Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

Na tem mestu bi rad še se zahvalil ljubljanski redarski službi,

ki je pokazala, da ceni moje humano dejanje in me je zato

nagradila z rdečim liskom OBVESTILO REDARSVA v vrednosti

10.000 sit. Kdo pravi, da pri nas nič ne dobiš, če daš kri. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ste cari :notworthy: ....bravo vsem udeležencem.... :OK: :OK:

Alterman slaba izkušnja upam pa da boš kri še vedno daroval.....redarji zgolj delo opravljajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....redarji zgolj delo opravljajo..

Upam, da si opazil, da v mojem postu ni niti kanček

srda nad njihovim humanim poslanstvom... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ima kdo posnetke iz TV od junijske krvodajalske? Bi bilo zelo fino in se priporočam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drage motoristke, tovariši motoristi...

4. avgusta je bil dan, ko je poteklo 3 mesece od našega zadnjega organiziranega puščanja krvi.

Ker vsi vsak dan slišimo o nemalo prometnih nesrečah, v katerih so poškodovani tudi naši soborci proti cestnim ograjam, plehkištam in pesku za ovinkom ter blatu iz traktoskih gum bi bil čas, da se spet odpravimo v nam že znano SBM v Mariboru, da z našo darovano krvjo rešino kako življenje, ker kot sami veste, poletje je čas ko je potreba po krvi nekako največja, darovane krvi pa kronično primankuje.

Dobimo se tam, kot ponavadi, za tiste ki ne veste, tam ko je številka 12 na spodnji sliki.

Rad bi potrkal na vest vseh junakov, herojev in ostalih, ki se na svojih super-duper motorjih znajo peljat 270 in več, v bolnici jih pa nismo videli še nikoli. Zdaj je čas, da se izkažete. Nikoli ne veste, kdaj je boste potrebni prav sami. Saj ni hudo, malo te pičijo, napumpaš, dobiš klobaso (in to dobro), pa tudi družabno je vedno.

17. AVGUSTA !!!!!! OB 16 URI PRED VHODOM!!!!!!

Kdo vse pride?

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav še ni poteklo 4 mesece od zadnje krvodajalske akcije(za ženske 4 mesece), bom vseeno prišla puščat kri, seveda, če me bodo sploh pustili.... namislila si bom, da imam več kot 55 kg(tehtali me nikoli niso), Barto pa me bo malo razjezil, da se mi dvigne pritisk, da ne bom imela prenizkega(zopet). Torej.....se vidimo....

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to...

Na zadnji krvodajalski akciji mi je sestra pokazala plazmo človeka, ki je jedel maščobe na dan odvzema... plazma je bila neuporabna, izgledala je kot mleko... :blink: pa baje ni jedel špeha na kruhu, :wacko: pač pa samo en naravni zrezek in restan krompir ter solato z bučnim oljem.

Tako da še enkrat vsem polagam na srce, da se na dan odvzema odrečemo mastni hrani, bolj se osredotočimo na sadje in zelenjavo, brez dodanih maščob, ter pijemo kavice brez mleka (ali pa vsaj z manj maščobe).

LP

Marko

p.s.: in ja, seveda pridem, če mi bodo le hoteli malo žlehtne spustit, ker sem bil pred kratkim operiran...

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek so me klicali iz Zavoda RS za transfuzijsko medicino v LJ, da jim primankuje krvi moje krvne skupine in če se bom kaj oglasil da mi jo mal spustijo...

Včeraj odšel na Šlajmerjevo in dal kri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek so me klicali iz Zavoda RS za transfuzijsko medicino v LJ, da jim primankuje krvi moje krvne skupine in če se bom kaj oglasil da mi jo mal spustijo...

Včeraj odšel na Šlajmerjevo in dal kri...

...tudi mene so klicali da se oglasim 12.8.ob 9h

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24.08.04 ob 16.00 SBM..........nadoknadim B) , (17 tega sem že na dopustu :yea2: )

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zal me na naslednji krvodajalski akciji ne bo med udelezenci. zaradi piercinga lahko grem na naslednjic darovat kri sele v zacetku decembra. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: HVALA Mariborskim bikerjem in kolegom, ki so darovali kri :OK: Mogoče mam zdaj od koga notr kak litrček :D Hvala, še enkrat. :notworthy:

Če pa kdo ne ve za kaj se gre ... mel sem en hud crash ... pa so mi dali dve konzervi ... Ce bi se ze lahko pridruzil, bi ze bil z vami .) Naslednjič pa ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RTV SLO pravkar napovedala snemanje krvodajalske akcije v MB...

tak da si operite zobe (oz. ne pozabite proteze), zamenjajte spodnje perilo (da ne bo roja mušic) in ožemite lase (da ne bo mastno od njih kaplajo)...

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odziv je bil na žalost bolj dopustniški <_< .

Za fotke niti ne vem, če je kdo kako stisnil. Vem pa, da smo jutri definitivno na TV: Tele M, okoli 18h. :kva2:

Glavnina krvodajalcev pa zdajle verjetno še sestankuje ( :beer2: ) pri ML in bodo imeli verjetno še kaj več za povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!