Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

Za fotke niti ne vem, če je kdo kako stisnil. Vem pa, da smo jutri definitivno na TV: Tele M, okoli 18h. :kva2:

Dajte stisnit REC na videorekorderjih... tukaj v močvirju ne lovimo TeleM ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udeležba je bila res dopustniška, bilo nas je enih 10, od tega je dalo kri morda samo 5-6.....eni smo bili prehitri(od prejšne krvod.), drugi so bili operirani..itd..itd...

Za REC je poskrbljeno. :)

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udeležba je sicer bila dopustniška, smo pa se imeli fajn. Posebej Barto je bil navdušen. Že zmeraj si je želel, da mu RTV posname vse plombe, ko klobaso maže. Mislim, da se mu je izpolnila življenska želja :P .

Slik pa ne bo, se nismo nič slikali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bo pa spet akcija v LJ? Moram preveriti svojo krvno skupino... Da imam 0, sem skoraj preprican (hvala fotr :D ), samo ali je RH - ali + :hmm:

Sicer pa lahko dam zaenkrat na ploscico vgravirati - ; ce se pa izkaze drugace, pa se se vedno da dodati eno | na -- O:-)

Hvala in Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, to sem pozabil omeniti, da je moja kri bogata s protitelesci proti tetanusu; sem vedno skrbel za redno dobavo :D (me morajo ze od OS vsaketoliko casa sivati +injekcija)

Samo na centrifugo pa ne grem (ali kako se ze rece, ceprav so me enkrat ze vabili); lahko pa dam liter krvi v zameno za dvojno klobaso... :P

... pa pivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Maribor:

kaj zaj?!?!.... kolko je že minlo od prejšne akcije?.. je že 3 mesce.. verjetno še ne...

no, danes sem jaz hodo davat, ker zadnič nisem mogo, in ker sem bil poklican :) (maj prešus blad :) ) .... sestre vas precej pogrešajo.. hehe... pa prosle so, da ob nasledni organizirani akciji, prej pokličemo, se najavimo.. da bojo se tud one zorganizirale, da o stvar potekala hitro in učinkovito...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja alo, nazadnje smo bili 17 avg... sept, okt, nov, torej prvi torek po 17 nov. to pomeni 23. novembra

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

DANES JE DAN "D"

zbirno mesto kot ponavadi, čas zbora kot ponavadi ( po 15 uri) vabljeni v čimvečjem številu. Za jedačo in pijačo poskrbljeno.

El Barto

(Zok, 6 mesecev je mimo, ni več izgovora)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mojo že prejšnji teden oddal, pa rekel naj jo spravijo na kupček, da gre skupaj z vašo naprej! Joke. Da se zmeraj za nekaj dni falimo je pa res. Kaj čmo, nekatere pač kličejo po potrebi.

Fantje in dekleta, držite se in prejmite lep krvodajalsko - motoristični pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANES JE DAN "D" Kakor za koga... zbirno mesto kot ponavadi V kleti SBM, vhod v istem kompleksu kot stolpnica, skrajno desno čas zbora kot ponavadi ( po 15 uri) vabljeni v čimvečjem številu. Za jedačo in pijačo poskrbljeno.

Hrano časti Barto, pijačo pa Windsurf :P (Zok, 6 mesecev je mimo, ni več izgovora) Si je že novega našel... gre na "izpit" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16:00 krenem direkt iz službe za SBM, upam da bo še kdo tam, ko pridem .) .

PA NE MI VSE POJEST :xx: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo skode, sam skup me bo vrglo.. :P

a je se na kateri drugi dan (jutri??) krvodajalska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani Zok! :?

Če počakaš še 3 mesece, greš lahko z mano :doze: . Te bom pa jaz za rokco držala, če te noče nihče drug. :devil:

p.s. Samo bombončke za pridnost si boš pa sam kupil ;) .

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ta petek bom pa še jaz oddal delček sebe sočloveku, ki ga potrebuje...

V okviru šole bom daroval kri. :)

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, ne Zoka in podobnih silit v dajanje krvi. To je prostovoljno dejanje, za katerega se odloči vsak posameznik in na to družba ne sem pritiskati ali kakorkoli sankcionirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem le odtočil svoje prve 4dl :)

Morm rečt, da ni bilo tako grozno, kot sem pričakoval. Me je prou presenetilo kako nežno odvzamejo to kri. Edino kar me moti je počutje. Že cel dan sem nekam utrujen in nerazpoložen. :unsure:

No, vseeno bom čez približno 3 mesece spet šel... :OK:

Kaj veš, mogoče pa še kako lastnost oddam :afro1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jax / ...Edino kar me moti je počutje. Že cel dan sem nekam utrujen in nerazpoložen. :unsure:...

Hoj!

Ali veš zakaj je to? Zato, ker nisi dobil nobene, ki bi ti dvignila pritisk!

Star, izkušen krvodajalec

VPRAŠANJE

Kdaj bo pa letos akcija v zavodu za prelivanje krvi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VPRAŠANJE

Kdaj bo pa letos akcija v zavodu za prelivanje krvi?

Kamniška krvodajalska sekcija planira skupinsko

puščanje za petek, 3. junija 2005.

To obvestilo je namenjeno tistim, ki rabijo mal več

časa, da se pripravijo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem odtocil 4 dcl prejsnji teden , ko sem na radio slisal da nujno potrebujejo A poz.Pa se malica je bila ok (mlada zdravnica , ki me je pregledala tudi).

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A bomo spet kaj dali ali ne...prisilni dopust je minil...junija lahko pol spet damo (ko je višek sezone in poraba najvišja )

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!