Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Kako lepa pesmica! Ob vseh talentih ki jih premoreš in jih poznam, vedno znova presenetiš s še kakšnim!:OK:

 

Absolutno se strinjam in sem to že tudi nekoč napisal: Najbolj verjamem temu, kar sam preizkusim in občutim.... Ampak očitno vsi ne mislimo tako, sicer ta tema ne bi premogla 690 strani. In ker dopuščam možnost, da se motim, me vseeno zanima, če jo je (Mitas E-08) sploh že kdo nataknil na ibermašino ali pa morda ponos povprečnega GS fahrerja tega ne dopušča?

 

PS: Jaz nisem povprečen GS fahrer, ker na njem nimam meglenk...:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Joker pravi:

Kako lepa pesmica! Ob vseh talentih ki jih premoreš in jih poznam,....:OK:

 

.....eko..da boš vedu...od kod moj talent.. :D

20160111_200334.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Joker pravi:

Kako lepa pesmica! Ob vseh talentih ki jih premoreš in jih poznam, vedno znova presenetiš s še kakšnim!:OK:

 

Absolutno se strinjam in sem to že tudi nekoč napisal: Najbolj verjamem temu, kar sam preizkusim in občutim.... Ampak očitno vsi ne mislimo tako, sicer ta tema ne bi premogla 690 strani. In ker dopuščam možnost, da se motim, me vseeno zanima, če jo je (Mitas E-08) sploh že kdo nataknil na ibermašino ali pa morda ponos povprečnega GS fahrerja tega ne dopušča?

 

PS: Jaz nisem povprečen GS fahrer, ker na njem nimam meglenk...:jezik:

Če nimaš meglenk sploh nisi bmflar ,če jih imaš si povprečen ,če maš pa ledice si pa že KTM-jovc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Če nimaš meglenk sploh nisi bmflar ,če jih imaš si povprečen ,če maš pa ledice si pa že KTM-jovc :P

Še boljš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zivnorc pravi:

20160111_200334.jpg

res ne vem kakšno vezo imajo sveži  hemeroidi z gumami  ..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, thumper pravi:

res ne vem kakšno vezo imajo sveži  hemeroidi z gumami  ..

 

vsako sranje gre mimo njih .. tko k na cesti ... štekaš :?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎10‎.‎1‎.‎2016 at 18:54, Snecer pravi:

meni mitaska normalno drži, isto ko rs1, kilometrina bo pa najbrž 10000km brez težav

guma ko guma

Čist vrjamem,

bodi faca in nas obvesti koliko km se je na koncu nabralo, pa kaka fotka nebo odveč

Ob ‎10‎.‎1‎.‎2016 at 18:52, ludiluka pravi:

Par deklic je naredilo mislim da 12000 ali celo 14000km z mitasko :D 

moja draga je na 600 hornet imela pri 3000km še tekst -contiattack- na tekalni površini-sportattack2.

Pa sm jih lepo sunu pa nataknu road pa je še bl srečna:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sam vprašam...

....a je treba imet zdej čez zimo v neogreti garaži grelce skoz na gumah... al ni treba čist skoz..  :huh:

... tko kt akumulator recmo... eni majo skoz priklopljenga ...eni pa ne... pa me zanima zdej, kaj je bolš...   :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom akumulator izklopila, ko bo crknil in bo treba kupiti novega.

Da ne kompliciraš z nekimi grelci gum, je verjetno najboljše, da jih snameš dol in daš v hišo :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Zivnorc pravi:

... sam vprašam...

