Skoči na vsebino

Problem


psyho

Priporočene objave

pušča mi tuki, ker je šla tista podložka u kurac.

zdej sm vse zbrusu stran, pa je še hujš :)

kako naj to popravim, iz katerega materiala mora bit podložka?

post-18-1066404493.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok dej napis mal bl podrobno.....

a ti je sel un del na dusilcu, al tist trokrak na izpuhu? al ti je sla sam dihtunga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med dušilcem in trokrakom je bla neka črna trda stvar (pomoje dihtunga)

in 1/3 je blo stran odkrušene in tam je puščalo.

zdej sem odkrušu stran še ostanek tega.

in rabim samo to (dihtungo) novo.

bil sem pa pri mikmehaniku in sem rekel da bi rabil to dihtungo in me je

samo debelo gledal.

rekel je da to neobsataja kot rezervni del. ampak,da mi lahko oni naredijo novo.

jest bi pa to sam naredu, ker se mi ne zdi bohvekaj tezko

(sej je sam ena dihtunga :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med dušilcem in trokrakom je bla neka črna trda stvar (pomoje dihtunga)

in 1/3 je blo stran odkrušene in tam je puščalo.

zdej sem odkrušu stran še ostanek tega.

in rabim samo to (dihtungo) novo.

bil sem pa pri mikmehaniku in sem rekel da bi rabil to dihtungo in me je

samo debelo gledal.

rekel je da to neobsataja kot rezervni del. ampak,da mi lahko oni naredijo novo.

jest bi pa to sam naredu, ker se mi ne zdi bohvekaj tezko

(sej je sam ena dihtunga :) )

uporabi 300 stopinjski silikon, ali lepenko, vanjo izrezes dihtungo, in jo pol premažeš z silikonom, ali pa uporabi klingerit(material za dihtunge) ce se ti pa da pa prid do mene, ti jo nardim đabe........

aja pa mikmehanik ma prav to ni orig. rezervni del........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probej z temperaturnim silikonom, men je delal v redu :)

To nared ja ... jes mam tut z tem pa je cist uredu. Poder, z silikonm namaz, lpo dej nazaj pa bi mogl bit dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nared ja ... jes mam tut z tem pa je cist uredu. Poder, z silikonm namaz, lpo dej nazaj pa bi mogl bit dobr.

ja, temp. obstojen silikon je majka. baje se na dirkalnih skuterjih tud za tesnilo med glavo in cilindrom uporablja?!?!? tak mi je sosolc reku, pa sm na aprilii to naredu, pa je laufal kr dost tauznt kilometrov, moti me edino to, da ne vem, ce je to ziher al ne... ...beno, bi znal ti kaj vec povedat o tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce das tist silikon pod cilinder me bl skrbi kako bi cilindr pol dol dobu. naceloma se dajo sam dihtunge+tesnilna masa, brez kakrsnega koli silikona. amm tist auspuh pa kr s silikonm namaz fajn, pa pazi da nebos notr lukne zamasu, alpa ce mas cs pa materjal za dihtunge delat, se pa lahk mal igras :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je ze veckrat dihtunga pocla.

prvic sma z maretom20 dodala zraven en koseck plute, ki je uspesno odpravil puscanje.

pol letos pred mescom pa pol je padlo vse dol, sem nabavil novo dihtungo. bla je 500 sit al 600. orginal.

pa je bla za en drek, je ze po 3 tednih se kar sama okrusla pa se spuscala je:\

pol sem pa vse dol vzel, sel k maretu20, sma lepo pobrusla odzadi vse pa nardil iz nekega cudnega materiala novo dihtungo, ki dela zdaj fino:) pa se malo vecjo sem naridl kot je orginal da je ja vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje se na dirkalnih skuterjih tud za tesnilo med glavo in cilindrom uporablja?!?!?

Jaz tudi mam glavo pa spodnjo stran namazano z silikonom pa je 1a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce das tist silikon pod cilinder me bl skrbi kako bi cilindr pol dol dobu.

Cist preprosto ga dol dobis brez problemo ker itaq sam dol odstopi....

Dobis pa ga tak v vsaki avto trgovini....Al pa v Ita za 10evrov tega mam jaz pa je specialn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, men gre glava dol cist BP, sam sraufe odsraufas pa mal z izvijacem privzdignes, pa gre cela dol, k se ne zalepi gor tak ko bi prcakval. sn pa skatlo za woofer lepu skupi, pa ko sn jo narazn jemal (mam ojacevalec kr not vgrajen, pa sn mogu neki kable prefu*avat k so se razmigal od vibracij :) :devil: ), pa sm se pol ure matru da sn narazn dobu (kar je sred tavecjega partyja katastrofalno dolgo!!)... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm se tut en mesc nazaj neki okol dušilca igrov, pa sn isto dihtungo sfuku. Sn šu do timminga in je model reku da dihtunge nima, loh mi pa nardi eno za 3k sit??? Sm šu še do donakota, je reku da je nima na zalogi, poklical linde mpa in sm jo šou ke iskat. Bla je pa 600sit. Drži še dons.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Js sm se tut en mesc nazaj neki okol dušilca igrov, pa sn isto dihtungo sfuku. Sn šu do timminga in je model reku da dihtunge nima, loh mi pa nardi eno za 3k sit??? Sm šu še do donakota, je reku da je nima na zalogi, poklical linde mpa in sm jo šou ke iskat. Bla je pa 600sit. Drži še dons.

ke si jo pa naroču pa kam sov iskat???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Silikon je da best mam jaz tui kr silikon ker od dihtunge po kakem mescu vec nic ne ostane :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!