Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

A obstaja kakšna pnevmatika dimenzije 19,120,20 pa da ni enduro temveč športno naravnana???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja kakšna pnevmatika dimenzije 19,120,20 pa da ni enduro temveč športno naravnana???

kaj je to? stara 19, visoka 120 in težka 20? :D

okej..19 col, širina 120 in višina 70?80?90?

pomoje da roadsmart2 obstaja

kolkr je športna..

al bi ti za svojga advenčrja?

k tok športne pa zihr ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to? stara 19, visoka 120 in težka 20? :D

okej..19 col, širina 120 in višina 70?80?90?

pomoje da roadsmart2 obstaja

kolkr je športna..

al bi ti za svojga advenčrja?

k tok športne pa zihr ni :D

Jp :OK: .grem pogledat višino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva 120 70 19 in zadnja 170 60 17

lej..predelat da bo 120/70 17 in 180/55 17 ;)

na GS-a gre tazadnja feltna od rt-ja baje..spredi se pa da tut kej narest ;)

Se pravi da bi se tut za KTM-a dal kej zrihtat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej..predelat da bo 120/70 17 in 180/55 17 ;)

na GS-a gre tazadnja feltna od rt-ja baje..spredi se pa da tut kej narest ;)

Se pravi da bi se tut za KTM-a dal kej zrihtat

So menjali zadnje pnevmatike na GS-u za širše pa se motor ne obnaša več tako suvereno,bavarc že ve kaj dela :grim

Ja bi se dal ,kupiš super ADV  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miško katere bi mi ti priporočal :hmm: športno naravnane O:-)

moje laično mnjenje je-se bojim, da bi z raznim ST gumami (ala rodsmart2 itd)zlo težko vozil. V bistvu so tiste, ki jih ti imaš in so mehke dokaj dobre. Druga stvar pa je delovanje vzmetenja...nism sigurn, če bi ti kaka športna tako dobro delovala kot deluje na športaku, ki ima drugačno ciklistiko in več teže na sprednji gumi.

Drgač pa jaz bi dal ali probal tele: 

http://www.gume-direkt.com/cgi-bin/rshop.pl?dsco=144&cart_id=28545885.144.32014&Breite=120&Quer=70&Felge=19&Speed=&kategorie=&profil=&Marke=&ranzahl=1&S_Z=ZR&tyre_for=&x_tyre_for=&F_F=&m_s=1&rsmFahrzeugart=MO&details=Ordern&typ=R-236519

ali

http://www.gume-direkt.com/cgi-bin/rshop.pl?dsco=144&cart_id=28545885.144.32014&Breite=120&Quer=70&Felge=19&Speed=&kategorie=&profil=&Marke=&ranzahl=1&S_Z=ZR&tyre_for=&x_tyre_for=&F_F=&m_s=1&rsmFahrzeugart=MO&details=Ordern&typ=R-236425

ali

http://www.gume-direkt.com/cgi-bin/rshop.pl?dsco=144&cart_id=28545885.144.32014&Breite=120&Quer=70&Felge=19&Speed=&kategorie=&profil=&Marke=&ranzahl=1&S_Z=ZR&tyre_for=&x_tyre_for=&F_F=&m_s=1&rsmFahrzeugart=MO&details=Ordern&typ=R-236536

ali

http://www.gume-direkt.com/cgi-bin/rshop.pl?dsco=144&cart_id=28545885.144.32014&Breite=120&Quer=70&Felge=19&Speed=&kategorie=&profil=&Marke=&ranzahl=1&S_Z=ZR&tyre_for=&x_tyre_for=&F_F=&m_s=1&weiter=10&rsmFahrzeugart=MO&details=Ordern&typ=R-236562

 

seveda bi malo na proizvajalčevi strani prebral čemu je namenjena

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi link - pnevmatike dobre in držijo super dokler niso orabljene več kot 50% potem ko jih enkrat zmatraš po Jadranki pa so po dežju smrtno nevarne če nimaš MSc :P

drugi link- do 50% obrabe super naprej pa tud če jo ne matraš preveč zame čista kap,spušča že na suhi cesti

Tretji link- nisem jih še mel pa tud na oko ne vidm neke razlike med prvim linkom,kaj pomeni tisti K?

