Skoči na vsebino

Varnost v spletu vse bolj pomembna


Priporočene objave

IDC-jeva raziskava kaže, da je evropskim spletnim surfarjem varnost na spletu vse pomembnejša. Vprašanja, ki si jih postavljajo v zvezi z njo, so pogostejša in težja kot pred leti. Evropejci naj bi se najbolj bali računalniških virusov ter izgube podatkov, ki jo lahko povzroči okužba. Takoj na drugem mestu pa so strahovi pred krajo številk kreditnih kartic, sledijo kraje podatkov ter prevare preko elektronske pošte. Velik del Evropejcev koristi enega izmed antivirusnih programov, najpogosteje pa je nameščen Symantecov Norton AntiVirus......

Mene zanima, če vi vsi tukaj na forumu uporabljate antivirusne programe (jaz vsaj mislim, da jih, ali???) :? :? ali je kdo ki nima nameščenega antivirusnega programa???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm ga po ene 4-ih letih nehal uporabljat, ker mi zdaj, ko imam vedno prižgan računalnik, po parih dneh neha delat internet. prej sm imel vedno nortona pa sm probu še mcaffe pa RAV pa je blo isto. drugih se mi pa ni več dal sprobavat...:doze:

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norton Antivirus + Norton Firewall :OK:

Vse skupaj podprto z ADSL in routerjem (ki ima kobajagi tut en firewall), nonstop online :OK:

Občasno pa prečekiram vse skupi še z Panda antivirusom (kar online), ker naj bi imel najnovejšo bazo virus-podatkov.....moja verzija Nortina ob pojavu novih črvov in podobne golazni mal zamuja (par dni) :BUA: drgač pa zadovoljivo ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firewall ZoneAlarm (Freeware) in AVG anti virus. Oboje solidno posodabljajo in posodobitve so na voljo on-line. Računalnik imam pa prakrično vedno na priklopljen (ADSL) - do sedaj brez problemov. Aja pošte pa ne prebiram z nobenim odjemalnim programom ala Outlook, ampak kar preko spleta (naj se tam fantje ukvarjajo s črvi in podobno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za firewallom, brez antivirusnega programa, pošto prebiram z Outlook Expres, že leta. Še nikoli nisem fasal nobenega virusa ali črva. :D

Moj ključ do uspeha: Windows Update in neodpiranje priponk v poštah s sumljivim izvorom ali vsebino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za firewallom, brez antivirusnega programa, pošto prebiram z Outlook Expres, že leta. Še nikoli nisem fasal nobenega virusa ali črva. :D

Moj ključ do uspeha: Windows Update in neodpiranje priponk v poštah s sumljivim izvorom ali vsebino.

In neklikanje sumljivih linkov, kot je denimo tvoj http://windowsupdate.micrososft.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel instaleranega Symantecov Norton AntiVirus vendar sem ga inu iz mojega kompa k mi ga je zacel srat po disku ... v ozadju je neki cekiral ceprav je rac. stal in ga sploh nism uporabljal samo prizgan je bil .... tudi drugi imajo te probleme takoj ko ga das gor je racunalnik pocasnejsi ... keri imajo dovolj hitrega sicer nebojo opazili vendar nekateri uporabniki ga pa na smrt sovrazijo za njih je resitev Zone alarm pro in pa kak drugi antivirusni prog. kot je Sophos ali kaj podobnega.... Trenutno na mojem kompu deluje samo Zone alarm ... in sm zelo zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za firewallom, brez antivirusnega programa, pošto prebiram z Outlook Expres, že leta. Še nikoli nisem fasal nobenega virusa ali črva. :D

Moj ključ do uspeha: Windows Update in neodpiranje priponk v poštah s sumljivim izvorom ali vsebino.

si prepričan, da ga nimaš, ... jaz ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ključ do uspeha: Windows Update in neodpiranje priponk v poštah s sumljivim izvorom ali vsebino.

Bruhahaha - za viruse, ki izkoriscajo napake v Outlooku in priponk sploh odpreti ni potrebno - dovolj je, da se ti sporocilo prikaze v "preview pane" - pa se nisi slisal, kaj?

LP,

Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bruhahaha - za viruse, ki izkoriscajo napake v Outlooku in priponk sploh odpreti ni potrebno - dovolj je, da se ti sporocilo prikaze v "preview pane" - pa se nisi slisal, kaj?

Zato pa imamo nekateri ta preview pane izklopljen...Poleg tega, da imamo Nortona enštaliranega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem prej uporabljal tud Nortona, sedaj sem pa preklopil na PC Cillin 2003, B) sem kar zadovoljen z njim...Ja, pa od Nortona še uporabljam FireWall 2003 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bruhahaha - za viruse, ki izkoriscajo napake v Outlooku in priponk sploh odpreti ni potrebno - dovolj je, da se ti sporocilo prikaze v "preview pane" - pa se nisi slisal, kaj?

LP,

Andrej.

Ja, če imaš nastavljeno, da ti kaže vsebino v obliki HTML.

Nisem jaz od včeraj za računalnikom. B)

PS: Tisti link od Windows Update-a sem pa zatipkal. Ni bilo nalašč. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si prepričan, da ga nimaš, ... jaz ne ...

NIMAM! :D

Sem namestil Norton Antivirus, vse njegove nadgradnje in naredil Full System Scan, pa ni nič našel. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!