Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Je že kdo preizkusil Michelin Pilot Road 3 in kako se kaj obnesejo?

Najbrž misliš Pilot Road 4, ki so sicer novost to sezono. Pilot Road 3 je že dokaj debatirana tematika. Predvsem trajajo v nedogled te Michelinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem z Dunalop Roadsmart II več kot zadovoljen, pa še relativno dolgo mi zdržijo. Imam jih že cca. 7000 km, še jurja naredim, in to je to. Cena cca. 150 EUR (zadnja - 180/55-17) in 100 EUR (prva 120).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem z Dunalop Roadsmart II več kot zadovoljen, pa še relativno dolgo mi zdržijo. Imam jih že cca. 7000 km, še jurja naredim, in to je to. Cena cca. 150 EUR (zadnja - 180/55-17) in 100 EUR (prva 120).

Za ST gume, kar je Dunlop Roadsmart II, je 7k malo, malo. Edino, če stalno ne pospešuješ, pa polagaš čisto vsak ovinek. Moje Z8 bodo naredile enIh 13K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ST gume, kar je Dunlop Roadsmart II, je 7k malo, malo. Edino, če stalno ne pospešuješ, pa polagaš čisto vsak ovinek. Moje Z8 bodo naredile enIh 13K.

Sem se zaradi motečih dejavnikov v okolici zatipkal, namesto jurja sem hotel napisati še par jurjev. Krepko čez 10 kkm, pa tudi vozim normalno, ni užitek v norenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se zaradi motečih dejavnikov v okolici zatipkal, namesto jurja sem hotel napisati še par jurjev. Krepko čez 10 kkm, pa tudi vozim normalno, ni užitek v norenju.

To bo pa kar držalo. Meni je RS2 , brez šparanja na gasu naredil 10000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ST gume, kar je Dunlop Roadsmart II, je 7k malo, malo. Edino, če stalno ne pospešuješ, pa polagaš čisto vsak ovinek. Moje Z8 bodo naredile enIh 13K.

dobr si, če Z8 trajajo 13k :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem z Dunalop Roadsmart II več kot zadovoljen, pa še relativno dolgo mi zdržijo. Imam jih že cca. 7000 km, še jurja naredim, in to je to. Cena cca. 150 EUR (zadnja - 180/55-17) in 100 EUR (prva 120).

 

Se strinjam s tabo.

90% vožnja v dvoje, cca 1.000 avtoceste, menjal jo bom v naslednjih 1.000 km do sedaj pa naredil 10.000

Mam se pa bl za izi rajderja brez kakšnih ekstremnih pospeševanj - razen včasih :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si, če Z8 trajajo 13k :grim

Zakva!!!  A prepočasi vozim....?? Je pa res...na Gorenjskem tud  med vožnjo šparamo gume...če ne drugače..tam, kjer je varno, sekamo ovinek. Tako..ovinek na ovinek...pa zna bit  ene par sto metrov na dan... :grim  :grim  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko ste največ čakali na naročeno pnevmatiko?

 

Jaz že dva meseca čakam pri uradnem uvozniku :sleep2:

 

Mogoče:….

 

1. Ne marajo mojega denarja?

2. Mislijo da so moje pnevmatike še čisto vredu?

3. Mislijo, koliko časa bo še tale naivnež vztrajal?

….

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko kilometrov vam je zdržala conti road ali pa sport attack 2, pa na kakšnem motorju.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sport attack 1 so mi zdrzale 4.000-5.000km (trije kompleti). Za dvojko ti pa ne morem povedat, ker sem nekje na polovici profila prodal motor s temi pnevmatikami. Imel sem jih pa na Z1000, in CB1000R.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko ste največ čakali na naročeno pnevmatiko?

 

Jaz že dva meseca čakam pri uradnem uvozniku :sleep2:

 

Mogoče:….

 

1. Ne marajo mojega denarja?

2. Mislijo da so moje pnevmatike še čisto vredu?

3. Mislijo, koliko časa bo še tale naivnež vztrajal?

….

uradni uvoznik, to še obstaja? gume so pa iz države tretjega sveta, zdej ne vem, kdo je večji nesposobnež ti ali prodajalec gum, katere ti čakaš :kva2:

v svetu globalizacije se čaka 2 dni, pa še to je pre dolgo :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradni uvoznik, to še obstaja? gume so pa iz države tretjega sveta, zdej ne vem, kdo je večji nesposobnež ti ali prodajalec gum, katere ti čakaš :kva2:

v svetu globalizacije se čaka 2 dni, pa še to je pre dolgo :grim

Čakam pnevmatike Goldentyre gt201

dimenzije 110-80-19 in 180-55-17 hitrostni razred V

 

Kje v Sloveniji naj jih kupim?