četrti link-nisem še mel,zdi se mi podobne lastnosti kot prvi link in nič bolj športne kot ostale v tem rangu,bi pa probal!

 

Tako pnevmatike ocenjujem iz osebnega stališča ,prve dve sem imel,rajši pa bi imel še kaj bolj športnega,vozim tako da je veliko na prvi pnevmatiki kot pri sportaku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš Kmet2, če bi ostal na BMW-ju, bi bil problem montaže bolj športnih gum na ADV Touring motor hitro rešen :smoke:

Takole izgleda novi GS z 3,5x17 in 5,5x17 obutvijo spredaj in zadaj:

 

http://www.pom-motorsport.de/index.php?page=bmw-r1200gs-ab-2013-street

 

Cena omenjenega seta koles?

Sitnica - "samo" 2.300€ :kva2:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš Kmet2, če bi ostal na BMW-ju, bi bil problem montaže bolj športnih gum na ADV Touring motor hitro rešen :smoke:

Takole izgleda novi GS z 3,5x17 in 5,5x17 obutvijo spredaj in zadaj:

 

http://www.pom-motorsport.de/index.php?page=bmw-r1200gs-ab-2013-street

 

Cena omenjenega seta koles?

Sitnica - "samo" 2.300€ :kva2:

Supermoto pravš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda bols. :D 

 

Glede gum pa, prek neta kupvt je pa res en drek, tok oblublanja, dva dni pa ne vem kaj, pol pa gume iscejo po nekih skladiscih bogu za nogu. Se je treba res navadt pa gumo en mesc prej narocit ocitno.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš Kmet2, če bi ostal na BMW-ju, bi bil problem montaže bolj športnih gum na ADV Touring motor hitro rešen :smoke:

Takole izgleda novi GS z 3,5x17 in 5,5x17 obutvijo spredaj in zadaj:

 

http://www.pom-motorsport.de/index.php?page=bmw-r1200gs-ab-2013-street

 

Cena omenjenega seta koles?

Sitnica - "samo" 2.300€ :kva2:

To so T30.......zadnja gud, prva pa tako, ni toliko športno usmerjena, naredi pa kup km in enakomerno drži od začetka do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa dat na 110 konjskega nejkeda, za večino vožnje po AC? Tam do 150km/h načeloma :) Se pravi guma mora trajat, pa držat po ravnem, za polagat nebo :)
Hvala ker ni treba komentirat kk je AC brezveze itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa dat na 110 konjskega nejkeda, za večino vožnje po AC? Tam do 150km/h načeloma :) Se pravi guma mora trajat, pa držat po ravnem, za polagat nebo :)

Hvala ker ni treba komentirat kk je AC brezveze itd.

 

 

predlagam metzeler z8

 

al pa conti trailattack3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa dat na 110 konjskega nejkeda, za večino vožnje po AC? Tam do 150km/h načeloma :) Se pravi guma mora trajat, pa držat po ravnem, za polagat nebo :)

Hvala ker ni treba komentirat kk je AC brezveze itd.

Jaz sem vzel Michelin Pilot Road 3. Ker meni tudi ne uspe, da bi se izognil avtocestam, tako da v koncni fazi naredim verjetno 1/3 razdalje po AC in HC. Prej sem imel Metzeler Sportec, z njimi naredil slabih 10.000.  Z Michelinkami sem zdaj nekje na 7.000 pa se ni nekih vecjih znakov obrabe. Moj stil voznje: zacetniski :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je komu jasno glede teh Mitas-k.

 

Namreč vidim, da se še veselo prodajajo, glede na vpoklic itd.....verjetno novih še ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:Wakasaki a so v prodaji že te TrailAttack 3....,mogoče kakšna slika ali link,prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je komu jasno glede teh Mitas-k.

 

Namreč vidim, da se še veselo prodajajo, glede na vpoklic itd.....verjetno novih še ni...

 

Zadržana zaloga vulkanizerjev. Dobra guma se prodaja... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa dat na 110 konjskega nejkeda, za večino vožnje po AC? Tam do 150km/h načeloma :) Se pravi guma mora trajat, pa držat po ravnem, za polagat nebo :)

Hvala ker ni treba komentirat kk je AC brezveze itd.

Dunlop roadsmart2, metzeler z8, pirelli angel GT

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!