Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Si.

 

Kaj je tu posebnega? Sem preprican da je normalno s sport gumami prevoziti okrog 5.000km ce ne pretiravas v nobeno smer. Al ni?

jp, neki posebnega si, ker ne pretiravaš v nobeno smer :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel lani iz bt16 na S20 in sm zelo zadovoljen. Občutek tudi v velikih nagibih enkraten  :OK:

Zdržale pa so cca 7k km (lahek motor, vedno sam, precej vožnje po mestu) Drug teden grem po nov komplet :yes: 

Aja tudi danes zjutraj pri -1°C prevoženih 25km čisto soliden občutek v ovinkih in hitrih speljevanjih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče lahko komu kaj pomaga pri odločitvi, predvsem pri tistih ki bi radi nekaj med športno in turno pnevmatiko

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupit vsega kar Duče prodaja ha ha...

ti maš vedno prav, pa še ene dva :grim

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr komplicirate s temi gumami...kupte tak motor k ma sam eno opcijo pa ne boste mel problemov z izbiro. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami hvala za izčrpno poročilo... nslednje poročilo je na 3jurje km :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirelli Diablo Rosso 2. Je se kaksna? :D

Na žalost ne. :)

Continental je obljubljal ampak je pri obljubi ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ne. :)

Continental je obljubljal ampak je pri obljubi ostalo.

so pogruntal da ni rentabilno, vsak ta prav Ducatist, bo mel gor Pirelli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti maš vedno prav, pa še ene dva :grim

Da te citiram (če veš kaj to pomeni)I'M NOT ALWAYS RIGHT, BUT I'M NEVER WRONG   :OK: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena neumesna :P mausi nrdi tolko kilometru, zato ker 1. ni diwjak, 2. ma pol manj kil k večina moških predstavnikov na moto svetu :P

..POJMA NIMAŠ  :slap:  BABA..  :P

 

Maus naredi tolko kilometrov, ker se samo po enem biciklu vozi ... največ po tazadnjem... pa po ta sprednjem...... in pol gume 2x več zdržijo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenga odziva nism dobil od "jetam" -a za conti trail ali conti trail2 v dimenziji 100/90-18 ...me zanima kolk časa bom čakal na to gumo ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že namontirane :D

 

že namontirane :D

odlično...jaz jih tudi grem nasledni teden nabavit..pa vidmo kako se bojo odnesle...če je res tako kot piše da je pol pa bom res srečen :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Continental sport attack 2 in pika.

 

Naudušen noro zadovoljen držijo vedno.Prevozim 5k-6k km, prednja 10k-12k km.

Vozim nekako tako kot vsak motorist, uživam v ovinkih,nagibih in pospeševanjih z ovinkov.

Hitrostnih rekordov ne podiram, v smislu ac pa 200 do Kopra, 95% vožnje izven AC

Tudi v nalivu -nažalost- vozil, ampak takrat itak gre vse po jajcih tko da težko komentiram, med zaviranjem pa nobenih presenečenj.

 

Berem, da imate nekateri pripombe na omenjene pnevmatike in bi vas prosil, da napišete kaj vas je motilo zmotilo...........

 

Hvala za odgovore

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve koliko se pupmajo gume na GS-u (650), dimenzij 100/90 R19 in 130/80 R17...na švingi piše zadanja 1,9 sprednja 2,1 kar se mi zdi malo...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

zanimajo me vaše izkušnje z gumo Pirelli Angel. Ne poznam nikogar da bi jo že preizkusil, na netu jo pa kar precej hvalijo. Zanima me predvsem primerjava recimo z Roadsmart 2 gumo? Je tudi Pirellijeva po sredini trdnejša? Menda naj bi bila malo bolj športno naravnana, tako da jo verjetno tudi prej zmanjka? 

 

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud ne vem kaj bi dal gledam https://www.google.com/search?q=durex+condoms&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=MeBTU9OkJcqg7AaP54HYCg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643  pa ne vem al lahko dam slick za po cesti al more bit uni z kaveljčki za bo zimi bunkicami al rebrci za po mokrem ??   Bi pa ful rad mel unga ka se sveti sam kej ka ni moje dimenzije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!