Prvi, ki jih najde obe dobi za pivo!  :notworthy: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam pnevmatike Goldentyre gt201

dimenzije 110-80-19 in 180-55-17 hitrostni razred V

 

Kje v Sloveniji naj jih kupim?

Prvi, ki jih najde obe dobi za pivo!  :notworthy: 

kup na ebayu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam pnevmatike Goldentyre gt201

dimenzije 110-80-19 in 180-55-17 hitrostni razred V

 

Kje v Sloveniji naj jih kupim?

Prvi, ki jih najde obe dobi za pivo!  :notworthy: 

https://reifen66.com/

tukaj si naroči gume, če ti je kaj sprejemljivega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop RSII bi policist pr men pr 8 jurjih zamenu....pr 10 je ze res boga. RoadAttack 2 je bla po 6500 na meji....se ksnga jurja pa bi bla gola vrjetn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop RSII bi policist pr men pr 8 jurjih zamenu....pr 10 je ze res boga. RoadAttack 2 je bla po 6500 na meji....se ksnga jurja pa bi bla gola vrjetn.

 

 

A si morda vozil tud RS1? Men je bla zadnja ODLIČNA guma. Slišal sem ene 5 ljudi in dobil 20 različnih odgovorov, katera prenese daljšo kilometrino. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS1 sem dobil gor ko sem motor kupil.....je mozakar rekel, da je dal novo gor...pa je bla pr 8 zlizana. Tko da se mi zdi, da tistih 20% vec ko pri RS2 obljubjajo kar drzi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel Dunlop RS1 cca 10000, Conti RA1 enako... Conti RA2 6000, Zdej sava Sportforce... pa nevem k nimam pojma kolk je blo k sm jo menjal... 

Naslednja verjetno Pireli Angel GT- odvisno kakšno bo poročilo Damija...

 

Me pa firbec matra Metzeler Z8 ali Z6 na njihovi spletni strani so Z6 bolje ocenjene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko kilometrov vam je zdržala conti road ali pa sport attack 2, pa na kakšnem motorju.

 

Lp

s conti sportattack 2 sem naredil 5100km s tem da sem vrezal se dodaten 1mm profila, motor yamaha xt660x (1 cilinder 50 konjev). odlicna guma za sportno voznjo.  zadnjo mi je pobralo tako hitro, ker, sem imel zrabljene blazilce v pestu, tako da bi z novimi naredil kaksnega jurja vec. sprednja pa tudi ni dosti zaostajala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko ste največ čakali na naročeno pnevmatiko

….

Po treh dneh sem klical ves penast in naslednji dan sem jo mel. Zame vec kot en teden caknja na pnevmatiko " standardnih dimenzij " ni sprejemljivo. Vem, nestrpen sem. Popravljeno . Popravil hajoktejn
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavlej si,da sred sezone narocis, recimo konc junija, pa cakas do septembra. :lol1:Bols, da jih senka po tolkem casu, pa se ene gratis zravn prtisne. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS1 sem dobil gor ko sem motor kupil.....je mozakar rekel, da je dal novo gor...pa je bla pr 8 zlizana. Tko da se mi zdi, da tistih 20% vec ko pri RS2 obljubjajo kar drzi.

po 8ooo je bi moj roudsmart tak. zelo neodgovorno, vem. so mel policaji stavko, in je bedak mal nategoval, kolk se lahko....

post-1354-0-46691200-1397070420_thumb.jpg

Po treh dneh sem klical ves penast in naslednji dan sem jo mel. Zame vec kot en teden caknja na pnevmatiko " standardnih dimenzij " ni sprejemljivo. Vem, nestrpen sem.

Predstavlej si,da sred sezone narocis, recimo konc junija, pa cakas do septembra. :lol1:Bols, da jih senka po tolkem casu, pa se ene gratis zravn prtisne. :grim

ja sej se strinjam z fama, ampak..golden tyre. ne vem tocno zakaj se je dec zapicil v to exoto, ampak, to dejstvo je treba vzet v obzir. to ni dunlop trailmax, al pa conti tkc80, to je buticni golden tyre. ce bi si jih jez tako ultra zelo zelel, bi jih zihr mel namontirane, selesa bi pa u 3 krasne poslal. Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!