Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Končno sem dobil pnevmatiko 180/55R17 za na pisto. Mislim da bo boljš držala kot gp ali super corsa.  :grim

 

post-40971-0-60655100-1399464835_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem dobil pnevmatiko 180/55R17 za na pisto. Mislim da bo boljš držala kot gp ali super corsa.  :grim

 

attachicon.gifgt201.jpg

to bos glauni car izletnih con. noben pesk ne bo preglobok! :D

a to so te zlate gume? so tolko blose od tkc 80 da se je splacalo cakat tako dolgo?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bo po starem in ne bo več nobene potrebe po živciranju in jezi. Hvala Cufa za hitro objavo. Tukaj pa cenim hitrost, čeprav "hitrost ubija", hahaha. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem dobil pnevmatiko 180/55R17 za na pisto. Mislim da bo boljš držala kot gp ali super corsa.  :grim

 

attachicon.gifgt201.jpg

 

Na suhi podlagi presenetljivo dobro držijo,. :)

 

post-5502-0-75261400-1399542471_thumb.jpg post-5502-0-10674300-1399542703_thumb.jpg

 

post-5502-0-89082000-1399542478_thumb.jpg post-5502-0-97240200-1399542481_thumb.jpg

 

post-5502-0-67628700-1399542476_thumb.jpg post-5502-0-33751800-1399542484_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polepšala si mi vikend :004

 

upam da to berejo tudi policisti pa da niso prav zadrgnjeni ... ker gume me čakajo - sam zdej pa na zračnico čakam ( k sm glih tolk da dam vsakič novo )...juhu ker potem sem še ene 3000km legalen..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tukaj imajo zame prednjo conti trail attack  v dumenziji 100/90-18 ? a res pride v dveh dneh ta dimenzija?  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam lahko glede Road Smartk povem takole... Na Banditu sem pokuril 3 komplete RS1, zadnje so zdržale nekje med 7000 in 8000km, prednje pa cca 10000. Kar se oprijema tiče zelo zadovoljen, vožnja pa približno 50% v dvoje, tudi nekaj AC včasih ter vožnje v koloni... Drugače pa dinamična vožnja. Včasih tudi takole:

 

zajeta-slika.jpg

 

Sedaj pa imam na Hondi RS2, po cca 3000km zadovoljen. Bom pa naslednji komplet verjetno vzel Pirelli Angel, pa ne zaradi nezadovoljstva z RS, samo rad bi še kaj drugega probal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Drugače pa dinamična vožnja. Včasih tudi takole:

 

zajeta-slika.jpg

 

 

 

Na cesti jo je tkole?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti jo je tkole?

ne, to je od dirkališča, Rodsmart se samo topi, če je prehudo zanjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po makadamu :grim

glede na zabetonirano feltno bi se lahko rekl :D

 

Jst mam RS2 pa se že pr teh temperaturah nwm kako bi opisu nimam nobene slike. Tk rebrasta/valovita na robovih rata med priganjanjem. Me prov zanima kako bo šele pri vročih dneh med poletjom

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na sportaka se da street race guma in ne kr neki, seveda če se temu primerno pelješ, ne pa sport touring, kr ta je namenjena za dinamično vožnjo na razdaljo, ne pa za drajslanje po kolenih :grim  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabljam motor za daljse razdalje in ne za drajsanje. drajsam samo ko sem ravno na takem odseku in se zapeljem gor in dol. ravno zaradi tega take gume touring

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti jo je tkole?

Tole je iz dirkališča, pa še precej toplo je bilo.... Vendar ni niti enkrat spustila...

Skratka jaz sem z gumo zadovoljen, ker se precej vozim, tišim pa samo ob priliki, tako da za enkrat ni potrebe po SS gumi...Morda pa kdaj..

Popravljeno . Popravil spidybaw
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kolko mm profila   ma nova NERABLJENA  pirelli supercorsa?  :)

diablo corsa ima spredaj 4, zadaj 5.

Predvidevam, da ima supercorsa enake mere, ker manj pa ne vem če že ima smisel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kolko mm profila   ma nova NERABLJENA  pirelli supercorsa?  :)

 

Sem že nekaj strani nazaj pisal ko sem menjal sprednjo gumo Pirelli Diablo Supercorsa BSB, nova je imela kolikor sem jaz meril tam nekje 3 mm  profila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprobana tudi na Marofu, drži ko na tračnici :D

Pregrevala se ni, al sem pa jaz prenežen :D

Tlak sem pusti 2.5 in 2.9 :)

 

 

A kera guma ne drži do roba? :)

 

 

???

 

 

Nikjer in nikoli nisem rekel da so kot GPjke, sem pa rekel da so meni osebno boljše kot GPracer :)

 

 

Ne znam razvozljat tistega "totalno v D*****..."

Trenutno vozim drug komplet Save/Mitas :)

Guma je služila do konca zelo dobro, brez porivanja krmila v nasprotno smer in brez zdrsov,

tudi vodljivost motorja je bila proti koncu gume zelo dobra in nespremenjena :)

Kilometrine uporabnikov so različne, od rekordnih 4500 km, do rekordnih 10500 km, največ porabnikov 7500-8500 km :)

 

 

Takole je zgledala guma (tista na feltni) po 9356km in minimalnim profilom 1mm, je tudi naogled v reali :)

 

attachicon.gif10155170_858865124140246_1794508200_n.jpg

 

 

 

Hvala rumenko, se pravi gremo kar pogumno naprej na Marof... :)

 

Drugače pa SportForce lima, ko zvečilni gumi na hlačah, samo najprej jo je treba zmontirat pa pol bit glasen kako je na robu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!