Skoči na vsebino

Članek v Dnevniku: Smrt kosi med motoristi


MaraudeR

Priporočene objave

Zdi se mi, da je večina motoristov dejansko premalo samokritičnih. Vse skupaj se reducira na odnos:dobri fantje-slabi fantje(debili). Prvi naj bi bili mi in slednji avtomobilisti. Moram reči, da se mi večkrat zgodi, da srečam objestne motoriste, kot pa bi to lahko rekel za voznike drugih vozil. In če si manjši, pa še ranljiv povrhu, se moraš naučiti malo ponižnosti. Kaj češ. Da ne rečem, kako nekateri res divjajo kot nori, predvsem po ravnini(kar je že bilo omenjeno). Tisti(v avtih) ki ne poznajo motorjev, tega še pričakujejo ne in potem ni čudno, da so nesreče. Res je tudi, da bodo nesreče ne glede na to, kako previdno bomo vozili(jih bo pa bistveno manj). Končno sem tudi sam doživel, kako se kakšni idioti z avti želeli na vsak način biti prvi. Ko ga hočeš prehiteti tišči do konca, ne glede na to, če pride nasproti vozilo. In ja, dosti je takšnih, ki zaradi ljubosumja ali nevem česa ne morejo prenašati motorjev in njih jezdecev, zato dostikrat naredijo kakšno pizdarijo, ki se konča usodno.

Sploh pa, nesreče so tudi z avti. To je sestavni del. In milo rečeno, glede na to, kako dostikrat razni neizkušeni in objestni kreteni tiščijo premočne motorje, se čudim, da ni več nesreč. Najhuje je le to, da jih kdo, ki vozi "normalno" kasira po krivdi koga drugega.

Divjaki ali ne divjaki to sploh ni važno. Motoristi smo za druge enaki "debili"(pa če maš čoperja ali cestaka oz. če divjaš al pa ne), zato ni treba da pljuvamo sami po sebi a ne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divjaki ali ne divjaki to sploh ni važno. Motoristi smo za druge enaki "debili"(pa če maš čoperja ali cestaka oz. če divjaš al pa ne), zato ni treba da pljuvamo sami po sebi a ne? :hmm:

take pavšalizacije (kot je tudi tvoja!) so največji strup za javno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take pavšalizacije (kot je tudi tvoja!) so največji strup za javno mnenje.

Saj nisem mislila nič slabega pravim le da nas majo ljudje vse v enem košu. In nevem kaj bi morali storiti da bi bilo drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem mislila nič slabega pravim le da nas majo ljudje vse v enem košu. In nevem kaj bi morali storiti da bi bilo drugače.

To je pa čisto enostavno(le izvedba je velik problem). Večini ljudi vtakniti motorje med noge, potem ne bodo več nagnjeni k posploševanju, saj motoristi ne bodo manjšina, pač pa večina .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!