....a je treba imet zdej čez zimo v neogreti garaži grelce skoz na gumah... al ni treba čist skoz..  :huh:

... tko kt akumulator recmo... eni majo skoz priklopljenga ...eni pa ne... pa me zanima zdej, kaj je bolš...   :D

 

Če maš velik časa in nikamor ne smeš,povrh vsega ti je pa še dolgčas za popizdet ,priklapljaš,izklapljaš,natikaš,snemaš itd....zdej se pa odloč,če se prepoznaš v zgoraj navedenem opisu pol priklapljaj in izklapljaj..   če ne pa že veš odgovor:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kmet2 pravi:

Če maš velik časa in nikamor ne smeš,povrh vsega ti je pa še dolgčas za popizdet ,priklapljaš,izklapljaš,natikaš,snemaš itd....zdej se pa odloč,če se prepoznaš v zgoraj navedenem opisu pol priklapljaj in izklapljaj..   če ne pa že veš odgovor:P

In na koncu se pozimi več ukvarjaš z motorjem, kot poleti :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, KARMEN1 pravi:

In na koncu se pozimi več ukvarjaš z motorjem, kot poleti :blush:

Ne da se ukvarjajo ...komplicirajo,še dobro da poznam svojega starejšega brata Zivganorca,pa se norca dela,sam mu je že mami govorila da bo tak ostal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

In na koncu se pozimi več ukvarjaš z motorjem, kot poleti :blush:

Itak. Poleti je tankaj, vozi, malo očisti, ponovi. Pozimi je pa čas za kaj spimpat :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KARMEN1 pravi:

In na koncu se pozimi več ukvarjaš z motorjem, kot poleti :blush:

Jp...cajti se spreminjajo...

...včasih smo se z ženskami ponoč ukvarjal...zdej jih pa tut čez dan prmer pustimo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Zivnorc pravi:

Jp...cajti se spreminjajo...

...včasih smo se z ženskami ponoč ukvarjal...zdej jih pa tut čez dan prmer pustimo...

Zase govori :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Ciko86 pravi:

Zivnorc kolko so ti drzale mitaske na grobniku?obcutek?pumpal si jih na koliko?

Saj sem že pisal....

...ampak o.k...

Jaz nisem vozil mitask na Grobniku...ampak prijatelj. "Zdržale" so podobno kot gp racer..glede toplotnih obremenitev...koliko krogov bi zdržale pa ne vem...to je čisto odvisno od pilota...temperature...motorja...tko da za ta podatek je težko najti neko merilo...

Peljal pa je se mi zdi 1:41"

Glede pumpanja:

Mitaske nimajo NTEC tehnologije in niso narejene za znižanje tlaka. Za po cesti ne manj kot 2,5 bar....na pisti pa mislim da je bilo 2,2 bar....to je samo toliko, kolikor se guma bolj segreje kot na cesti in ppsledično naraste tlak v njej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 10. 1. 2016 at 6:42 PM, DinDiin said:

A ma kdo kaksno informacijo, a se bo dobil Roadsmart 3 do pomladi?

so že na voljo.. Presenetljivo so "enaka" cena kot RS2 :D no ... kava manj ob nakupu rs3 :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi zadnjo gumo 180/60-17 michelin power sport evo dot konec 2014 NOVA NERABLJENA! Sem naroču zase in za kolega, pa sm pol napačno dobil. Možna je tudi menjava za isto gumo dimenzije 190/55-17.

Guma ma še nalepke ipd in res ni bla rabljena. Dam ceneje od najcenejše na netu v sloveniji!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, _luke_ said:

Če kdo rabi zadnjo gumo 180/60-17 michelin power sport evo dot konec 2014 NOVA NERABLJENA! Sem naroču zase in za kolega, pa sm pol napačno dobil. Možna je tudi menjava za isto gumo dimenzije 190/55-17.

Guma ma še nalepke ipd in res ni bla rabljena. Dam ceneje od najcenejše na netu v sloveniji!!

Si slučajno že vozil to gumo ?? oz. jo je vozil tvoj kolega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 1. 2016 at 17:49, 5413lvl3145 pravi:

Zanimivo da postane tale slovaška izpeljanka supergume tako kontrozervna tema.

Eni bi stavijo življenje nanjo, češ da za ta denar ni boljše in se lahko brez težav kosa z top rang gumami, drugi bi raje posegali po drugih samomazohističnih oblikah, kot z vožnjo te gume.

 

Najverjetneje je tako zasnovana, da zelo vpliva na slog voznika, potem pa imamo taka odstopanja.

 

Točno tako kot si napisal odspodaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem in ni. Kaj je z njo? Predvidevam da nič dobrega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!