Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

kaj bi to pomenilo ? :surrender:

Po moje,da mu je neznano glede zmesi in modelov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

008.jpg

012.jpg

Kaj za te METZELER nove za 1.kos 90 do 100 € je dosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ZELO poceni. Katere so? K0, K1, K2 ali K3?? :rolleyes:

Zgoraj je povedal, da so gume letnica 07. Glede na to, da so stare štiri leta, se meni osebno spet ne zdi tako ZELO poceni.. Sploh če upoštevamo, da za 60€ več dobiš set novih GP Racer..

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da sem površno pogledal, sem mislil da gre za set, vsaka guma po 90-100 torej set od 180-200€. Glede na to, da so zadnje po tej ceni, je cena kar dobra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj je povedal, da so gume letnica 07. Glede na to, da so stare štiri leta, se meni osebno spet ne zdi tako ZELO poceni.. Sploh če upoštevamo, da za 60€ več dobiš set novih GP Racer..

Kje si videl, da je rekel da je letnica 07?? Hmmmm, mislim da 2007 še Metzeler K serije ni bilo, ali se motim? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšnji strani je napisal

ŽIVJO

Zanima me kdo ima izkušnje z gumami METZELER RACETEC K1?

In kjer piše datum izdelave a je prvo leto potem tedni ali obratno?

HVALA L.p

Hvala

Sem dubu 2.komada novih od prijatelja.Samo pri letu izdelave piše (0907) se pravi,da so stare 4,leta.Če so dobro skladiščene koliko časa je guma lahko stara,da je še OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem ga vprašal in je reku,da 160€ za 2,zadnji,se pravi 80€ komad.Samo ta datum je malo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš met za Grobnik, to ni guma za tja.

Ne to mi je samo ponudil prijatelj,če rabim ali,če koga zanima.Jaz čene osebno za na Grobnik uporabljam samo Dunlop GP.

Demon METZELER,K1 so...

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem ga vprašal in je reku,da 160€ za 2,zadnji,se pravi 80€ komad.Samo ta datum je malo :hmm:

Važno je samo kako je guma skladiščena, pa da se jo pri nizkih temperaturah prov ne meče s kombija na tla al kej takega. Sam sm mev na bivšem motorju RS 125 gor letnik 2005 Dunlop GP D208, to je bla guma brez napake, čeprov jo kolegi niso upal kupit od mene (sm mev še nekaj parov), ker je bla pač tolk "stara". Dražala je do roba, pa niti enkrat ni oddrsnla.

LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno je samo kako je guma skladiščena, pa da se jo pri nizkih temperaturah prov ne meče s kombija na tla al kej takega. Sam sm mev na bivšem motorju RS 125 gor letnik 2005 Dunlop GP D208, to je bla guma brez napake, čeprov jo kolegi niso upal kupit od mene (sm mev še nekaj parov), ker je bla pač tolk "stara". Dražala je do roba, pa niti enkrat ni oddrsnla.

LP :D

ja vem,samo je nazaj odvisno od vsakega posameznika posebej,nekdo jo bo dal gor drugi pa ne.Saj veš kako je to,če si imel še izkušnje pol pa sploh veš.Jaz sem samo dobil ponudbo in ponudil naprej :)

L.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

zdravo

mam fz6 letnik 2008 moram menjat gume zanima me katere mi priporočate kompromis med kilom,in da držijo tud če ga malo šponam!!

hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lansko sezono sem imel K3 letnik 2007 montirane na moji. Skladiščene so bile odlično: Klet, je vsaj 75% vlage, temperature vseh sort, ležale so tudi kjerkoli jih je kdo odvrgu. Rezultat. Nisem opazil da bi blo karkoli narobe z njimi. Držale so 4000km samo ceste in to je to. Spustila ni nikoli, tresla tudi ne...

Zdej pa nevem al sem imel samo tako srečo al pa eni delate grozen preplah iz teh letnic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

zdravo

mam fz6 letnik 2008 moram menjat gum

e zanima me katere mi priporočate kompromis med kilom,in da držijo tud če ga malo šponam!!

hvala za odgovor

Supercorsa! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

zdravo

mam fz6 letnik 2008 moram menjat gume zanima me katere mi priporočate kompromis med kilom,in da držijo tud če ga malo šponam!!

hvala za odgovor

Supercorsa! :evilgrin:

Ne bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, samo če ni superkorsa, pol ne morš šponat! :nono:

Hec na stran, če se misliš peljat malo bolj športno, poglej v segment SuperSport gum. Dunlop Sportsmart ali Qualifier 2, Michelin pilot power 2CT, Bridgestone bt016, Metzeler M5, ipd.

Na svoji FZ6 sem osebno sicer zadovoljen z Michelin PP2CT. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je širnik namontiral Pirelli Diablo Rosso. Je rekel da je oprijem bolši kot roadsmart kilometrina pa bolša kot sportsmart :D Sam pa težko rečem kaj, ker je to moj prvi motor in prvi set novih gum :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js morm pa na Duku zamenjat gume....kaj se priporoca? Sm bl nov, tko da bom veseu kasnega predloga... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

zdravo

mam fz6 letnik 2008 moram menjat gume zanima me katere mi priporočate kompromis med kilom,in da držijo tud če ga malo šponam!!

hvala za odgovor

Osebno najbolj zadovoljen z Qualifier 2. Tudi Metzeler M3 so se dobro obnesle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

zdravo

mam fz6 letnik 2008 moram menjat gume zanima me katere mi priporočate kompromis med kilom,in da držijo tud če ga malo šponam!!

hvala za odgovor

A ti malo hecaš :). V profilu imaš Suzuki GSXR 1000. Drgač pa SS guma, kilometrina pa bo 1000km gor al pa dol, odvisno od proizvajalca in od vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!