Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Te morem razočarat. Te gume ne držijo do roba. Ubistvu je tako: če imaš gor Sportforce (ki ne drži do roba) širine 180, je enako kot bi imel dunlop (drži po celi širini) širine 160.

 

Te morem razočarat. Te gume ne držijo do roba. Ubistvu je tako: če imaš gor Sportforce (ki ne drži do roba) širine 180, je enako kot bi imel dunlop (drži po celi širini) širine 160.

ja če se neveš voziti pol res ne moreš na rob priti..sam pelajt moraš znat i to je to..je pa tudi res da so te gume totalno v D****...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k eni  ful hvaljo gume  rumenko se voz po usesih z nimi torej cist do roba pru d so k gpjke  sam me se druga mnenja zanimajo

rumenko ma prav in posluši tiste, ki so imeli ali imajo te gume :grim , ne pa pametnjakovičev, ki so slišali :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če se neveš voziti pol res ne moreš na rob priti..sam pelajt moraš znat i to je to..je pa tudi res da so te gume totalno v D****...

 

zdej pa svojo misel v vsaj eni približni slovenščini še enkrat napiši, ker trenutno je brez repa in glave ter v nekem nerazumljivem narečju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si jih na Marofu grel z grelci al si vozil brez? Tut mene mika da bi probal kar na Marofu najprej :) Vem kako se tam pelejo Gp racer in kako Q RR tko da bi bil to kar dober pokazatelj kje na lestvici je sportforce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprobana tudi na Marofu, drži ko na tračnici :D

Pregrevala se ni, al sem pa jaz prenežen :D

Tlak sem pusti 2.5 in 2.9 :)

 

 

A kera guma ne drži do roba? :)

 

 

???

 

 

Nikjer in nikoli nisem rekel da so kot GPjke, sem pa rekel da so meni osebno boljše kot GPracer :)

 

 

Ne znam razvozljat tistega "totalno v D*****..."

Trenutno vozim drug komplet Save/Mitas :)

Guma je služila do konca zelo dobro, brez porivanja krmila v nasprotno smer in brez zdrsov,

tudi vodljivost motorja je bila proti koncu gume zelo dobra in nespremenjena :)

Kilometrine uporabnikov so različne, od rekordnih 4500 km, do rekordnih 10500 km, največ porabnikov 7500-8500 km :)

 

 

Takole je zgledala guma (tista na feltni) po 9356km in minimalnim profilom 1mm, je tudi naogled v reali :)

 

attachicon.gif10155170_858865124140246_1794508200_n.jpg

 

Dokaz, da tud rumenkotu ne gre do roba!  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa svojo misel v vsaj eni približni slovenščini še enkrat napiši, ker trenutno je brez repa in glave ter v nekem nerazumljivem narečju.

 

zdej pa svojo misel v vsaj eni približni slovenščini še enkrat napiši, ker trenutno je brez repa in glave ter v nekem nerazumljivem narečju.

se opravičujem..nišče ni popoln..sam sem bil na mobitelu in sem na hitro napisal in sploh nisem pogledal kako sem napisal..tak da my bad!..pravijo ka nekaj na hitro narediš je tako ali tako vse narobe! ;)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guma kupljena sava OZ mitas sport force  zdj pa d jo sprobamo.  kaj je rej  kaj ni res  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za poznavalce, če obstaja komplet pnevmatik 110/70/17, 130/70/17, ki bi imele srednji del trši kot zunanji? Pri širših pnevmatikah so, teh pa še nisem zasledila, res pa da se ne spoznam na to :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za poznavalce, če obstaja komplet pnevmatik 110/70/17, 130/70/17, ki bi imele srednji del trši kot zunanji? Pri širših pnevmatikah so, teh pa še nisem zasledila, res pa da se ne spoznam na to :closedeyes:

bridgestone bt003. Sicer nism zih za zadnjo dimenzijo ampak ma en na r125 140-70-17 bt003. 

So pa drage

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bridgestone bt003. Sicer nism zih za zadnjo dimenzijo ampak ma en na r125 140-70-17 bt003. 

So pa drage

to je čista premium street guma, on pa rabi touring

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop arrowmax streetsmart ali kdo pozna?

vozu par tisoč(ninja 250r). drži do kolena super pa tud obrabla se minimalno. Pač moje mnenje o gumi. Je pa tud za prebrat da nekdo ni bil zadovoln (Aynach)

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kar nekaj znucanih kompletih roadsmart sem letos nataknu roadsmart 2.. Guma se po nekaj km nedinamicne voznje oz. voznje v koloni zelo ohladi. Ko spet zacnem vozit dinamicno, guma nadzorovano spodrsuje v ovinku, kot tudi pri grobem dodajanju plina. Je to opazu se kdo, al mam samo jaz tak feeling? Sicer pa segreta drzi, oziroma mam isti obcutek kot na roadsmart1..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kar nekaj znucanih kompletih roadsmart sem letos nataknu roadsmart 2.. Guma se po nekaj km nedinamicne voznje oz. voznje v koloni zelo ohladi. Ko spet zacnem vozit dinamicno, guma nadzorovano spodrsuje v ovinku, kot tudi pri grobem dodajanju plina. Je to opazu se kdo, al mam samo jaz tak feeling? Sicer pa segreta drzi, oziroma mam isti obcutek kot na roadsmart1..

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Continental trail attack 2 .... z žebljem ...   :eek:

 

... pametno jo je zamenjat z novo ... :kva2:

 

post-38837-0-44160000-1399415892_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Continental trail attack 2 .... z žebljem ...   :eek:

 

... pametno jo je zamenjat z novo ... :kva2:

 

attachicon.gifIMAG1415.jpg

če je guma še dobra, jo zafliki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem opazil,da rs2 zdrsne ucas...nism pa dostudiral,da se tolk hitr ohladi....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem opazil,da rs2 zdrsne ucas...nism pa dostudiral,da se tolk hitr ohladi....

 

...ko se ustaviš, jo držiš minimalnem plinu, da se ne ohladi....in delaš minimaln burnout gume na malo višjem štant gasu...u bistvu samo "burn", brez "out"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kar nekaj znucanih kompletih roadsmart sem letos nataknu roadsmart 2.. Guma se po nekaj km nedinamicne voznje oz. voznje v koloni zelo ohladi. Ko spet zacnem vozit dinamicno, guma nadzorovano spodrsuje v ovinku, kot tudi pri grobem dodajanju plina. Je to opazu se kdo, al mam samo jaz tak feeling? Sicer pa segreta drzi, oziroma mam isti obcutek kot na roadsmart1..

ne vem no..zdele sm se tri dni vozu z roadsmart2 in niti enkrat ni nič zdrsvalo ali karkoli druzga..pa je blo zjutraj dokaj "hladno"..

niti se ni ohladila kaj dosti..sicer pa je ta guma narejena tako da ima delovno temperaturo (optimalno) pri nižjih temperaturah kot pa sportsmart ali gp racer..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem no..zdele sm se tri dni vozu z roadsmart2 in niti enkrat ni nič zdrsvalo ali karkoli druzga..pa je blo zjutraj dokaj "hladno"..

niti se ni ohladila kaj dosti..sicer pa je ta guma narejena tako da ima delovno temperaturo (optimalno) pri nižjih temperaturah kot pa sportsmart ali gp racer..

ja lahko teb, ka maš v kufru grelce vedno zi seboj, pa na semoforji montiraš, nimajo fsi kufra, dab zi saboj prevažal pripomočke :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!