh ne spomnim več, kaj točno je bilo. Bilo i prošlo, kar se mene tiče.

Hvala za odgovor in lep večer.

Urejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vidim, se težave rešujejo ... bravo js :OK:

ok .. tut ostali moderatorji niste šfoh :P

pred 1 uro, Arzen pravi:

p.s.: za ugled je treba skrbet :ras: 

ampak .. tebe je treba res včasih mal pršraufat :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Codeine pravi:

Urejeno.

Najlepša hvala.  :blush:

pred 5 minutami, maus pravi:

kot vidim, se težave rešujejo ... bravo js :OK:

ok .. tut ostali moderatorji niste šfoh :P

ampak .. tebe je treba res včasih mal pršraufat :P

Načeloma ti ne bi odgovoril , ampak ker sem itak že codeinu, bom še tebi. Lah šraufaš koker češ pa mi ni pomoči, jasno? :ras:

p.s.: brigi se zase :twak: :ras:

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo ker sem nov kle ne vem kam se naj obrnem za pomoč. Pa bom kr kle vprašal. Sem na novo registriran uporabnik zelo malo doma več po svetu in sedaj ne vem zakaj se ne morem vpisat s fonom, vedno mi zavrne da geslo ni pravo. Uprabim isto geslo kot kle pa ne dovoli. Mi lohk pomagate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Piaggy pravi:

Živjo ker sem nov kle ne vem kam se naj obrnem za pomoč. Pa bom kr kle vprašal. Sem na novo registriran uporabnik zelo malo doma več po svetu in sedaj ne vem zakaj se ne morem vpisat s fonom, vedno mi zavrne da geslo ni pravo. Uprabim isto geslo kot kle pa ne dovoli. Mi lohk pomagate.

meni deluje tako na pcju kot founu. Edino kar ti lahko svetujem je, da preveriš naslednje (tako kot uporabniško ime kot geslo:

da ne zamešaš črk, da ti slučajno črkovalnik na fonu ne spremeni gesla, mogoče ne bi škodilo preveriti katero tipkovnico foun uporablja in če ne gre enostavno poskusi še z menjavo gesla.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

meni deluje tako na pcju kot founu. Edino kar ti lahko svetujem je, da preveriš naslednje (tako kot uporabniško ime kot geslo:

da ne zamešaš črk, da ti slučajno črkovalnik na fonu ne spremeni gesla, mogoče ne bi škodilo preveriti katero tipkovnico foun uporablja in če ne gre enostavno poskusi še z menjavo gesla.

 

Sem probal pazil kako tipkam pa ne prime. Po treh poskusih me zablokiralo za 15 minut. Je mrbit kaka časovna zanka da ne prime takoj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Piaggy pravi:

Sem probal pazil kako tipkam pa ne prime. Po treh poskusih me zablokiralo za 15 minut. Je mrbit kaka časovna zanka da ne prime takoj? 

mislim, da je.

V prvi vrsti, pobriši zgodovino brskalnika, resetiraj foun, na pcju pa menjaj geslo. V Nastavitvah računa lahko menjaš geslo.

Tako bi jaz naredil, ker ne vem kje je napaka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!