Skoči na vsebino

Barvni okvirji za registrske tablice


zee-zaah

Priporočene objave

Vse kar sm hotu vprašat je to če je komu znano kje se da dobit barvne okvirje za registrske tablice (bolj natančno: js iščem belo barvo). Zaenkrat sem zasledil samo kromirane kar mi pa ne ustreza... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa se kromirane lahko kupijo???

Včasih se jih je dal kupt v štacuni na dolenjski cesti 133.

Komplet je bil 11000sit, so pa tm prodajal tud kromirane okvirčke za motorje, skuterje, pa kromirana ogledala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja tuki maš http://www.geocities.com/gastuning/ vse lepo opisan, vključno z slikami teh zadev. Če se ne motm so plastične pa pokromane... Naslov je pa res Dolenjska 133. Edino cena se je povišala, kar tuki na strani ne piše, sam ti lahko povem iz prve roke, k sm klicu mojstra, k ma svoj mobitel objavlen.

Kr se pa tiče drugih barv jih bo pa vrjetno res treba doma sprejat. Čeprav me zadeva živcera ker sm vidu ful lepe bele okvirje na rumeni stoenki ?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr se pa tiče drugih barv jih bo pa vrjetno res treba doma sprejat. Čeprav me zadeva živcera ker sm vidu ful lepe bele okvirje na rumeni stoenki ?! :hmm:

Bavne kombinacije in všečnosti le-te ne bom komentiral (100 ljudi 100 okusov), bom pa pokomentiral zadevo glede bleih tablic. Lahko greš tudi h kateremukoli majstru, ki se ukvarja s sitotiskom (če se ne motim, dela to tudi forumaš SF (ex StariFaker :D)), da ti zadevo "lepo" pobarva z belo barvo. Ali pa če sam posprejaš s podobno barvo... Bo ziher "lepo" zgledalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja tuki maš http://www.geocities.com/gastuning/ vse lepo opisan, vključno z slikami teh zadev. Če se ne motm so plastične pa pokromane... Naslov je pa res Dolenjska 133. Edino cena se je povišala, kar tuki na strani ne piše, sam ti lahko povem iz prve roke, k sm klicu mojstra, k ma svoj mobitel objavlen.

Kr se pa tiče drugih barv jih bo pa vrjetno res treba doma sprejat. Čeprav me zadeva živcera ker sm vidu ful lepe bele okvirje na rumeni stoenki ?! :hmm:

NAJLEPŠA HVALA!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kromirane zgledajo lepo za kake klasične motorje...jst bom dal enmu prjatlu pofarbat ......verjetno....sam ne vem še kake barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje je da na avtu nej ne bi blo več kot dveh barv. To tut dost pove o tem zakaj mam bel avto (da tablce pašejo gor :rolleyes: ). Uglavnm, js se ne bi spuscu v to. Bi blo pa zadevo vsekakor treba vidt... sej vrjetno se da sprobat pr mojstru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ta trgovina na dolenjski cesti 133 ne dela več. Hiša je namreč od mojega sošolca pa je mel njihovo trgovino v najemu Miodrag (mičo) Milosavljevič k je tud rally voznik. Sam je reku da premal zasluž pa zdej baje prodaja orodje na tržnci (al neki tazga). Drgač pa bi mogoče še lahk zrihtu kšno tablco. Pokličte ga na mobi 041/911-383

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje je da na avtu nej ne bi blo več kot dveh barv.

to je pa res skromno mnenje...mene pa sploh ne motijo barve...če imaš več barv(seveda ne premnogo) malo razbijejo monotonost avta...da ni tako dolgočasen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje je da na avtu nej ne bi blo več kot dveh barv. To tut dost pove o tem zakaj mam bel avto (da tablce pašejo gor  :rolleyes: ). Uglavnm, js se ne bi spuscu v to. Bi blo pa zadevo vsekakor treba vidt... sej vrjetno se da sprobat pr mojstru.

Evo slikco...mislim, da bi tu gor res šle kromirane tablice.

Črne so mi hudooooo grde!! :angry:

mateja2.jpg

mateja1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjda bi šle... krom paše v takšne seksi avtomobilčke... :wub: uhh, pa kristal lučke... mmmm... :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok no, temu res ne morm ugovarjat... smle bi sigurno pasal, sploh zato k maš "lexus" stil lučk uzadi bi lepo izpadl. Sej sploh ne vem kaj se matramo, slikco bi dala že prej gor. Zdej pa hitr po okvirje pa pol še enknrat slikat avto, da vidmo če smo se prov odločl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok no, temu res ne morm ugovarjat... smle bi sigurno pasal, sploh zato k maš "lexus" stil lučk uzadi bi lepo izpadl. Sej sploh ne vem kaj se matramo, slikco bi dala že prej gor. Zdej pa hitr po okvirje pa pol še enknrat slikat avto, da vidmo če smo se prov odločl :D

Rečeno - storjeno :) Hvala za nasvet...grem v akcijo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Evo slikco...mislim, da bi tu gor res šle kromirane tablice.

Črne so mi hudooooo grde!! :angry:

Mogoče pozno, ampak na tale stroj bi šle PLEXI škatlce za tablice. KROM v Guncljah (LJ) ti jih naredi ino zadimi v vseh priljubljenih farbah (pa še kakšne dru(a)ge custom hece).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Bom, kar v to temo vprašal :whistle:

Zanima me kako prilepite ali zalepite registersko tablico na avto.

Bistvo je, da ne želim imet okvirja ampak tablico direkt pritrjeno na mesto, kjer je pač mesto za reg.tablico!?

Registerske tablice ne želim poškodovati, da bi jo prevrtal, tako da to odpade :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za to se uporablja nek tesa lepilni trak, širok kak cm, pa debel mogoče 2mm (jedro iz pene, na obeh straneh pa zelo močno lepilo), tako da daš potem po celi dolžini tablice ene 5 pasov tega traku in jo nalimaš na odbijač, ali pač kamorkoli že......moraš pa preden prilimaš tablico ukrivit po površini mesta, kjer jo boš prilepil, ker drugače bo pri straneh lim odstopil.......pa pazi še to, ko enkrat tablico prilimaš je ne boš več kmalu dobil dol, ker je ta lim tok močn d boš prej tablico zlomil kot dobil celo dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!