Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

a ti pol nimaš mitask..  :huh:

nimam :glare:

 

js mam conti .. kaj ti ni prou zdj :?

 

:jezik:

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skategrizzly se čist strinjam!...Zdaj mislijo da če majo Mitaske da vejo vozit pa nekaj ..a se jih polovica komaj ve pelat..pa naj jih majo..VSEVEDNEŽI..haha kr če pa bojo šli na pisto pa niti do 1:20 nebojo prišli..vem za enega da jih je pregrel..torej so gume za en drek..heh..p.s pač kaj moremo če nekdo misli da če je zdaj mitas furu pa fura da je najbolša..in ja res bedniki ste..mitas tu mitas tam..pa daj ožente se stemi gumami no..carji res..kaj se lahko družim kre vas?..dajte da vem čestitam kr imaste mitaske..eni si jih ne moremo privoščit..kr raje furamo kvaliteto ter za bolšo ceno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za najbolj retardirano izjavo dneva. Čeprav se delno strinjam s tabo. 

Drugače bi pa prašal Rumenkota do koliko je prišel z Mitasko na Marofu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niđa rajdr, js sm tut slišu za enga k je šu u maline...sam ne vem zakaj, je pa na cesti postavljal full rekorde :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skategrizzly se čist strinjam!...Zdaj mislijo da če majo Mitaske da vejo vozit pa nekaj ..a se jih polovica komaj ve pelat..pa naj jih majo..VSEVEDNEŽI..haha kr če pa bojo šli na pisto pa niti do 1:20 nebojo prišli..vem za enega da jih je pregrel..torej so gume za en drek..heh..p.s pač kaj moremo če nekdo misli da če je zdaj mitas furu pa fura da je najbolša..in ja res bedniki ste..mitas tu mitas tam..pa daj ožente se stemi gumami no..carji res..kaj se lahko družim kre vas?..dajte da vem čestitam kr imaste mitaske..eni si jih ne moremo privoščit..kr raje furamo kvaliteto ter za bolšo ceno :D

Malo si me narobe zastopil ;)

Ne moti me če imajo Mitas, Pirelli, Dunlop in ne vem še kakšne vse gume. Moti me prvo kot prvo to, da so nekateri posamezniki tako leni, da ne morejo vtipkati v brskalnik Mitas, da bi našli tisto kar je bilo o gumah že napisano. In zaradi takih rožic se potem za eno gumo govori 300-krat eno in isto, pa ljudje še kar sprašujejo. Pa kaj je to normalno?

Potem ko je pa že res smešno vse skupaj, se pa zbere stalna ekipa žlahtnih komedijantov, ki se iz takih ljudi delajo norca in zraven še sami zasmetijo temo s svojimi nepotrebnimi šalami, podjebavanjem eden drugega in tako naprej. Tema je odprta zato da se poda objektivno mnenje na postavljena vprašanja in ne da se govori o tem kakšno črtico v gate ti naredi posamezna guma ko zdrsne.

Priznam da znate človeka spraviti v smeh, tudi sam se včasih režim kot butl ko kaj takega preberem, ampak ta tema ni temu namenjena (če se prestavite v za to namenjeno temo vam ne bo nobeden tam težil). Ne rečem da se kdo pošali tu in tam, ampak tukaj se pa šalite čez 10 strani, pa vam še vedno ni dovolj. Ko vas pa kdo prosi da se spravite k sebi in nehate z bedarijami, ga pa preprosto ignorirate in kar naprej po svoje.

Pa saj je škoda besed, ker itak ne bo potem nič drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo poboljšali a ne fantje :blush: A Mitas lohk tud na MTS dam .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo poboljšali a ne fantje :blush: A Mitas lohk tud na MTS dam .....

ne.....zadnjo boš skuril v 3-4jurje, prvo...no prve nardijo pa kr dobro...sam pazi na marofu...jo lahko prekuriš :P

 

p.s. Sfural sem ponovno S20 bridgestone...prva gotova po 3000kmjih :(.....oprijem nič boljši kot Mitas, cena mitas 75€, s20 120€cca....zdj pa računaj..

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za najbolj retardirano izjavo dneva. Čeprav se delno strinjam s tabo. 

Drugače bi pa prašal Rumenkota do koliko je prišel z Mitasko na Marofu.

 

Čestitam za najbolj retardirano izjavo dneva. Čeprav se delno strinjam s tabo. 

Drugače bi pa prašal Rumenkota do koliko je prišel z Mitasko na Marofu.

 

Čestitam za najbolj retardirano izjavo dneva. Čeprav se delno strinjam s tabo. 

Drugače bi pa prašal Rumenkota do koliko je prišel z Mitasko na Marofu.

se ne sekiram  ..pač nisem tko kul kot vi vsi heh..sam lej pač nekdo pa se bo moral sprijaznit z resnico..kr res naj bo 3 strani nepa 100strani ene in iste teme non stop..napište kak pa kaj pa je to to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne sekiram  ..pač nisem tko kul kot vi vsi heh..sam lej pač nekdo pa se bo moral sprijaznit z resnico..kr res naj bo 3 strani nepa 100strani ene in iste teme non stop..napište kak pa kaj pa je to to..

a si vozu Mitas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si vozu Mitas?

Ne..priznam da nisem!...in tut nebom kr me že filing daje da raje naj ne davam gor..če pa bo že kdaj pa ajde probam..sam vprašanje kdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo si me narobe zastopil ;)

Ne moti me če imajo Mitas, Pirelli, Dunlop in ne vem še kakšne vse gume. Moti me prvo kot prvo to, da so nekateri posamezniki tako leni, da ne morejo vtipkati v brskalnik Mitas, da bi našli tisto kar je bilo o gumah že napisano. In zaradi takih rožic se potem za eno gumo govori 300-krat eno in isto, pa ljudje še kar sprašujejo. Pa kaj je to normalno?

Potem ko je pa že res smešno vse skupaj, se pa zbere stalna ekipa žlahtnih komedijantov, ki se iz takih ljudi delajo norca in zraven še sami zasmetijo temo s svojimi nepotrebnimi šalami, podjebavanjem eden drugega in tako naprej. Tema je odprta zato da se poda objektivno mnenje na postavljena vprašanja in ne da se govori o tem kakšno črtico v gate ti naredi posamezna guma ko zdrsne.

Priznam da znate človeka spraviti v smeh, tudi sam se včasih režim kot butl ko kaj takega preberem, ampak ta tema ni temu namenjena (če se prestavite v za to namenjeno temo vam ne bo nobeden tam težil). Ne rečem da se kdo pošali tu in tam, ampak tukaj se pa šalite čez 10 strani, pa vam še vedno ni dovolj. Ko vas pa kdo prosi da se spravite k sebi in nehate z bedarijami, ga pa preprosto ignorirate in kar naprej po svoje.

Pa saj je škoda besed, ker itak ne bo potem nič drugače...

Zgresu si forum,kle ne zves nc,ampak res nc,in je tud zamisljen da ne zves nc,torej zajebancija v iber in naprej. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deci se bodo skregal zarad gume :OK:

Kje mam kokice? :ninja:

če men razložijo kere ne grejo u maline, ti prnesem potico :P

aja hujšaš :D

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če men razložijo kere ne grejo u maline, ti prnesem potico :P

aja hujšaš :D

ti jst razlozim: u maline ne grejo tiste, ki jih mas doma u garazi :ninja:

Potico u nedeljo :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo poboljšali a ne fantje :blush: A Mitas lohk tud na MTS dam .....

Ne ti si cist predivji,da ne recm kej druzga. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s ..pa sej je 1.April..ka res morate use verjet?..pa brez zamere..sam vseen ..Vozmo usi to kaj nam paše pa ende..Lp morm it..pivce me čaka ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne..priznam da nisem!...in tut nebom kr me že filing daje da raje naj ne davam gor..če pa bo že kdaj pa ajde probam..sam vprašanje kdaj.

 

Si že vozu kdaj Dunlop GP Racer? Kakšen je bil filing? ;) Če je bil filing dober probaj Mitas Sport Force in potem povej kolko slabši je bil filing v primerjavi z Dunlop GP Racer.

 

Poznam kar nekaj motoristov ki so vozili Dunlop GP Racer in so potem probali Sport Force, pa niso meli na Sport Force nič slabšega filinga ;)

 

P.s.: Tiste neumnosti o pregrevanju Sport Force pa govori kolegom za šankom v gostilniških debatah :P Je rumenko testiral Sport Force na marofu in se mu niso nič pregrevale, niti ko je slajdal skozi ovinke. In to na motorju ki ima kar precej več moči kot tvoja Ninja ;) Je pa res da on ne vozi niti z GP Racer samo 2 sekundi slabše od rekorda proge, kaj šele s SportSmart2 kot ti ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že vozu kdaj Dunlop GP Racer? Kakšen je bil filing? ;) Če je bil filing dober probaj Mitas Sport Force in potem povej kolko slabši je bil filing v primerjavi z Dunlop GP Racer.

 

Poznam kar nekaj motoristov ki so vozili Dunlop GP Racer in so potem probali Sport Force, pa niso meli na Sport Force nič slabšega filinga ;)

 

P.s.: Tiste neumnosti o pregrevanju Sport Force pa govori kolegom za šankom v gostilniških debatah :P Je rumenko testiral Sport Force na marofu in se mu niso nič pregrevale, niti ko je slajdal skozi ovinke. In to na motorju ki ima kar precej več moči kot tvoja Ninja ;) Je pa res da on ne vozi niti z GP Racer samo 2 sekundi slabše od rekorda proge, kaj šele s SportSmart2 kot ti ;)

Dobro je = ))..Sportsmart2 so sam ble zarad financ..kr mi ni šlo pač skoz..zdaj jih ni več ;)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če rečemo ajt dosta zajebancije, prvih par km na sportforc+ je točno takih kot prvih nekaj km na sportforc. Guma se lepoi pele, pelal sm se prvič letos in sem se čudil prav vsemu, tako da je verjetno nism niti ogrel, pa tud ta stare nism nikoli pregrel.za ta dnar je guma fajn. če je ne bom grdo osmodil po sredi, bom verjetno kupil še kakšno. 

 

ni pa zdej to odkritje tople vode. Pač udobna enokomponentna guma z dobrim profilom in dobro ceno. 

 

tisto spraševanje a je narjena u sloveniji....men se zdi, na splošno, da sami sebe najbol nategujemo. tako da morda bi češko še raj. 

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa velik nas je ki ne hodmo na piste gume pregrevat.Pa tud če bi šel na Marof,nisem tak dirkač da bi podiral rekorde,ampak se sam mal zgonil.  Za na  cesto pa je sportforce več kot odlična.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!